Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 24

Subiect: Relatie serioasa/Casatorie

Data înscrierii
    03.03.2008
    Locație
    Canada
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0

Implicit

da de unde.pur si simplu am o parere foarte personala despre genul muzical cu pricina..nu are nici o legatura cu intelectualitatea ..am cunoscut multi intelectuali care asculta manele..de gustibus non disputandum

Data înscrierii
    23.06.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    12
    Putere Rep
    0

Smile Hi

Ce mai faci Varsatorule? Mai ma tii minte? Am chat for a while si ai disparut !! Sint Nicole din L.A....Poate mai vorbim ......Bye

Data înscrierii
    20.06.2007
    Locație
    44°27'13.39"N , 26° 5'14.92"E
    Posturi
    1.358
    Putere Rep
    20

Implicit sal

nici mie nu imi plac manelele , si in special cine asculta manele la ordinea zile ...e si putin mai din popor cu limbaj covarsitor de Rrrom (caracter)

d c am postat .... sa inteleg ca mare parte incearca o relatia peste ocean ? dar d c de peste ocean si nu din satul alaturat din blocul alaturat sau din orasul alaturat ??? miroase a interes material

bye

P.S. succes la pescuit
    dependent de Romania

Data înscrierii
    25.01.2009
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit

pentru adr40 - int_med2008@yahoo.com

Data înscrierii
    12.11.2008
    Locație
    Quebec
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de elyzi Vezi post
    deci manelistele nici sa nu indrazneasca sa vb cu domnul.....pt caa este intelectual si nu accepta fete "fara carte"
    draga elyzi,nu cred ca ai dreptate,despre acel domn,care a postat anuntul,cu manelistele si iata de ce:traiesc in Canada,de vreo 7 ani,inainte am trait vreo 3 ani in Italia,am vazut multe in viata,am si trait citeva experiente unice,totusi ceea ce pare a fi de neuitat,sint amintirile legate de prima mea prietena,care n-avea facultate,dar era o fiinta dumnezeiasca,la propriu,precum si de alte fete pe care le-am cunoscut,si tot asa,n-aveau facultate.Mentionez ca eu sint absolvent de facultate,dar n-am pretins niciodata ca partenera de viata sa aiba...totusi nefacind parte din generatia care aindragit manelele,nici mie,nu-mi plac...este asta o crima?cu bine

Data înscrierii
    01.03.2009
    Locație
    Florida, USA
    Posturi
    91
    Putere Rep
    11

Implicit manele,nemanele

manele, nemanele voi ati pierdut in bunul sens al cuvintului scopul acestui anunt, acest barbat a postat un anunt de matrimoniale nu de crica muzicala, sper ca si el este de acord cu mine ca voi sa tineti caruta pe drumul bun si nu pe ala cotit , Adi succes la agatat esti un tip fain.

Data înscrierii
    03.03.2008
    Locație
    Canada
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0

Implicit in sfarsit :)

Missy multumesc . ma bucur ca cineva a inteles totusi idea principala a anuntului

bafta si tie

Data înscrierii
    09.05.2009
    Posturi
    3
    Putere Rep
    0

Implicit

ma gindesc ca ti-ai gasit deja perechea, dar felul serios in care suna mesajul pare demn de a fi incercat !

Data înscrierii
    01.03.2009
    Locație
    Florida, USA
    Posturi
    91
    Putere Rep
    11

Implicit manele , nemanele

fetelor nu va lasati duse de seriozitatea anuntului , maturitatea am vazut ca vine in cantitati foarte mici si la cei trecuti de 40 de ani, unii barbati pe care nu am sa ii numesc aici nu urmaresc relatii serioase ci doar: " sa isi ascuta creionul in delegatie" deci atentie fetelor la anunturile serioase.

Data înscrierii
    29.12.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    4
    Putere Rep
    0

Implicit Buna

Mesajul tau este postat de ceva vreme.

Daca inca cauti pe cineva da-mi, te rog, o adresa de email unde sa iti pot scrie.

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. relatie serioasa/casatorie
    De elenna33 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 15.12.2010, 17:25
  2. relatie serioasa
    De roxana1967 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 18.08.2009, 17:38
  3. relatie serioasa....casatorie....
    De ionferrari în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 19.07.2009, 17:11
  4. relatie serioasa
    De cris_alecu în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 01.03.2008, 21:20
  5. relatie crestina,serioasa pt. casatorie
    De Dove în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 26.11.2007, 11:33

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •