Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 20 din 20

Subiect: RUGAMINTE

Guest

Implicit

Uite tocmai am mai cautat dar inca nu am gasit un E_mail sau telefonul la adresa din FL,dar din cite vad cred ca este o cladire mare ca apar mai multe persoane la acea adresa cam 100 si nu da un numar de telefon,cred ca ori a lucrat orie un bloc ceva ,orasul din FL este: Deerfield Beach

iar stada este : 4383 SW 10th cu toate ca arata ca astea sint datele valabile pentru 2003 ,iar cele din NY ar fi mai recente 2004?!

de ce crezi ca nu ar fi varianta 2 , poate incerca cineva sa sune,eu ma ofer daca vrei sa sun la numarul ala..

numai bine

Data înscrierii
    31.03.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Poate fi valabila si adresa din Rochester, NY 14603tel : (585) 335-6884. Am incercat sa sun dar spune ca acest numar nu exista sau ceva de genul acesta. Te rog sa incerci sa suni si tu,asta daca vrei, cine stie, poate raspunde. O sa trimit cate o scrisoare la fiecare adresa daca acest numar de telefon nu exista si nu il gasesc nici pe cel din Florida. Alte idei nu mai am..... toate s-au epuizat [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Guest

Implicit

ai dreptate am incercat si eu si numarul este inchis,daca mai aflu ceva te anunt

bafta in continuare

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Din pacate, nici eu nu am gasit un alt numar de telefon sau adresa de e-mail.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Data înscrierii
    31.03.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Melina iti multumesc ca ai incercat sa dai telefon.Sorin, din pacate nu detin card.....
    Cu ocazia sfintelor sarbatori de Pasti, Hristos a inviat si fie ca iepurasul sa va indeplineasca cele mai ascunse dorinti.

Guest

Implicit

Am indraznit si eu o cautare dupa dr.Aszody si-am gasit link-ul asta:

http://www.wcb.state.ny.us/content/m...edReg/prt24.pd f

si acolo zice undeva:

Aszody Gabriela

86 Baldwin Dr, apt D

Dansville, NY 14437-1818 (codul l-am pus eu cautand cu yahoo maps)

La speciality este AN, sa fie de la anestezist?

Sper sa iti fie de folos, succes!

Data înscrierii
    30.04.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    16
    Putere Rep
    0

Implicit

#845 896 3116 locuieste la Fishkill, New York

Data înscrierii
    31.03.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna seara, a trecut ceva timp de cand am postat ultima data dar am incercat si alte modalitati pentru a o gasi. Fiecare raspuns ducea catre o fosta adresa, in fine...babi ms pentru o noua adresa, nu se stie niciodata. Cum ai gasit aceasta adresa? Se poate gasi si un nr. de tel. care corespunde acelei adrese? Multumesc inca o data

Data înscrierii
    05.10.2016
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit Gabriela Magda Coltu

Am fost colega de scoala, vecina si prietena cu Gaby (Gabriela Magda Coltu, adoptata de familia Pufu, care a avut pe urma un baiat) pâna la plecarea ei din tara. Am poze cu ea de pe vremea aceea si cred ca ne-am mai scris o vreme când era ea la New-York si eu în Portugalia. A trait o mare, mare nenorocire, dupa care am trait si eu una mai mica dar lunga. Ne-am pierdut din vedere de peste 30 de ani. As fi tare bucuroasa sa aflu câte ceva.
    Ati gasit-o pâna la urma?
    Imi puteti raspunde pe mail: rianamar@gmail. com

Roxana

Citat Postat în original de pandreicosmin Vezi post
    Catre toti cei care ma pot ajuta cumva....
    Este mult timp de cind ma chinui sa rezolv o problema grea ptr. mine si ai mei.Am o matusa (sora mamei)pe care o caut de 4 ani.Povestea e lunga....ideea este ca mama si cu ea nu se cunosc.E plecata din tara din 1974,s-a stabilit la New York,ubde a lucrat pina prin 2000 ca medic pediatru anestezist.Ea a luat legatura cu noi in anul 2000,am vorbit cu ea la telefon,am scris scrisori si deodata totul s-a intrerupt.Stiu ca a divortat,stiu ultima adresa si ultimul nr. de telefon.Ce s-a intimplat??? Nu stiu...Sotul ei este de origine maghiara,din Romania,el este scriitor,poet,deci ar trebui sa aibe o adresa de e-mail,ceva....Deci:
    Dr.Aszody Magda Gabriela (Coltu sau Pufu nume anterior)
    225 W70 Fl. St.#4E
    New York 100 23 SUA
    Nr. telefon: 001/212-7243896
    Aceasta este ultima adresa si ultimul tel. pe care-l stiu.Dupa divort s-a mutat si nu mai stiu nimic de ea.Pe sotul ei il cheama Aszody Andris.Va rog sa-mi dati un raspuns,macar cu o idee de cautare sau vreo asociatie
    de romani din New York care ma poate ajuta.Poate un om de bine din New York ma poate sfatui sau ajuta.

Cu respect, Cosmin.

Dr.Aszody Magda Gabriela (Coltu sau Pufu nume anterior)225 W70 Fl. St.#4ENew York 100 23 SUANr. telefon: 001/212-7243896Catre toti cei care ma pot ajuta cumva....

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte similare

1. rugaminte
    De niculina în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 16.12.2008, 11:37
  2. Rugaminte
    De sauzimdebine în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 11.03.2008, 23:43
  3. Rugaminte
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 08.08.2006, 06:39
  4. RUGAMINTE
    De Chiprianos în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 15.03.2005, 19:13

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •