Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 41 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 406

Subiect: parerea ta conteaza [2]

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

elliane, nu pricep ce are "aia" cu prefectura ... nici "ungurasii" sau romanasii" cu parerea mea, asa ca ... ma las pagubas. Cum vrei tu si om mai vedea.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sauzimdebine
    Cum vrei tu si om mai vedea.
    Eu vreau un Pasti fericit si tot asa iti doresc si tie.

Data înscrierii
    01.05.2008
    Locație
    at home
    Posturi
    1.034
    Putere Rep
    19

Implicit

draga sorin am si eu o intrebare: crezi ca se poate introduce un topic cu mamici si copii? sau gradinite, scoli, ....am vazut ca e cate una doua idei de educatie. crezi ca ar mai fi mamici interesate? eu nu stiu sa postez si nici nu am experiente dintr-astea. dar sunt mamica intai de toate si asta e un subiect-copiii- care cred ca ar putea implini un topic intreg
    ce crezi?
    sunny
    <<<fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru. ele sunt.>>>

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

poti sa deschizi orice topic vrei, atata timp cat subiectul e decent.

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.090
    Putere Rep
    35

Implicit

Azi defiecare data cand intram si voiam Activ topics..imi aparea...Service Unavailable

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Loniia, s-a discutat mai demult problema acesta, care este temporara, adica iti apare pentru un anumit numar de secunde si apoi isi revine. in curand, vom schimba gazda (host) pe care tinem websiteul si sper ca o sa fie mai bine. azi o sa fie si forumul inchis o perioada.

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.090
    Putere Rep
    35

Implicit

Multumesc sorin ,daca sunt probleme -de orice fel cred nu doar eu si ceilalti forumisti si-ar dori sa fie informati.

Data înscrierii
    17.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    643
    Putere Rep
    14

Implicit

Daca parerea mea conteaza, parerea mea e ca mi-e cateodata asa de fricasa n-ajung laoff-topic ca nu mai am pareri. Si tot cateodata asa de frumos curge discutia ca-i pacat s-o intrerupeti aruncand acolo, la off-topic, idei valoroase care, rupte din context se banalizeaza. Daca la mine vin musafiri (acus suna la usa), eu nu le voi impune subiectul discutiei pe seara respectiva. Asadar, zic ori sa desfiintati off topic, ori sa lasati la latitudinea initiatorului luarea deciziei de a curma discutiain acest mod absolut neospitalier.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

ramos, din pacate, nu cred ca-ti voi putea indeplini dorinta, deoarece, uneori, discutia o ia razna, ba chiar uneori vin cate unii si posteaza ca nuca in perete, mesaje publicitare, sau mai stiu eu ce, cazuri in care ma vad nevoit sa tratez aceste mesaje ca fiind in afara subiectului si sa le sterg sau sa le mut.

am sa-ti propun un targ totusi, prin care promit ca nu ma mai intereseaza acest subiect, daca tu reusesti sa scoti din dictionarul limbii romane cuvantul moderator.

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

toata lumea "tremura" de frica off topic ului dar eu cateodata recurg la mici siretlicuri adica spun ce am de spus in momentul discutiei deja divagate de la subiect, apoi introduc, la plesneala, mai mult sau mai putin subtil, un cuvant rupt din titlu, dar ce parca numai eu?!

n-ar fi rea nici ideea ca cei care initiaza topicul sa pastreze cursul discutiei dar ce te faci cand initiatorul decat arunca piatra si apoi nu mai da pe acolo, sau sa nu mai vorbim de cei care, chiar in topice deschise de ei/ ele, topaie de la o idee la alta

trebuie sa recunoastem ca in general, moderarea este destul de indulgenta si sunt multe topice in care de la jumate incolo n-a mai postat nimeni on topic.

am glumit cu "tremuratul" de off topic, mie chiar nu mi-e frica de el, ci de cate ori postez si stiu ca e cam aiurea imi zic in sinea mea: "Pazeste-te off topic, vine fifi!" si da, chiar nu este motiv de ingrijorare, cine e interesat de ideile tale, te citeste oriunde, sa vezi tu ramos, pe alte forumuri unde primesti avertismente daca postezi off topic, ala da necaz.

Pagina 2 din 41 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. B1/B2 aterizare.Conteaza unde pt I-94
    De ayrton4ever în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 14.06.2008, 08:02
  2. parerea ta conteaza
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 401
    Ultimul post: 19.04.2008, 12:58
  3. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.01.2006, 00:43
  4. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.01.2006, 06:07
  5. cat de mult conteaza apartamentul?
    De florin_gl în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.01.2005, 01:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •