Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 28 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 272

Subiect: S-o ajutam pe Mirela

Data înscrierii
    07.12.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    252
    Putere Rep
    14

Implicit

Multumesc hazel,</span>pentru osteneala ta si pentru sufletul tau.Ma chinui cu Pay Pal,dar nu ma pot ;lega nicicum de contul in banca.Va multumesc tuturor celor care va ganditi o clipa macar la mine.Dumnezeu sa va dea sanatate.Deci va rog sa luati in calcul idea lui hazel,</span>cel putin deocamdata.Azi sunt tare obosita,dar maine merg iar la banca sa vad ce as mai putea face.Multumesc

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Mirela, odihneste-te te rog... o sa rezolvam noi cumva. [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Cineva care si-a manifestat dorinta de a o sprijini pe Mirela s-a oferit sa imi trimita un cec. Deci voiam sa sugerez si aceasta idee, pentru cine poate merge pe incredere. De asemenea mai am o promisiune de a primi bani prinPayPal.Common people, sunt 500 de euro, nu sunt bani chiar atat de mult de strans daca ii strangem impreuna. Impreuna ii putem aduna sio putem ajuta pe Mirela sa aiba operatia de care are nevoie. 10 dolari, 20 dolari oricat doriti sa donati, nimic nu e prea putin si din sume mici se poate face suma de care e nevoie.

Un om are nevoie de ajutor. Mirela este o femeie destul de timida si isi pune mereu problema sa nu deranjeze lumea cu nevoia ei. Eu am sa indraznesc sava tot aduc aminte ca o mica donatie este doarun gest uman dea arata ca ne pasa.

Haideti sa o ajutam pe Mirela sa stranga cei 500 de euro ca sa poata sa faca operatia care ii va prelungi viata si o va ajuta poate sa ajunga sa isi vada nepotii.

Cine doreste sa ajute va rog frumos contactati-o pe Mirela sau contactati-ma pe mine in privat pentru ca sa va dau informatii de cum se pot trimite bani. Multumesc.
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Data înscrierii
    07.12.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    252
    Putere Rep
    14

Implicit

Sunt atat de neputinciioasa in cuvinte,sa pot sa va redau ceea ce simt eu,acum,cand la ceas de necaz Dumnezeu este in sufletele voastre si va da puterea sa va ganditi si la mine.
    Am reusit sa deschid un cont in dolari USA,</span>cont deschis la banca BCR sucursala Faget,Timis,</span>ce are numarul RO12RNCB0250058781170003,CODUL SWIFT RNCBROBU.</span>
    Contul este pe numele meu SANDRESCU MIRELA-DELIA.</span>Multumesc si Doamne ajuta!

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Dragi prieteni ai Mirelei,

Se pare ca apelul pentru a o ajuta a avut ecou si iata ca s-au strans pana acum cam 270 de euro. Am primit deja niste bani si mai avem promisiuni de cecuri in posta. Cand se vor strange am sa trimit tot odata prin Moneygram. Mirela va multumeste din inima si la fel si eu va multumesc forumistelor si forumistilor inimosi care au trimis bani sa o ajutati.

Uniti putem face mai mult decat atat. Putem ajuta pe Mirela sa isi faca operatia de care are nevoie ca sa traiasca.Mirela este deznadajduita, de multe ori si noi ii spunem sa aiba rabdare ca are ea steaua ei si strigatul ei de ajutor nu va ramane neauzit. Ne mai trebuie inca bani ca sa facem minimul cerut. Va rog frumos, nu renuntati sa o ajutati pe Mirela si contactati pe dansa sau pe mine ca sa o ajutati si dvs cu cat puteti.

Am cunoscut-o pe Mirela si pe familia ei prin intermediul internetului, baiatul si pe mama eisi sunt niste draguti. Baiatul e un frumusel,marisor, dar e inca copil, are nevoie de mama lui. Dar toti avem nevoie de mamele noastre orice varsta am avea...

Nadajduiesc ca nu va ramane neauzit strigatul de ajutor Mirelei. Va rog, dati-mi de stire daca puteti si vreti sa ajutati.
    Einstein

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.090
    Putere Rep
    35

Implicit

Daca doriti s-o ajutati pe Mireladin Romania se poate in contul de la BCR Sandrescu Mirela Delia ,RO.66.RNCB0250058781170001 in lei ,operatie ce poate fi facut la orice banca din tara .

Am mare speranta ca se v-a aduna curand suma necesara pentru operatia Mirelei .

"Numai cu inima poti vedea ceea ce este invizibil pentru ochi"
    Antoine de Saint-Exupery

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Cei care au donat bani Mirelei prin mine - tocmai ce am trimis banii prin Moneygram. Am trimis la emailurile voastre detaliile tranzactiei. Mirela va putea ridica banii luni.

Mirela, iti dorim sanatate multa! [img]smileys/smiley31.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Einstein

Data înscrierii
    16.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2.127
    Putere Rep
    15

Implicit

Hazel iti multumim din suflet pt timpul si efortul de a stringe banii, de-ai trimite Mirelei. N-a fost usor, dar avind in vedere speranta pe care ai adus-o Mirelei, e un lucru mare.

Dragi colegi forumisti, stiu ca fiecare dintre noi are grijile si greutatile zilnice, va cer sa va opriti un minut si sa va puneti in situatia Mirelei. Sint convinsa ca intelegeti ce vreau sa spun. Nu va cer sa va rupeti de la gura, dar va cer sa va ginditi cit de putin puteti sa contribuiti, pt ca bine stiti, pentru ca nu prea-smari sperante de ajutor din Romania, iar Mirela are nevoie de mai mult decit am reusit sa stringem. Un semen de-al nostru ne cere ajutorul, credeti ca puteti face efortul asta? Miine eu, ori unul din voi poate fi in situatia ei, si atunci ne-am dori din tot sufletul sa fie cineva sa ne ajute. Iertati-ma niciodata n-am scris un mesaj ca acesta, si-as dori din tot sufletul sa fie pt ultima data cind e nevoie de ajutor. Hazel, pot indrazni sa-ti cer sa ne mai ajuti?

Va multumesc tuturor. Bunul Dumnezeu sa va dea sanatate.

Nu sunt avocat, mesajele postate reprezinta doar o parere personala si in nici-un caz nu trebuiesc tratate ca sfat legal.

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Light, nici nu se pune problema de ajutor! Sigur ca daca se mai strang bani voi trimite cu cea mai mare placere!

Singura chestie e ca voi lipsi o saptamana si nu voi putea relua activitatea decat cand ma intorc, dar cand voi veni sa te tii, ca voi avea energie si mai mare, bani sa fie de strans

Multumesc si eu tuturor care s-au oprit din drum sa citeasca si sa isi ofere ajutorul. Pe curand
    Einstein

Data înscrierii
    07.12.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    252
    Putere Rep
    14

Implicit

Va multumesc!Mi-ati redat speranta si dorinta de a lupta cu boala,chiar atunci cand sufletul imi era obosit si ingenuncheat.Este un dar de la Dumnezeu,pe care,la un moment dat,cu totii IL simtim prezent in viata noastra.Chiar atunci cand avem mare nevoie.Doamne ajuta!
    Am sa va tin la curent cu starea mea.in 12 iunie,am programata internare,daca eu nu voi fii pe aici,baiatul meu o sa va scrie vesti despre mine.Cu Dumnezeu inainte.Un gand curat si o rugaciune pentru voi.

Pagina 3 din 28 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. pt mirela catalina din galati
    De miho în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 08.08.2009, 20:19
  2. Cum sa ajutam economia?
    De albinuta în forumul Politica,politicieni,guvern,administratie locala
    Răspunsuri: 56
    Ultimul post: 28.05.2009, 21:40
  3. Haideti sa-l ajutam pe George
    De adinag în forumul Anunturi Umanitare - Mesaje, cereri, donatii, ajutoare