Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Caut fosta colega Pletea Marinela

Guest

Implicit

este din loc.Izvoare jud. Neamt a facut liceul la L.I.A Roman langa fabrica de zahar. Acum probabil are alt nume de familie daca sa casatorit.Ma poate ajuta cineva????

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Conteacteaza mai intii Militia din comuna Izvoare (judet Neamt) unde a locuit ea , da-le anul si ultima sa adresa , si vei face apoi cautare la militie evidenta populatiei . Ei trebuie sa stie daca mai este in Romania si unde anume , iar daca nu iti vor putea spune tara in care se afla cindva .
    Pe urma , e mai usor de aflat , ai deja un "fir" pe care trebuie sa mergi , altfel doar lasind messages pe forum , nu cred ca vei obtine vreun raspuns positif .

Guest

Implicit

Asta a fost una din primele mele ancercari inainte de a posta anuntul, dar se pare ca Politia (nu se mai cheamaMilitie)din Romania nu ieste chiar atit de amabila ca in alte tari.Sper in continuare ca cineva o cunoaste si imi va da un semn. Oricum ati multumesc pentru sfat.

Subiecte similare

1. caut fosta colega monica rentea
    De ana_maria în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 17.09.2009, 01:54
  2. caut fosta colega-Daniela Sandu-Iasi
    De jakke în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 30.05.2009, 09:01
  3. Caut o fosta colega de clasa
    De alecse în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 17.12.2006, 19:10
  4. caut fosta colega de facultate
    De first998 în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 23.03.2006, 06:53
  5. Caut o fosta colega
    De red dog în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 28.02.2005, 01:28

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •