Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 41 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 406

Subiect: parerea ta conteaza [2]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit parerea ta conteaza [2]

va invit sa continuati sa postati idei si sugestii legate de buna functionare a acestui forum.

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

desi am dorit sa deschid un topic cu parerea noastra nu conteaza totusi am decis sa scriu aici.

Poate imi explici de ce ai sters o postare de astazi?

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

godrimartis, dupa un an si ceva pe forum, ar fi trebuit sa afli ca exista topicul "off topic, aberatii....", unde se muta unele din mesajele care nu sunt la subiect. verifica si dupa aia acuza.

Citat Postat în original de godrimartis
    desi am dorit sa deschid un topic cu parerea noastra nu conteaza
    atitudinea ta cu tendinta asa, un pic ostila, sau ceea ce poate tu numesti sau crezi ironica, nu doar impotriva administratiei forumului ci a multor forumisti, nu cred ca te ajuta la ceva. singura perioada cand, dupa parerea mea, ai scris normal, a fost cand ai avut nevoie de informatii, iar dupa aia ai incercat sa-ti dovedesti o anumita superioritate fata de alti forumisti. ca ai reusit sau nu, las pe ceilalti sa-si faca o parere. poti aplica cu brio regula "forumistii nostri sunt la fel de inteligenti ca noi".

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

nu stiu de unde ai tras concluzia de aer inteligent dar cred ca ma incurci cu altcineva, ieri cand am scris acel mesaj nu era mesajul meu nici unde, am dat la active topics si cu o zi inainte si nu era. Iar acum cand in sfarsit l-am gasit apare intre topicele din 21 aprilie cel de 23.

Si totodata ma bucur ca ai avut iar timp de mesajul meu care a fost un mesaj "comic" fata de mesajele postate la care am facut referire

"hai taca-ti botu ala prost!"

"wait a sec...de ce nu 10%? Ce, eu primesc pe sarite? Nu e corect! Anticristule, numai din cauza ta fitiar mata-a dracu"

Aceste doua mesaje sunt total la obiect dupa parerea ta. OK.
    Totodata ma bucur ca publicarea datelor personale ale mele dintr-un text total lipsit de macar un gram de

Guest

Implicit

Citat Postat în original de godrimartis
    Am mai amintit odata politicienii romanii pe care toata lumea ii injura si am precizat ca ei de fapt sunt oglinda noastra, iar comportarea ta ca administrator al acestui site este un exemplu bun, aplici regulile cand ai timp si la cine ai timp, ei fac acelasi lucru dar la o alta scara.
    Nu stiu ce au politicienii romani cu acest site,si nici nu stiu ce te-a suparat asa tare,dar cred ca trebuie sa fim toti mai buni,pentru ca toti saintem supusi greselii.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

godrimartis, ti-am mai spus si iti repet, ca nu am timp sa fac baby sitting cu tine, care te-ai plans de cand ai venit pe acest forum. tu sa-ti vezi doar de treaba ta, nu sa faci pe politistul sa-mi arati cine crezi tu ca greseste, ca la gradinita, cand spui ca pe tine te-a tras de urechi, dar pe gigel nu, desi si el a facut pozne ca si tine.

inclin sa cred ca intelegi bine limba romana, asa ca daca faci o ancheta in trecut (ca am vazut destule exemple de ale tale), o sa gasesti ca am spus undeva ca postarea de informatii publice, gasite pe alte websiteuri publice, nu se connsidera informatii confidentiale. sper ca ai inteles de data asta.

in legatura cu aratatul cu degetul la altii, daca ai de raportat un comportament neadecvat, foloseste butonul

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

se pare ca am gresit topicul, parerea (ta=SORIN)conteaza, eu am crezut ca este parerea noastra, scuze

Prin postare ta mi-ai dat dreptate, seful e sef ce conteaza care sunt regulile. Degeaba suntem in America tot sange de roman curge in noi.Am crezut ca eu un site public nu un blog personal.

Numai am nici o parere.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

iti cer pentru ultima data, ori sa te opresti, ori sa mergi pe alte forumuri care-ti ofera libertatea pe care o doresti. vei fi suspendat, daca mai postezi pe acesta tema, la care esti singurul care se plange.

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Ce o fi si cu ungurasii astia in zilele noastre ... pana si cei cat de cat simpatici vor autonomie

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sauzimdebine
    Ce o fi si cu ungurasii astia in zilele noastre ... pana si cei cat de cat simpatici vor autonomie.
    Faci ce faci si-i mai dai cite una cu "ungurasii"! Nu cred ca se incadreaza la "sugestii,critici..."Ungurasii care scriu aici cred ca au toti cetatenie romana,si n-am citit sa fi scris nici unul "romanasii" nicaieri.

Pagina 1 din 41 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. B1/B2 aterizare.Conteaza unde pt I-94
    De ayrton4ever în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 14.06.2008, 08:02
  2. parerea ta conteaza
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 401
    Ultimul post: 19.04.2008, 12:58
  3. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.01.2006, 00:43
  4. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.01.2006, 06:07
  5. cat de mult conteaza apartamentul?
    De florin_gl în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.01.2005, 01:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •