Follow RomanianPortal on Twitter       

Vezi rezultate sondaj: Locatie - LA

Votanți
9. Nu poți vota în acest sondaj
  • Locatie - altundeva decat LA

3 33,33%
  • Data - iulie

6 66,67%
  • Data - august

0 0%
  • Data - decembrie

0 0%
Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 34

Subiect: Picnic romanesc in LA

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    26

Implicit

Daca votati pentru "altundeva decat LA" - va rog sa postati un mesaj cu o alta sugestie de locatie.

Am bifat - allow multiple votes in this Poll - INSA va rog a nu vota 2 locatii sau 2 dati diferite - alegeti 1 locatie si 1 data.

Am adaugat optiunea - decembrie - deoarece alti membrii s-au arata a fii interesati de aceasta data...va rog sa votati pentru iulie - august, panain decembrie mai este...

initial m-am gandit la data sa specific 28 iulie si 4 august, dar cred ca este mai bine numai luna...

Va invit la vot!
    Never be afraid to say what you feel.You can only die once ;)

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.665
    Putere Rep
    10

Implicit

Anda..cred ca trebuie sa fie de fapt 2 poll-uri!Unul cu data si unul cu locatia! S-au facut anumite specificari de locatie..si cateva pentru data!

Poti sa il refaci tu asta..sa fie cumva pentru data?Si..eventual mai fa unul..pentru locatie![img]smileys/smiley2.gif[/img]Si..mai specific...!!

Dehh..acuma vin si eu cu bagatul de vina!!!![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    26

Implicit

Ahhhhh frate, o sa deschidem 5 subiecte pe tema Vestitului Picnic Din LA!!! si pana la urma, neintalnim la "pastele cailor" [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Revin... am ramas fara tigari si nu rezist fara - ( aviz copiilor - nu faceti ca mine [img]smileys/smiley2.gif[/img]fumatul este daunator) si vorbim despre ce si cum trebuie modificat...

Divo - tu vrei ca picnicul sa aibe loc in iulie - pe ce data? ce locatie?

P.S. - eu am adaugat s alta locatie " altundeva decat LA" si " LA" hmmm zona crepusculara...

Eu o sa respect dorinta majoritatii si n-o sa votez [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Never be afraid to say what you feel.You can only die once ;)

Data înscrierii
    24.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    217
    Putere Rep
    12

Implicit

Sint noua pe forum si sper sa nu va suparati pe mine, dar vad ca tot dezbateti despre picnic si tot nimic inca. Nici o data stabilita si nici o locatie sigura deocamdata. Sa inteleg ca toti locuiti in zona LA, Santa Monica sau San Fernando Valley? Am inteles din alte postari ca sint altii si prin Orange County; ei sint cumva dispusi sa ajunga in Griffith Park? Pt mine personal nu ar fi asa de departe dar Griffith Park parca nu avea o reputatie asa de buna.

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    26

Implicit

Bine ai venit printre noi Dixy! [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Eu sunt in San Diego, si sunt dispusa sa merg in LA pentru picnic [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Numai sa ne intalnim odata [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.665
    Putere Rep
    10

Implicit

Pai vad ca majoritatea au optat pentru luna iulie! Dar..din pacate..nu avem o data! Deci..intalnire ar fi in iulie(?), la Griffith Park! Dixy2k..de ce zici ca nu are reputatiebuna parkul?Mie mi s-a parut chiar ok...![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Deci..:14-15 iulie,21-22 iulie sau 28-29 iulie?[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    24.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    217
    Putere Rep
    12

Implicit

Divo, Griffith Park este unul din locurile in LA unde poti cumpara ID false [img]smileys/smiley2.gif[/img]. Nu cred ca asta ii aduce o reputatie prea buna. Oricum ar fi nu am probleme in a veni chiar si in Griffith Park. 14-15 iulie voi fi in San Francisco probabil dar 21-22 ori 28-29 suna bine. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    26

Implicit

Cat traieste, omu' invata - ID-uri false [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pentru mine 28-29 iulie sau august, nu mai devreme [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Sunt noua pe forum. Locuiesc in San Marcos de 3 ani si nu cunosc nici un roman de cand sunt aici. Sunt interesata pe ce data doriti sa aveti picnicul. Eu pot veni pe data de 28-29 iulie. [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    26

Implicit

Bine ai venit Gwied! [img]smileys/smiley4.gif[/img] daca se strag mai multi romani din SD, mutam picnicul aici [img]smileys/smiley2.gif[/img] asa-i Divo? [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Retete de picnic
    De marian42 în forumul Retete Culinare Romanesti si Internationale
    Răspunsuri: 51
    Ultimul post: 12.10.2009, 06:21
  2. Picnic Romanesc Maxime
    De Melina în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 04.10.2009, 21:27
  3. Picnic @ Hayward
    De sunshine în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18.09.2006, 17:46
  4. Picnic in Toronto pe 4 iunie
    De danmih în forumul Toronto si suburbii- Ontario- Romani, Comunitatea Romaneasca
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 24.05.2006, 06:15
  5. CALIFORNIAN PICNIC
    De xsonixs în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 11.04.2005, 13:34

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •