Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 398

Subiect: Barbatul Roman in general

Data înscrierii
    29.10.2007
    Locație
    New York
    Posturi
    326
    Putere Rep
    12

Implicit

Am cunoscut recent un barbat- roman, care mi-a schimbat parerea si ...perceptia despre ei cam la 180 de grade. E prima data cind mi s-a intimplat sa intilnesc un roman elegant,, sofisticat, dragut, manierat, super politicos, sexy, hot, destept, puternic, ...si ce am am omis..adaugati voi.

E asa de frumoasa primavara asta cu e linga mine. Infloresc copacii si asa infloreste si inima mea. Lasind la o parte jobul, problemele, etc, simt ca mi s-a schimbat viata la 180 de grade. Ce eram o femeie care ridea mereu si fericita, acum sint cred ca de 50 de ori mai mult. Va doresc la toti la fel!

Vlad Guest

Implicit

Citat Postat în original de May08
    Ce eram o femeie care ridea mereu si fericita, acum sint
    cred ca de 50 de ori mai mult. Va doresc la toti la fel!
    e de profesie clovn???

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

mda, cu topicul "Pentru jumatate ta" am ramas in plop si plopu-n aer, italianul are si parastasu` facut, de avocatu` din Romania, sa nu mai vorbim... eu ma tot intorc la aceasta dama cu Camelii de parca sunt musca pe ...rahat dar nu ma intorc de nebuna sau poate ma intorc tot de nebuna ce sunt si-n nebunia mea nu incetez sa cred ca aceasta fiinta poate fi ajutata, ma tot rog sa ajunga si ea la etajul, nu nivelul cand nu numai ca nu va mai speria lupul cu blana mielului dar poate se va trezi si ea la realitate si va inceta sa se mai minta singura...sa creasca si ea mare odata si-o data...

mi-a zis cineva odata ca daca ar incerca s-o ajute cu un sfat pe aceasta camelie toata apa de pe dunare n-ar mai spala-o si avea dreptate...

mie insa, ca sunt mai barbata de felul meu, nu mi-e frica de vorbe urate ca stiu ca trec, imi mai fac datoria de om inca o data si-ti spun, May08 sau 09 ca daca as vrea sa fiu ca tine, mi-as schimba iubitii ma des decat ciorapii, sentimentele.ro sa traiasca si jmecherii si-n nu-n ultimul rand fraierele ca noi care inchid ochii la toti cei care le vor binele si aleg, vorba ceea din tot soricul purcelei, tocmai pielea de pe...coada.

Guest

Implicit

Bravo, ma bucur pt tine. Acum vezi cum faci sa nu-l pierzi.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

Am cunoscut recent un barbat- roman, care mi-a schimbat parerea si ...perceptia despre ei cam la 180 de grade. E prima data cind mi s-a intimplat sa intilnesc un roman elegant,, sofisticat, dragut, manierat, super politicos, sexy, hot, destept, puternic, ...si...
    mama mia May ! May poti , May stii ? de unde pana unde ?[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    o singura data v-ati intalnit, unde ? poate intelegem si de ce este asa frumoasa primavara la tine de data asta [img]smileys/smiley80.gif[/img] cu conditia sa nu fie pacaleala de aprilie [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

in lipsa serialului "married, with children" cu al bundy, care ma distra de minune, merg si astfel de "incercari" gen may08. inca de ieri ma chinui sa vad sensul acestui topic, dar inca nu reusesc sa ma conving pe mine insumi ca spatiul de pe server trebuie ocupat chiar cu orice s-ar posta pe acest forum. oricum, cred calumea are nevoie si de zambete si asteptam cu nerabdare urmatorul episod. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

May08ma bucurcaiti bate inimioara [img]smileys/smiley1.gif[/img]Profita de situatie si traieste din plin sentimentul [img]smileys/smiley2.gif[/img]O primavara ca asta va fii de neuitat.

Succes sitine de el bine daca zici ca are atatea calitati.

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de angie14
    Profita de situatie si traieste din plin sentimentul [img]smileys/smiley2.gif[/img]O primavara ca asta va fii de neuitat.

bleah ! .... dragoste..., vai ce frumos ! Maieste putin si cu voia dv ,voi lacrima ...O iubesc , ma iubeste ..., timpenii !![img]smileys/smiley36.gif[/img]O reactie chimica cu si de hormoni , rien d'autre ...[img]smileys/smiley2.gif[/img] Fereasca Dumnezeu de"dragoste" , ca odata cu inima , se vor duce automat mintea , apoi implicit si portofelul ...[img]smileys/smiley36.gif[/img] Uneori mai pierzi si casa , masina , etc [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Poti sa te simti bine cu altcineva , sa ai nopti si experimente minunate , si fara sa te indragostesti de ea (el)

E prima data cind mi s-a intimplat sa intilnesc un roman elegant,, sofisticat, dragut, manierat, super politicos, sexy

Scuze , dar pina acum in care cerc anume de barbati te-ai "invirtit" ? Credeai ca in general , barbatii put , sint cheliosi si grasi de nu se pot apleca sa-siinnoade sireturile , au 1.65 m inaltime , injura in public , au camasa neagra de mizerie la git si le lipsesc 2 nasturi la veston , insa stiu sa-si disimuleze cu grija , sticluta cu vodca in buzunar ? C'mon May08 ![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

Citat Postat în original de Lordul

bleah ! .... dragoste..., vai ce frumos ! Maieste putin si cu voia dv ,voi lacrima ...O iubesc , ma iubeste ..., timpenii !![img]smileys/smiley36.gif[/img]O reactie chimica cu si de hormoni , rien d'autre ...[img]smileys/smiley2.gif[/img] Fereasca Dumnezeu de"dragoste" , ca odata cu inima , se vor duce automat mintea , apoi implicit si portofelul ...[img]smileys/smiley36.gif[/img] Uneori mai pierzi si casa , masina , etc [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Poti sa te simti bine cu altcineva , sa ai nopti si experimente minunate , si fara sa te indragostesti de ea (el)

Lordule,chiar nu vroiam sa scriu aici ,in acest topic...Dar ma provoci....Eu ti-am mai spus...Zi "Doamne fereste",ca nu stii cand te paleste...[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]..

Ai toate atuurile pentru o astfel de "intamplare a sorti"...Varsta,locatie,echilibru hormonal,etc.,plus [img]smileys/smiley4.gif[/img],echilibru fizic...

E o vorba...."Rbdare si tutun"..Sa vezi dupa,cati flturasi o sa iti zboare in stomacel,si ce dieta vei aborda...

PS..Acum eu ti-o spun ca o "mama"..Tu o iei cum vrei..

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Nico , merci pentru conseil , ai ramas o dragutza ca intotdeauna ... Ai dreptate ca nu putem sti cind ne va pali blestemata asta de iubire , dar ce poate sa-ti spuna Lordul , este ca ne putem indeparta ( fugi) de indata ce simtim vreun fluras in stomacel ... Cu alta cuvinte , curmam raul de la radacina , nu-l lasam sa evolueze ... Face rau un pic , 2-3 zile si gata ...! [img]smileys/smiley2.gif[/img] Ia zi cumatra , si pe tine te-a lovit Cupidonul ?[img]smileys/smiley36.gif[/img] Nu strigai tu , sus si tare , ca "barbatii ie porci" , ca-i mai bine la minastirea din virful dealului ,iar baietii numerita sa primeasca increderea fetelor ??[img]smileys/smiley4.gif[/img] Anyway , iti doresc tot binele din lume si sa fii IUBITA !

Pagina 1 din 40 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Viza H1B-general
    De divo în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 29.11.2012, 19:21
  2. BARBATUL ROMAN vs. BARBATUL AMERICAN
    De în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 06.06.2008, 01:17
  3. Barbatul Roman vs Barbatul American
    De NYCDream în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 09.05.2008, 09:08
  4. general contractor
    De sauzimdebine în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 06.11.2007, 13:08
  5. Barbatul American...
    De în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 07.02.2006, 07:37

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi