Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: din orange county!!!!!

Guest

Implicit

CINE VREA SA SE DISTREZE IN ORANGE COUNTY , BAUTRII,FEMEI,MUZICA BUNA,CINE E NOU ,UN NOU STILL IN ORAGE COUNTY ,SCRITII PE TOPICU ASTA.............,UN NIGHT CLUB PE CARE NU-L VE-TI UITA .............PTR SORIN SI HAZEL E APROAPE PASTELE 2008 SI TREBUIE SA-MI FAC DIN NOU APARITIA))))))))V-AM PUPAT.PA-PA

Guest

Implicit

SORIN SI COMPANIA STIE CA DE FIECARE AN IN JURU PASTELUI APAR SI EU .)))

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de peter_moscu
    .............PTR SORIN SI HAZEL E APROAPE PASTELE 2008 SI TREBUIE SA-MI FAC DIN NOU APARITIA))))))))V-AM PUPAT.PA-PA

Iote nu stiam de ce sughitasem la un moment dat [img]smileys/smiley4.gif[/img]

sa zic bine (ca) ai revenit?

deci te reinfiintezi cu ocazia Pastelui? (cand cade anu asta pastele cailor? [img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img])
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Guest

Implicit

pastele caiilor....dragut si subtil ca intodeauna hazel.....chiar esti cel mai tare din parcare....

Guest

Implicit

chiar esti cel mai tare din parcare....
    Care parcare,ai vazut ca in Ro parcarile sint goale si masinile stau pe trotuar,de nu pot crestinii sa circule pe jos.

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

Te plangeai Sorin ca nu apare Petrica..Na ca se ivi ....[img]smileys/smiley2.gif[/img]...

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

pastele caiilor....dragut si subtil ca intodeauna hazel.....chiar esti cel mai tare din parcare....

Pai Peter, in cazul tau nici subtilitatea nu ma mai ajuta fin'ca nu inteleg ce legatura are Pastele cu reaparitia ta pe forum

A fost dificil sa te adaptezi la stilul asta de viata cam "demanding" din Orange County - cu muzica, femei, night clubsshamede?
    Put your hand on a hot stove for a minute, and it seems like an hour. Sit with a pretty girl for an hour, and it seems like a minute. THAT'S relativity.
    Einstein

Guest

Implicit

Citat Postat în original de hazel

Pai Peter, in cazul tau nici subtilitatea nu ma mai ajuta fin'ca nu inteleg ce legatura are Pastele cu reaparitia ta pe forum

Eu cred ca are legatura cu Postul Pastelui. Se pare ca lui Petre nu-i prea prieste [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Guest

Implicit

Mie imi plac cozonacii cu multa nuca si cei cu stafide ,face careva?! eu nu cred ca ma incumet[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Data înscrierii
    09.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    3.461
    Putere Rep
    31

Implicit

Citat Postat în original de angie14
    Eu cred ca are legatura cu Postul Pastelui. Se pare ca lui Petre nu-i prea prieste [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Asa mai inteleg [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Melina, nici eu nu ma incumet la cozonaci, dar ma incumet sa manc daca face careva, numai sa fiu anunata [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Einstein

Subiecte similare

1. Din Orange County, LA - California
    De The_Traveler în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.12.2009, 17:27
  2. In curand Orange County! (again)
    De Capitanu în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 28.08.2009, 04:41
  3. Romani din orange county
    De în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 07.07.2006, 22:53
  4. Informatii despre Orange County
    De în forumul Comunitatea romaneasca din West