Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 28 din 28 PrimulPrimul ... 18262728
Rezultate 271 la 272 din 272

Subiect: S-o ajutam pe Mirela

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Îmi vine să râd, la o trecere rapidă peste pagina de index a forumului, din grabă am citit acest topic greşit, anume, „S-o aranjăm pe Mirela”. De fapt nu era chiar aşa greşit, aţi aranjat-o bine, sper ca acum să dormiţi mai liniştiţi nopţile, am înţeles chiar că au fost primite două telefoane anoninme de la nişte persoane „de la mii de km depărtare” la poliţia din satul ei, ca s-o dea în vileag pe escroacă, de s-au crucit bieţii oameni de ce români există răspândiţi prin lumea asta largă. Eu sunt sigură (cu o singură excepţie) că acele persoane anonime nu sunt de la noi de pe forum.

mi-e dor de elias, apropos, nu aţi mai văzut-o?

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

Citat Postat în original de fifi Vezi post
    Îmi vine să râd, la o trecere rapidă peste pagina de index a forumului, din grabă am citit acest topic greşit, anume, „S-o aranjăm pe Mirela”. De fapt nu era chiar aşa greşit, aţi aranjat-o bine, sper ca acum să dormiţi mai liniştiţi nopţile, am înţeles chiar că au fost primite două telefoane anoninme de la nişte persoane „de la mii de km depărtare” la poliţia din satul ei, ca s-o dea în vileag pe escroacă, de s-au crucit bieţii oameni de ce români există răspândiţi prin lumea asta largă. Eu sunt sigură (cu o singură excepţie) că acele persoane anonime nu sunt de la noi de pe forum.

mi-e dor de elias, apropos, nu aţi mai văzut-o?

Nu ar fi prima data fifi cand citesti "gresit", interpretezi "gresit" sau scrii "gresit".
    "Orice sfant are un trecut, orice pacatos are un viitor".
    Ai omis un amanunt.
    elias "s-a transformat" printr-o operatie estetica in Felicity. De fapt, de cine iti este dor ?

Citat Postat în original de marian42 Vezi post
    Ca te frapeaza (un cuvant cam mare, insa nu-i nici prima si, probabil, nici ultima oara cand folosesti termeni neadecvati) opinia mea, asta tine doar de faptul ca avem pareri diferite. Tie (si nu doar) ti se pare ca Mirela a recurs la o inselatorie postand anuntul pe mai multe saituri; eu vad aici doar calcul pragmatic, care s-o asigure de strangerea sumei necesare, atata doar.
    Logic.
    Pe cand citesti si binevoiesti sa raspunzi la cele scrise de mine, baga-ti in buzunar si-un subler de ultima generatie alturat unui tabel al "masuratorilor" cuvintelor sau mai bine lasa-ma in libertatea mea de exprimare cu vocabularul si stilul meu, atat timp cat este un forum public si nu privat, sub semnatura matale, nene m.

ps Sa-ti traiasca ficiorul ! S-o facut baiat mare si frumos de tot.

Ultima modificare făcută de angeline; 28.08.2009 la 04:30.
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Pagina 28 din 28 PrimulPrimul ... 18262728

Subiecte similare

1. pt mirela catalina din galati
    De miho în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 08.08.2009, 20:19
  2. Cum sa ajutam economia?
    De albinuta în forumul Politica,politicieni,guvern,administratie locala
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 28.05.2009, 21:40
  3. Haideti sa-l ajutam pe George
    De adinag în forumul Anunturi Umanitare - Mesaje, cereri, donatii, ajutoare