Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 9 din 9

Subiect: Romania-Olanda

Data înscrierii
    20.12.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    27
    Putere Rep
    0

Implicit

Sambata, la ora 12 (CST) se transmite in direct meciul Romania - Olanda,

pe canalul Fox Sport World (Time Warner Cable chanel 110 in Houston).

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Cool! [img]smileys/smiley20.gif[/img]Inseamna ca nu mai depindem de TVR International unde il putem vedea cu o ora intarziere.
    Hai <st1:country-regi&#111;n><st1:place>Romania</st1:place></st1:country-regi&#111;n>!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Aviz amatorilor!!! Pe TVR international se da numai in reluare cu....4 ore mai tarziu [img]smileys/smiley18.gif[/img]Sunt curios de ce incearca astia sa-si mai ofere serviciile pentru diaspora, daca nu o pot face in direct [img]smileys/smiley75.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Pentru detalii suplimentare vizitati:
    http://msn.foxsports.com/soccer/story/2646572
    sau
    http://www2.foxsports.com/world/pdf/fsw13.pdf

Pentru cei care aveau de gand sa urmareasca acest meci pe programul TVR International, va aducem la cunostinta ca meciul va fi transmis doar in reluare cu

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Romania - Olanda 0-2 [img]smileys/smiley21.gif[/img][img]smileys/smiley21.gif[/img]

Era de asteptat cu antrenori gen Piturca ce habar n-are ce schimbari sa faca si cand sa le faca [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Data înscrierii
    09.08.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    136
    Putere Rep
    16

Implicit

Ciudat cat de tarziu l-a bagat pe Cristea...Care era strategia? Sa-i batem pe Olandezi in ultimele 5 minute? Ma asteptam la asa o schimbare mult mai devreme...
    Perception is reality

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Interesant e ca olandezii chiar daca erau la conducere au mai bagat un atacant. pe cand meseriasul lui Pitzi a bagat un atacant, dar a scos altul [img]smileys/smiley39.gif[/img]

Probabil asa se juca pe vremuri la Viitorul Scornicesti unde si-a inceput cariera [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    09.09.2004
    Locație
    Cote D’Ivoire
    Posturi
    797
    Putere Rep
    16

Implicit

Mie unul mi-a placut cat de mult ne-am straduit sa luam bataie . Vorba lui Copos - puteam sa jucam 2-3 zile si nu reuseam sa marcam . Eu sunt de parere ca nu trebuie sa-l condamnam inca pe Piturca , are o misiune aproape imposibila . Daca se va horari sa schimbe echipa ( intinerire ) o sa aiba o sansa in viitor . Prezentul cred ca este compromis , problema este sa nu facem de rusine si sa incepem sa incasam 3-4 goluripe meci . Asta e , atata putem , n-ati vazut la Franta . Au un lot mult mai valoros decat al nostru si totusi au sincope . Sa speram ca pe viitor va fi mai bine . Problema este ca ne-am invatat cu rezultate si acum cam toata lumea a inceput sa fie dejamagita . Mi-a placut de MIrcea Sandu , cand nationala castiga avea si el prima de victorie ( consistenta ) dar cand pierdem tace chitic .
    Cand prezentul va fi trecut visele vor fi realitate

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Parerea mea este ca nu se va face in vecii vecilor performanta cu Piturca. Orice ai spune, nu are...."stofa" de mare antrenor. A facut totul de-a indoaselea, parca a vrut sa piarda. A alcatuit echipa fara sa aiba habar de tactica si strategie si fara sa se adapteze adversarului. E clar, echipa nationala e in cadere libera si nici macar Lucescu nu sunt sigur ca o mai poate redresa prea repede [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Subiecte similare

1. Romania vs. Netherlands/Olanda live
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 24
    Ultimul post: 13.10.2007, 15:37
  2. Romania - Olanda pe www....tk
    De în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 13.10.2007, 10:08
  3. Sa ma mut din Olanda in America???
    De Maddycita în forumul Nou veniti in America/SUA/Statele Unite-Ghidul incepatorului
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 22.02.2007, 06:10
  4. Din nou cu Olanda :(
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 27.01.2006, 01:32
  5. Meciul Olanda-Romania pe 4 iunie
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 04.06.2005, 04:38

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •