Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 28

Subiect: Vreau sa cunoscRoman American Los Angeles

Data înscrierii
    14.10.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    23
    Putere Rep
    0

Implicit

Am 36 ani, din Romania, stabilita in Los Angeles. Mi-as dori sa cunosc un Roman American din Los Angeles.

Guest

Implicit

29 ani Van Nuys,Ca

lasa id-ul de messenger. al meu este:rch_famous@yahoo.com

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Pai, rch_famous, pana acu' ai tipat pe toate topicele ca fugi de "rumani" ca de dracu, acu' te-ai razgadit brusc? [img]smileys/smiley36.gif[/img]Sau fugi numai de "rumani", de "rumancute", nu? [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Patrie este una, restul sunt doar tari.

Data înscrierii
    14.10.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    23
    Putere Rep
    0

Implicit

Da, chiar asa, rch_famous, cum sta treaba?

Guest

Implicit

Citat Postat în original de LauLA
    Da, chiar asa, rch_famous, cum sta treaba?

vroiam si eu sa vad ce vrea fata,de ce vrea sa cunoasca un Roman American? vrea un roman sau un american? sau pe amandoi?

smell like a phony marriage!!!!!!!!

Data înscrierii
    14.10.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    23
    Putere Rep
    0

Implicit

"Fata" este cetatean Roman si American, asa ca "fata" stie ce vrea: un barbat Roman-American. Did you get it?

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Pai, cred ca prin "roman-american", fata a spus destul de clar ce doreste, acum, fiecare intelege cat poate...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

In alta ordine de idei, daca tu din cinci vorbe de-ale fetei deja ti-ai dat seama ca ea cauta o casatorie de convenienta, ce sa zic, esti mai tare decat insusi Sherlock Holmes! [img]smileys/smiley36.gif[/img]

A, sa nu uit, nu-i nevoie sa tot amesteci romana cu engleza, ca aia se numeste rogleza. Si mai si pierzi cate un "s" pe traseu. Poti sa te exprimi linistit in romana, ca o pricepem cu totii. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

Citat Postat în original de shogunelu

Pai, cred ca prin "roman-american", fata a spus destul de clar ce doreste, acum, fiecare intelege cat poate...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

In alta ordine de idei, daca tu din cinci vorbe de-ale fetei deja ti-ai dat seama ca ea cauta o casatorie de convenienta, ce sa zic, esti mai tare decat insusi Sherlock Holmes! [img]smileys/smiley36.gif[/img]

A, sa nu uit, nu-i nevoie sa tot amesteci romana cu engleza, ca aia se numeste rogleza. Si mai si pierzi cate un "s" pe traseu. Poti sa te exprimi linistit in romana, ca o pricepem cu totii. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nu imi da mie atitudine,cum ca:'fiecare intalege cat poate'....ok!

Nu scrie niciunde pe acest forum in ce limba pot sa ma exprim sau cum sa o fac!!!!!!! si nu este nevoie sa imi dai tu sfaturi!!!

Mie mi se pare ciudat....de ce vrea Roman American? adica numaiRoman nu este indeajuns de bun pentru ea?

Data înscrierii
    14.10.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    23
    Putere Rep
    0

Implicit

"Ciudat"?? Asta este ce vreau, dar se pare ca nu intelegi. Si daca nu intelegi, inseamna ca nu stii despre ce vorbesc, asa ca nu esti ceea ce "fata" cauta. Fara suparare.

Data înscrierii
    26.12.2006
    Locație
    U.K.
    Posturi
    2.669
    Putere Rep
    23

Implicit

Citat Postat în original de rch_famous

Nu imi da mie atitudine,cum ca:'fiecare intalege cat poate'....ok!

Nu scrie niciunde pe acest forum in ce limba pot sa ma exprim sau cum sa o fac!!!!!!! si nu este nevoie sa imi dai tu sfaturi!!!

Nici nu ma gandesc sa-ti "dau atitudine", ca mi-e ca o iei si o duci acasa. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nu mai pune atatea semne de exclamare, o sa dai impresia ca esti nervos si atunci "bye-bye" rumancute! [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Nou venit in Los Angeles
    De 09mihai în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 20
    Ultimul post: 08.07.2011, 22:37
  2. romani in Los Angeles
    De mihaela2000ro în forumul Nou veniti in America/SUA/Statele Unite-Ghidul incepatorului
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 08.03.2011, 13:51
  3. Los Angeles
    De joannabarlu19 în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 06.10.2008, 07:45
  4. I’d like to meet a Rom-Am Man Los Angeles
    De LauLA în forumul Matrimoniale, prietenii, flirturi, intalniri, vrajeli
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.10.2007, 19:45
  5. Los Angeles
    De antonio_bud în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 27.11.2005, 17:08

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi