Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Sfaturi pt gasire job in Yonkers/NY

Data înscrierii
    10.01.2008
    Locație
    United States
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua tuturor,

Abia m-am mutat in Yonkers, NY cu familia si nu cunoastem pe nimeni.</span> Sotul are servici aici, dar eu nu si vreau foarte mult sa imi gasesc ceva. Aveti idee unde s-ar cauta cunoscatori de limba romana/franceza/engleza? Exista oare vreo scoala romaneasca in NY? Pot preda si writing si matematica, la scoala sau meditatii particulare. In caz ca nu se gaseste nimic de acest tip, m-ar interesa chiar si secretariat sau baby sitting o vreme, etc.

Daca aveti vreo idee despre unde as putea cauta, sau unde se intalneste comunitatea romaneasca din zona, va rog mult spuneti-mi si mie. Multumesc anticipat.

Ana

Data înscrierii
    23.12.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Scrie mi pe eellany@yahoo.com si o sa-ti dau cit mai multe informatii.Sotul meu lucreaza in Yonkers insa stam in Glendale,Queens.

Subiecte similare

1. Gasire persoane
    De Tatiana în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 65
    Ultimul post: 19.03.2020, 03:57
  2. gasire persoane
    De simok în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 13.10.2010, 07:23
  3. posibilitate gasire job
    De eliza2005 în forumul Comunitatea romanilor din Australia si Noua Zeelanda
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.05.2010, 02:36
  4. Sfaturi
    De mihaid în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 12.02.2005, 03:58

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •