Follow RomanianPortal on Twitter       
Page 29 of 29 FirstFirst ... 19272829
Results 281 to 288 of 288

Thread: Oftalmologie/Ochi - Tulburari in vitros

@Melina aia cu vârsta cade, sunt mulți tineri cu această problemă. Și eu personal le am din copilărie, ba chiar cred că din naștere.

Quote Originally Posted by hype View Post
    Dupa cam 6 zile de cand am inceput sa iau vitreoxigen, deja vad o reducere consistenta a numarului de flocoane, cam cu 30%, nu mint, nu vorbesc aiurea, vorbesc ce vad, nu vreau sa induc pe nimeni in eroare si nici sa fac sa cumparati acest produs, dupa cum poate ati mai citit, altii care au cumparat au avut efect, altii nu, la mine, Doamne multam, da !
    Mai mult, nu mai trebuie sa port ochelari de soare, si nici nu ma mai dor ochii cand stau fara ochelari de soare , pe acest soare puternic !
    Incercati si voi, nu va costa mare lucru ! sunt doar vitamine intro concentratie foarte mare care va fac bine ochiilor.
    Vreau sa zic, ma chinui sa le vad flocoanele in timp ce scriu, dar nu mai le vad, aveam ca si asteroizi, in tot campu vizual, cum e mai rau, in mijloc, si acuma nu le mai vad aproape deloc dupa 6 zile
    Cine nu ma crede sau crede ca fac reclama, sa nu incerce, dar cine stie bine prin ce trecem, datii o sansa no sa regretati !
    Si mancati sanatos, luati-va un blender si bagati zilnic mere+portocale+morcovi+afine cum fac eu, 3 pahare pe zi, nediluat cu apa.
    Traiti sanatos, evitati chimicalele mai bine mancati slanina si paine in fiecare dimineata decat prostii de ....... cumparate din magazine. Cumparati produse romanesti nu va uitati la mar k arata bine, cumparati din piata de la batrani/ batrane, va vinde produse sanatoase 100%
    Per final eu personal am urmatorul program :
    Dimineata cand ma trezesc, beau 1 litru de apa pe stomacul gol,apoi merg la baie, pe urma imi fac micu dejun + 2 pahare de suc natural din blender nediluat cu apa, apoi pe la 10 iau o tableta efervescenta de Vitreoxigen. La ora 2 iau masa normala. Binenteles, multa apa intre mese, iar seara pe la 8 servesc cina, iarasi cu mult suc de fructe.
    O data pe saptamana, merg la reflexoterapie unde m-am vindecat dupa cateva saptamani de anumite probleme, pentru ca la cine merg eu mi-a spus si ceva suplimente alimentare naturiste sa iau.
    Sper sa imi urmati sfatul care stiti prin ce trecem si sa auzim numai de bine!
    aaa,
    era sa uit,
    Autosugestia impreuna cu ceva nou, face minuni, credeti-ma din autosugestie ne putem vindeca de multe , eu personal am facut-o !
    Hei , cum stai cu flacoanele esti bine , ti-au trecut de tot in urma tratamenteleor folosite , am si eu cateva ..,multumesc

Default Mildezopsii

Ioana Nastase as vrea sa vorbesc cu tine mai multe , scrie-mi pe facebook Cristea Roxi(sibiu) sau lasa-mi o adresa ceva ,mersi

Quote Originally Posted by nastaseioana View Post
    Buna ziua. Si doctor Balta a adus aparatul DECI se poate face intervenția si la noi in tara. Eu am fost sambata din nou, dupa sedinta si mai au dispărut in proportie de 80%, acum au ramas niste resturi, nu au dispărut de tot, s-au mai atenuat dupa sedinta de sambata. Eu sunt mulțumită comparativ cum erau inainte.
    Ioana lasa-mi te rog o adresa de mail sau facebookul , as vrea sa vorbesc cu tine , mersi (eu am Cristea Roxi (sibiu)

De la Hofigal mi s-a propus următoarea schemă:

Vedisan, 1+1+1, dupa mese.
    Gemoderivat din muguri de plop, 1+1+1, inainte de mese in apa.
    Flavovit C 500, 1+1+1, dupa mese.

A-ti scapat de ele cumva...?

Eu le-am cam ignorat si trec zilele fara sa imi dau seama de existenta lor.

De curiozitate, v-ati intrebat parintii/bunicii daca si ei au, ma gandesc sa nu fie si genetic.
    La mine, din partea tatalui, si el si bunica mea au asa ceva, insa nu au dat importanta.
    Din partea mamei, spun ca nu au.

Si pentru cei care stau mult la calculator, exista un program numit f.lux care ajuta ochii. Ecranul isi schimba contrastul seara.

Quote Originally Posted by cristirob View Post
    Eu le-am cam ignorat si trec zilele fara sa imi dau seama de existenta lor.

De curiozitate, v-ati intrebat parintii/bunicii daca si ei au, ma gandesc sa nu fie si genetic.
    La mine, din partea tatalui, si el si bunica mea au asa ceva, insa nu au dat importanta.
    Din partea mamei, spun ca nu au.

Si pentru cei care stau mult la calculator, exista un program numit f.lux care ajuta ochii. Ecranul isi schimba contrastul seara.
    ai mei nu au...

Page 29 of 29 FirstFirst ... 19272829