Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 21

Subiect: Meciuri live Bute vs cine o fi :) - Bell Centre, Montreal

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit Meciuri live Bute vs cine o fi :) - Bell Centre, Montreal

BUTE VS. JOPPY 29 februarie 2008 la Montreal.ora 21:45 (1 martie 4:45 dimineata in Romania)

In gala de la Bell Centre din MontrealCity, va avea loc meciul de box dintre Lucian Bute si William Joppy (37 de ani), in care isi va apara centurade campion mondial.

Data înscrierii
    18.12.2003
    Locație
    Canada
    Posturi
    1.392
    Putere Rep
    28

Implicit

Cica in Quebec se transmite in direct pe TVA. La fel ca si meciul cu Berrio. Se transmite si in HD. Bravo TVA! [img]smileys/smiley20.gif[/img]
    Meciul propriu-zis al lui Lucian e prevazut pt. 22:20 ora locala.

Succes Lucian si La multi ani!
    When the going gets tough, the tough get going
    Nu stiu ce-nseamna, da'mi place cum suna.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

s-ar parea ca romanasilor nostri nu prea le-a placut laudarosenia lui Joppy si i-au "tras-o" Citez din prosport:
    "Americanul William Joppy nu e deloc un personaj simpatic romanilor, iar acest lucru l-a costat. Spre ghinionul sau, el a fost cazat in acelasi hotel cu cativa suporteri ai lui Bute, veniti sa vada meciul. Enervati de discursul sau arogant de la conferinta de presa, acestia i-au platit o polita grea. Noaptea, la ora 3 si jumatate, au declansat alarma la hotel, personalul evacuind toate camerele, pentru a le verifica. Joppy a stat aproape doua ore in hol, fiind vizibil nemultumit, spre satisfactia celor care i-au pregatit asta."

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

nu garantez ca o sa mearga, dar puteti incerca sa vedeti meciul in direct aici (mergeti pe canalul TVA):

http://mkn.ro/tv/si http://tva.canoe.com/

ultimele stiri spun ca meciul este la 21:30 ora locala (Montreal , vineri seara pe 29 februarie 2008) ceea ce coincide cu 5:20 dimineata, ora Romaniei (sambata 1 martie 2008)

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Pentru cei care nu sint in Quebec - Canada , si nu pot deci receptiona canalul TVA

http://divertissement.videotron.com/cgi-bin/evenement_hv/cam era_videotron.cgi?event=interbox10

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.520
    Putere Rep
    10

Implicit

eu am folosit primul din cele doua linkuri pe care le-am postat si s-a vazut excelent, in direct bineinteles.

Mr. K.O. nu s-a dezmintit si i-a tras-o in freza laudarosului.

bravo luciane! tine-o tot asa!

Data înscrierii
    23.02.2006
    Locație
    Chicago, United States
    Posturi
    1.102
    Putere Rep
    19

Data înscrierii
    29.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1.686
    Putere Rep
    22

Implicit

Bravo, bravo, asta da.

sorin mersi de link.

Guest

Implicit

Si eu tot primul link l-am folosit, multumesc ca l-ai pus Sorine.

Asta era americanul ala cu gura mare ..ca face ca drege? ..lol pe asta il batea si Shogunelu.

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de claudiunj
    lol pe asta il batea si Shogunelu[img]smileys/smiley36.gif[/img].

Hai ca nu era chiar cu pluta , avea experienta ca lumea , era curajos baiatul , mie mi-a placut de el . Insa Lucian a fost o piatra prea tare( cam din runda a 7-a a intrat tare in el )Nu uita ca negrul are 37 de ani , iar Lucian doar 28 abia impliniti ieri... deci , mai fresh decit americanul... Si nu uita un lucru , ca Bute e CANADIAN si QUEBECOS acum , si l-a batut pe americanul vostru

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Champions League 2010-2011 fotbal live –discutii, info meciuri live, tragere la sorti
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 28.05.2011, 16:43
  2. Lucian Bute vs. Edison Miranda April 17 2010 (17 aprilie 2010)-Montreal – Bell Centre
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 18.04.2010, 08:21
  3. Europa League/Liga Europa 2009-2010 live–discutii,info meciuri live, tragere la sorti
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 25.02.2010, 20:36
  4. Champions League 2009-2010 fotbal live –discutii, info meciuri live, tragere la sorti
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 09.12.2009, 17:10
  5. Lucian Bute vs. Fulgencio Zuniga - March/Martie 13 2009 - Montreal - Box IBF
    Răspunsuri: 18
    Ultimul post: 15.03.2009, 16:57

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •