Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 17

Subiect: Vip Club

Data înscrierii
    02.09.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Vip Driks on me , haideti la un pahar de vin si o JavaScript:AddSmileyIcon
    ('[img]smileys/smiley1.gif[/img]')

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sabrynna
    Vip Driks on me , haideti la un pahar de vin si o
    ('[img]smileys/smiley1.gif[/img]')

Un pahar de vin si un [img]smileys/smiley1.gif[/img].....dar o serenada se poate?

Buna Sabrynna....Tot din Canada dupa cate vad eh...Se poate un VIP pass si ptr mine ca deaocamdata nu apartin la nici un club si plictiseala isi cam da tarcoale...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Desi nu stiu daca ma incadrez la standardul tau de VIP adica Very Important Persons darma risc doar ca sa transmit salutari la niscai persoane si sa le multumesc ca au fost destul de "draguti " cu Anabella sau Arabela- am uitat numele..cred ca i-afacut Rumburack vraji..[img]smileys/smiley36.gif[/img]..anyway mai bine tac...deci Fifi si Claudiu a trebuit sa ma strecor la VIP si Valet Parking [img]smileys/smiley36.gif[/img]sa va dau o dedicatie ca doar si voi meritati doar VIP treatment: [deh standardul meu a crescut putin]:

http://www.youtube.com/watch?v=CNq5sth_PT4

Claudiu nu cred ca o stie dar cred ca tu o stii pe tipa asta Fifi. E din Ottawa si a castigat Canadian Idol anul trecut.

Sabrynna thanks for the drinks[img]smileys/smiley36.gif[/img]si promit ca nu mai vin pe aici..doar cand voi lua salariul ca nu-mi permit VIP atat de des...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

[img]smileys/smiley80.gif[/img]..ptiu..de-abia am reusit sa intru si eu ...noroc c-am cunoscut pe unul din bodyguard-zii de la intrare[img]smileys/smiley36.gif[/img]. Totusi n-o sa dureze mult si-o sa se prinda lumea ca nu sunt VIP ci doar un random dude. Deja le-am pregatit melodia asta special pt acel moment...[img]smileys/smiley36.gif[/img]http://www.youtube.com/watch?v=dhBjKzkepwE

Sabrynna daca te superi sa ne spui..pana una alta da-mi si mie un Chivas on the rocks ca sa par si eu mai classy.

Misto melodia ..nu, nu o stiam.si daca tot veni vorba de Idol..uite si pe fosta mea la American Idol[img]smileys/smiley36.gif[/img] http://www.youtube.com/watch?v=9fA3X...;mode=related& amp;search=

Guest

Implicit

Clau, o bruneta in dreapta si o blonda in stanga..sau invers[img]smileys/smiley36.gif[/img]..si sigur nu o sa-si dea nimeni seama ca nu esti VIP. Parca mi te si inchipui ..un Cuban Cigar iti mai lipseste sa mearga cu Chivas-ul..daca nu ai your hands full already[img]smileys/smiley36.gif[/img].

Dar unde o fii Sabrynna? Nu cred ca e prea incantata de Personalities pe aici pe la VIP[img]smileys/smiley1.gif[/img]. Daca-i asa pai imi comand si eu un Hypnotic sa par maicoolsi uite si o melodie mai de VIP poate mai pe gust ( Clau strecurai asa pe furis si o minge de fotball ptr tine[img]smileys/smiley36.gif[/img]):

http://www.youtube.com/watch?v=iWg3IMN_rhU

Data înscrierii
    24.07.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

eu intru si ies pe fereastra. Masina o parchez in boscheti, fiindca am auzit ca VIP inseamna Very Indiscreet Person iar eu sunt un tip discret.

Va las pe voi sa dansati pe mese.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de _Traian_

Va las pe voi sa dansati pe mese.

Pai daca Sabrynna nu apare... stii cum e "cand pisica nu e acasa joaca soarecii pe masa" asa ca...

Dar tu esti smecher ne lasi pe noi sa dansam pe mese...tu te ascunzi sub masa sa nu te deie afara la ora inchiderii[img]smileys/smiley36.gif[/img]...you know after-hours parties have more substance...eh Traiane crezi ca ne pacalesti tu pe noi...c'mon...

Cu ce sa te servesc? ..fac eu pe gazda[img]smileys/smiley36.gif[/img]..iti dau si o dedicatie daca dai un baccis[img]smileys/smiley1.gif[/img]...am si manele de VIP [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Claudiunj cred ca a uitat de noi..a disparut cu blonda si cu bruneta..cred ca o fii de vina Chivas-ul ala on the rocks...cine stie ce i-au pus fetele in bautura[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    24.07.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Ok, va las sa dansati pe masa, in fuste scurte.

Iar eu, de sub masa, o sa aplaud frenetic.

P.S. Promit sa nu ma uit in sus. Dacat din cand in cand......

Guest

Implicit

Dansat pe mese...fuste scurte...manele...[img]smileys/smiley80.gif[/img]..ce-i aici?[img]smileys/smiley36.gif[/img]..milion plus milion..hopa[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

N-am disparut cu blonda si bruneta, ci ele au disparut cu mine[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img].Dar unde e Fifica? Cred ca i sepresteaza vreun lapdance la separeu[img]smileys/smiley92.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nu prea dansez de fel asa ca-miiauoberesi stau la bar sa va vad pe voi ce puteti..si...

http://www.youtube.com/watch?v=cpEGDXhu5oM

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Citat Postat în original de claudiunj
    ...N-am disparut cu blonda si bruneta, ci ele au disparut cu mine[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]....

...eu zic sa le pui la test mai intai[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]...ca tot iti place muzica[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Guest

Implicit

haha Pisoi , dupa expresia fetei, blonda parca se intreaba ..hm[img]smileys/smiley92.gif[/img] de ce o avea oglinda asta de pudragaura in mijloc?![img]smileys/smiley36.gif[/img]

no offense blondelor..doar o gluma!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Book Club
    De Rebela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 8
    Ultimul post: 08.03.2009, 08:19
  2. Club Ψ
    De Rebela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 69
    Ultimul post: 25.02.2009, 11:07
  3. Club de lupte in Ny?