Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 158

Subiect: melina’s gallery

Guest

Implicit

Viata este uneori tot roz chiar daca o vedem cu fundul in sus.

Editat de Sorin:
    Am sters postarile de pe acest topoic de pe care au disparut pozele, datorita stergerii din photobucket de catre initiatoarea topicului.
    Am lasat postarile care-s corecte, asa ca cine doreste poate continua sa adauge poze tematice, desi ma indoiesc, avand in vedere titlul.

Data înscrierii
    16.01.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2.127
    Putere Rep
    15

Implicit

Felicitari, Melina! Great pictures!
    Nu sunt avocat, mesajele postate reprezinta doar o parere personala si in nici-un caz nu trebuiesc tratate ca sfat legal.

Guest

Implicit

multumesc light[img]smileys/smiley37.gif[/img]

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    27

Implicit

Parca am scris si eu mesaj, la un moment dat...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Imi plac pozele tale, Melina [img]smileys/smiley32.gif[/img] La amintiri, mai aveai inca o poza... nu mai stiu exact cu ce era...
    Never be afraid to say what you feel.You can only die once ;)

Guest

Implicit

Si eu "urmaresc" de mult pozele tale, Melina !

Imi plac in special cele alb/negru, ma intrebam daca sunt fotografiate de tine... Si cele cu artificii sunt frumoase...Multumim...si mai asteptam..

Guest

Implicit

Hello!

Va multumesc la toate pentru complimente si ma bucur ca va plac. Toate fotografiile care le post aici sint facute de mine. Fotografia imi place mult si a ajuns sa fie un hobby de-al meu.. Anda ai dreptate mai aveam o poza cu o fintina[img]smileys/smiley2.gif[/img].

P.s. o sa revin cu poze noi , mai am si citeva cu artificii dar nu am avut timp sa le pun.

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Melina, nu uita si de ceva lebadute pe lac![img]smileys/smiley2.gif[/img]Tine-o asa!

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    27

Implicit

Citat Postat în original de melina
    Hello!

Va multumesc la toate pentru complimente si ma bucur ca va plac. Toate fotografiile care le post aici sint facute de mine. Fotografia imi place mult si a ajuns sa fie un hobby de-al meu..

Wow... la asta nu ma asteptam... ca sunt destul de greu de realizat - mai ales alea alb-negru - o parte e in miscare, iar restul nu...

Imi dai si mie niste tip-uri? [img]smileys/smiley4.gif[/img] Ai fost la cursuri speciale? sau? [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Nu am facut cursuri speciale dar am citit tutoriale si in rest practica conteaza si un ochi format impreuna cu imaginatie si putin simt artistic ajuta mult.Uite daca iti place motion blur effect trebuie sa te joci cu settings de la shutter speed (pentru motion blur slow shutter speed).
    Uite citeva exemple cum se face aici :
    http://www.hp.com/united-states/cons...al_photography /take_better_photos/tips/blur.html

Data înscrierii
    04.08.2005
    Locație
    CA
    Posturi
    1.478
    Putere Rep
    27

Implicit

Multam' Melina [img]smileys/smiley4.gif[/img]

eu n-am incercat sa fotografiez artificiile ca mii s-a spus ca nu prea ies... plus, ca eram mai mult cu ochii dupa copii [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Artificiile tale imi plac [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Filme Romanesti - National Gallery of Art
    De în forumul Comunitatea romaneasca din Southeast
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 13.01.2008, 12:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •