Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 41 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 406

Subiect: parerea ta conteaza [2]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de Loniia
    Azi defiecare data cand intram si voiam Activ topics..imi aparea...Service Unavailable
    revin in legatura cu acest mesaj si alte mesaje similare:

am cumparat deja un nou plan de hosting/gazduire si tranzitia va avea loc saptamana viitoare. sper ca astfel voi scapa pentru intotdeauna de deranjantul mesaj "service unavailable". va multumesc pentru rabdarea de care ati dat dovada pana acum si mai rabdati cateva zile!

Guest

Implicit

Mergea mai bine la "tip of the day" dar e inchis. Daca uitati sa salvati cumva mesajul si ati dat post reply si a aparut Service Unavailable, nu va luati la bataie cu computerul ci doar refresh, retry, putina rabdare si in mod normalrevine pagina cumesajul vostru postat.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

angeline,
    daca vrei sa vezi toate postarile, vezi mai jos “Display Options” si acolo in loc de “last 100 days” cum e setat forumul, alege “Beginning” si apoi click pe “Show Threads” si vei vedea toate topicele d ela inceput. poti de asemeni sa alegi sa vezi topicele din ultimul an.

Data înscrierii
    23.02.2006
    Locație
    Chicago, United States
    Posturi
    1.102
    Putere Rep
    19

Implicit

Sorin, ce este "rep power" ? ca eu am 3 acolo ? si patratelul verde ? e de bine sau de rau ? ...eu doar acum acum am remarcat aceste lucruri si am vazut ca si alti forumisti au la fel. Poate asa e de cand s-a redeschis, insa pt mine o o noutate , desi resfoiesc zilnic forumul, n-am mai dat atentie detaliilor de genul asta.

Data înscrierii
    06.10.2008
    Locație
    aici
    Posturi
    2.062
    Putere Rep
    21

Implicit

Citat Postat în original de usdream Vezi post
    Sorin, ce este "rep power" ? ca eu am 3 acolo ? si patratelul verde ? e de bine sau de rau ? ...eu doar acum acum am remarcat aceste lucruri si am vazut ca si alti forumisti au la fel. Poate asa e de cand s-a redeschis, insa pt mine o o noutate , desi resfoiesc zilnic forumul, n-am mai dat atentie detaliilor de genul asta.
    probabil ca e legat de vechimea pe forum..zic si eu (desi nu pe mine m-ai intrebat)..dar ma intrebasem si eu dimineata ce inseamna..
    "Every person, all the events of your life, are there because you have drawn them there.
    What you choose to do with them is up to you"

- from "Illusions, The Adventures of a Reluctant Messiah"

Data înscrierii
    23.02.2006
    Locație
    Chicago, United States
    Posturi
    1.102
    Putere Rep
    19

Smile

bine ca nu sunt singurul care isi pune astfel de intrebari ...o sa ne lamureasca Sorin.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de usdream Vezi post
    astea au fost introduse azi. e o modalitate ca forumistii sa avalueze postarile celorlalti forumisti ca fiind postari bune sau nu. in functie de acestea, fiecare forumist isi va construi propria reputatie ca forumist.

Data înscrierii
    23.02.2006
    Locație
    Chicago, United States
    Posturi
    1.102
    Putere Rep
    19

Implicit

ok , deci n-am luat-o eu razna, crezand ca-s ultimul care a luat la cunostinta.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit cum se puncteaza

ca sa punctezi pozitiv sau negativ o anumita postare, trebuie sa faci click pe simbolul ala ca o balanta.

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit Intrebare..

Si cum se diferentieaza culorile la patratele?...Ca si eu am observat ...Sa stim cand e de rau sau nu....De exemplu am vazut ca tu Sorin ai culoarea albastru marin,unii au verde prazuliu,plus un numar langa...Plus balanta aceia...
    Te rog explica-ne mai pe larg ,cum functioneaza,ce rol au si daca foloseste la ceva...

Te intreb din nestiinta,nu cu vre-o intentie....

Multumesc anticipat pentru raspuns....

Pagina 3 din 41 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. B1/B2 aterizare.Conteaza unde pt I-94
    De ayrton4ever în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 14.06.2008, 08:02
  2. parerea ta conteaza
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 401
    Ultimul post: 19.04.2008, 12:58
  3. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.01.2006, 00:43
  4. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.01.2006, 06:07
  5. cat de mult conteaza apartamentul?
    De florin_gl în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.01.2005, 01:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •