Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate 71 la 74 din 74

Subiect: Sa lamurim situatia...cu Tatiana Barbu

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

uff, mi-ai luat o piatra de pe inima, deci ma chemi la piscina? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

auzi supermamy da` am si io o curiozitate, de unde ai atatea computere sa te loghezi si sa-ti faci alte conturi, ca pana acum ti-au fost deja blocate vro 2 ip uri? [img]smileys/smiley92.gif[/img]

ah si uitasem, o rugaminte la tine, daca se poate, poti sa scrii putin mai mare ca eu nu vad prea bine... daca se poate...

Guest

Implicit

Citat Postat în original de fifi

uff, mi-ai luat o piatra de pe inima, deci ma chemi la piscina? [img]smileys/smiley4.gif[/img]

auzi supermamy da` am si io o curiozitate, de unde ai atatea computere sa te loghezi si sa-ti faci alte conturi, ca pana acum ti-au fost deja blocate vro 2 ip uri? [img]smileys/smiley92.gif[/img]

ah si uitasem, o rugaminte la tine, daca se poate, poti sa scrii putin mai mare ca eu nu vad prea bine... daca se poate...

Puiut...dupa cum am spus la jobul meu pot sa-mi permit asta .sunt ...cine sunt, am pozitia...care o am , si...pot sa-mi permit. Daca as fi lucrat la ingrijit batranii cum spunea " cumnatica "mea, schimbam pemparsii...nu compiuterele !

ps; Zau ca poti veni la piscina. Pe bune ca nu pun eu la suflet niste mizerii de pe forum .Asta ptr mine esa treaca timpul si sa nu adorm cu capup pe tastatura...daca esti hotarat(a) Fam Barbu e foarte primitoare si prietenoasa.( se stie )

Guest

Implicit

soryyy, dar ...eu nu vad prea bine, stau cate 12-14 ore cu ochii pe doua sau mai multe compiutere, asa ca ma dor si pe mine, e normal numai am...cinspe ani !

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.518
    Putere Rep
    10

Implicit

topic inchis la cererea initiatoarei. imi pare rau ca nu am putut-o face mai devreme, fara sa se adune atatea vorbe grele, dar de vina e fusul orar diferit [img]smileys/smiley5.gif[/img]

nota: acest topic si-a castigat un meritat loc la "arhiva de perle", asa ca va fi mutat acolo [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Subiecte similare

1. Hai sa lamurim impreuna
    De marian42 în forumul Sondaje/Polls
    Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 10.02.2010, 11:28
  2. in legatura cu Tatiana Barbu
    De florin în forumul Montreal si suburbii- Quebec- Romani, Comunitatea Romaneasca
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 10.04.2009, 22:31
  3. Situatia Economica USA
    De May09 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 278
    Ultimul post: 04.05.2008, 13:11
  4. Dr.Barbu Bogdan
    De în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 21.12.2006, 02:07
  5. Il caut pe Bogdan BARBU, medic
    De Miha Fritz în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 21.12.2006, 01:43

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •