Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 40 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 399

Subiect: Coltul microbistilor

Guest

Implicit

Nu e ma, ei spun ca daca s-a modificat numele si formatul e mai smecherie ce joaca ei ca fapt divers si stiu ca nu sunt singurul care gandeste asa ...in UCL ar trebui sa joace numai campioanele. Sa se dea o sansa tuturor si sa se diversifice fotbalul mai mult. Dar deh banul vorbeste.

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Doi stelisti fac o cintare linga masina lui Jiji ....

http://www.youtube.com/watch?v=oBLPz1HTLn0

Guest

Implicit

Citat Postat în original de Lordul

Champions League de astazi este urmasa de drept a Cupei Campionilor . Echipele care au cistigat trofee in Cupa Campionilor , sint omologate de UEFA ca cistigatoare in ... Liga Campionilor de azi. Exemplu : real madrid , ac milan , bayern munich , etc. Asa ca , putem spune ca si Dinamo a participat in competitia Cupa/Liga Campionilor ... E aceeasi competitie Adrian e..

@Lordule, din pacate e diferita competitia UCL de CCE. Alt format, cel cu grupe...si participa echipe mai multe din campionate mai puternice. E facilitat accesul echipelor care au spus ceva in Europa...prin sistemul capilor de serii. De aia dinamo a jucat cu Lazio o echipa mai buna...pentru ca dinamo e outsiderul. Steaua a jucat cu Bate o echipa mai slaba..pentru ca a fost cap de serie.

De aia participa Spania si Anglia cu 4-5 echipe ca au campionate puternice si se tine cont si de coeficientul de tara.

dinamo a dovedit ca nu e in stare sa treaca de tururile preliminare. La anul campioana Romaniei participa direct in UCL...poate acum dinamo sa joace...cand e vorba de pomana...sa vezi ce incepe borcea sa care banutii la antrenori.

Eu vreau ca Steaua sa joace tururi preliminare...asa face antrenament pentru grupele UCL. In price caz e cam greu sa ne batem cu granzii Europei.

PS faza cu acel copil pozat cu caciula stelei nu o inteleg. De ce trebuie sa radem de copii strazii? daca merg si eu la Bucuresti si ii dau bani unui copil sa se pozeze cu caciula lui dinamoo face... nu e nimic de ras in asta.e de plans ca Romania are astfel de copii.

Data înscrierii
    05.10.2007
    Posturi
    123
    Putere Rep
    13

Implicit

iata o statistica unde steaua va e net superioara:

steaua -23 campionate dinamo -18

-20 cupa ro. -12

-5 supercupe ro. -1

Steaua 104 meciuri neinvinsa si 6 titluri consecutiveintre anii 93 -98

Dar cit de penibil a fost cind dinamo sa chinuit cu miovani in "groapa cu gunoi" si au scos un egal chinuit in minutul 90??? sau ce penibil cind vasluiulva scos fotbalul din cap in aceeasi groapa. Bine va definit jiji becali ,dinamo e echipa - miau, miau, miau. Din iarna cel putin 4-5 jucatorivor pleca de la dinamo si daca voi o sa prindeti locul 4 sa va declarati multumiti.Mai aveti si vise urite sa cistigati campionatul. Cine va mai ajuta ca actionarii vor banii inapoi si regreta deja investitiile din vara ,iar mitca dragomir sa lamurit cu voi si va spus pa anul asta . Deci va fi al-3-lea an consecutiv cind borcea va plinge ca steaua merge in c.l.

Data înscrierii
    05.10.2007
    Posturi
    123
    Putere Rep
    13

Implicit

Si iata ca Rednic a semnat cu rapid, si abia astept sa vad cum va face pe 10 noiembrie rapiduletul zdrente in groapa. Deja cred ca am fost prea indulgent cind am pronosticat locul 4 pt. dinamo. Daca prindeti un intertoto tot e bine.

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

Nu mai intra nici un stelist pe aici? Au dat bir cu fugitii ? Ca de rapidisti , nici nu mai vorbesc .... nici unu' , nici unu' ????

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Nu mai intra nici un stelist pe aici ?
    ce te face sa crezi ca pepeer2, care a scris doua mesaje inaintea ta este dinamovist?

Guest

Implicit

Nu mai intra nici un stelist pe aici ? Au dat bir cu fugitii ? Ca de rapidisti , nici nu mai vorbesc .... nici unu' , nici unu' ????
    dupa superba calificare la EURO nu mai avem chef de liga lui mitica.

Ar fi de adaugat ca dinamo (cu "d"mic)are meci greu la Eurogalacticii din Tg Jiu, cu Pandurii

Steaua se pregateste de urmatorul meci in Liga Campionilor cu una dintre cele mai bune echipe din lume, Sevilla.

Deci ce vrei sa comentam? Formatia lui Pandurii sau pe a Sevilla? Joaca sau nu Kanoute? Iti place Dani Alves? Ahh stai asa ca pe tine te intereseaza daca joca alde Popete, Vancea sau VintilescuPoate esti bun sa ne oferi cateva stiri despre acest meci important pentru caini.

Guest

Implicit

mie discutia asta mi s-a parut ca nu duce nicaieri si de aceea m-am oprit. Fiecare avem echipa noastra si niciodata n-o sa picam de-acord, si nici nu suntem acolo, avem doar in suflet.

Data înscrierii
    12.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    759
    Putere Rep
    0

Implicit

AdyC , daca as fi stelist , mi-ar fi jena sa maiamintesc de "prezenta" stelei ( "s" fara majuscule) in editiaCL din acest an . Toata lumea stie ca ati ajuns sa fiti inscrisi in CL doar pentru ca ati cumparat meciurile ( Gigi a declarat ca aplatit 2 milioane ca steaua sa invinge [img]smileys/smiley36.gif[/img]) si nicidecum pe valoare. Toata lumea a auzit si a citit declaratiile lui Gigi , mai putin UEFA .... [img]smileys/smiley2.gif[/img]. Cred ca daca ar sti si uefa , ati fi imediat scosi din CL [img]smileys/smiley36.gif[/img]...

Pagina 2 din 40 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •