Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 89

Subiect: Champions League

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.552
    Putere Rep
    10

Implicit

Am deschis acest topic pentru a comenta evolutia echipelor noastre Steaua si Dinamo in editia 2007

Guest

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.552
    Putere Rep
    10

Implicit

Cica meciul Zaglebie Lubin - Steaua se transmite pe Prima TV, azi,incepand cu ora 21:45 ora Romaniei. Cine nu are acces la televiziunea romaneasca LIVE, click aici [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

Deocamdata Hagi nu prezinta incredere. In ciuda noilor achizitii, Steaua inca nu joaca ceeace imi doresc. Normal ca ii trebuie timp sa inchege o echipa, sa creeze relatii de joc...dar noi suntem nerabdatori.

O sa fie un meciuri grele cu polonezii. Ne calificam greu.

Guest

Implicit

mai e putin pana departe...Steaua tre sa se fereasca de Sparta Praga parerea mea ,Dinamo ..vorbim dupa...

Data înscrierii
    09.08.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    136
    Putere Rep
    16

Implicit

Cu toate ca Dinamo joaca direct in turul 3 preliminar, iar Steaua trebuie sa se califice in turul 3. Steaua o sa aibe adversari mai usori decat Dinamo deoarece Steauae cap de grupa.
    Perception is reality

Guest

Implicit

A inceput balul , hold tight!

Guest

Implicit

S-a terminattragerea la sorti ...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Lazio Roma- Dinamo Bucuresti

Bate Borisov - Steaua Bucuresti

Incredibil .. nu imi e cu putinta sa inteleg cum poate sa aiba Steaua atata bafta la tragerile la sorti in continuuuuuuu. Bate Borisov au vrut... aia au primit de parca a facut insusi gigi bilele . Dinamo putea sa pice si mai rau dar si mult mai bine!

Totusi imi pun mari sperante ca se va califica si Dinamo . Nici-o echipa nu e de nebatut iar Lazio nu mai e chiar de speriat. Acum 2 ani nimeni nu ne dadea vre-o sansa cu Everton si le-am dat 5 goluri la Bucuresti sa nu ne uite asa ca totu-i posibil. Doamne ajuta!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.552
    Putere Rep
    10

Implicit

Steaua trebuie in primul rand sa treaca de Zaglebie, ceea ce nu va fi floare la ureche, avand in vedere relaxarea care se va instala. E adevarat ca au avut noroc, dar oricum aveau sanse mai mari ca Dinamo sa prinda o echipa usoara, fiind capi de serie. Dinamo trebuie de asemeni sa obtina rezultate pentru a fi bagata in viitor in urna capilor de grupa.

Dinamo o sa aiba meci greu cu Lazio, dar se putea si mai rau (Sevilla, Arsenal, Liverpool), asa ca eu zic ca ar trebui sa fie cat de cat multumiti. O ocazie perfecta pentru a dovedi ca au valoare [img]smileys/smiley2.gif[/img]Calificarea se joaca.

Guest

Implicit

Acum si Zaglebie si BATE sunt adversari accesibili. E ceeace avem nevoie pana se sudeaza echipa. Pana acum Hagi a intarit apararea insa mijlocul si atacul inca sufera. Joaca cu Dica in atac...nu avem playmaker. Eu l-as retrage pe Dica la constructie fiind un jucator cu fantezie si as pune un atacant de forta masiv langa Rica Neaga. Eu zic ca pana acum Hagi a facut treaba buna. Un antrenor nou intai pune la punct apararea si apoi restul. Sa vedem la lucru si portarul sud-american.

Despre noroc, ce sa zic. Steaua e cap de serie. Zaglebie era una dintre cele mai grele echipe din turul 3. Deci n-am avut noroc sa cadem cu ei. iar cu BATE la fel nu e noroc, pentru ca am fost capi de serie. E munca Stelei.

Dinamo are de muncit pana ajunge departe. Cred ca inca un an se mai pregateste pentru Liga Campionilor. Nasol pentru Borcea &co ca ei isi facusera socotelile sa le iese banii anul asta. La anul mi se pare ca cine castiga campionatul merge direct in Liga.

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. American National Hockey League (NHL) – 2010-2011
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 92
    Ultimul post: 16.06.2011, 14:27
  2. American National Hockey League (NHL) – 2009-2010
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 149
    Ultimul post: 11.04.2011, 21:57
  3. Champions League 2008-2009 - Steaua si CFR Cluj
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 10.12.2008, 22:23
  4. Concurs American Computer Science League
    De Anariam în forumul Comunitatea romaneasca din Southwest
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 12.03.2007, 08:22
  5. Champions League
    Răspunsuri: 99
    Ultimul post: 06.12.2006, 08:12

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •