Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 74

Subiect: Sa lamurim situatia...cu Tatiana Barbu

Data înscrierii
    15.06.2007
    Posturi
    46
    Putere Rep
    0

Implicit

Eu cred ca un parintele trebuie sa se gindeasca in primul rind la binele copilului.Nu stiu alte amanunte decit cele scrise de tine dar in general copiii sufera cel mai mult cind sunt implicati in razboaiele astea si asta este cel mai trist.

do yourself a favor and look it up

Guest

Implicit

Asa este in toata povestea cel mai tare a avut de suferit micuta Giulia..Dar tu ce ai face cand vrezi sa iti vezi copilul prima oara,si niste straini iti spun ca nu il poti vedea,cum i s-a spus fratelui meu?ca nu ti se da voie si plange sufletul si tine?Eu am fost cu el cand si-a gasit fetita ascunsa printre straini,si sincer nu as fi vrut sa fiu in locul lui.Totul a fost dureros.In final vreau sa adaug ca toti gresim,e omeneste,dar sa nu ne cladim fericirea pe nefericirea altora,m-ai ales persoane care ne-au ajutat sa ne ridicam in viata...e mare pacat!

Data înscrierii
    15.06.2007
    Posturi
    46
    Putere Rep
    0

Implicit

Ti-am spus
    calea legala este singura care poate rezolva astfel de probleme restul sunt
    speculatii si amenintari.[img]smileys/smiley18.gif[/img]Fratele tau in final va pierde daca se foloseste de
    copil pentru a se razbuna.Cum zici si tu omul la durere nu mai judeca clar .[img]smileys/smiley11.gif[/img]</span>

do yourself a favor and look it up

Guest

Implicit

Ai dreptate Isolda.S-ar parea ce esti o persoana sensibila si inteligenta.Mai vorbim....Daca apare Tatiana intre timp,si face valva,nu-i nimic ,ne-am obisnuit cu persoane agasante...

Guest

Implicit

[QUOTE=sorin]
    <B style="mso-bidi-font-weight: normal">catwoman[/B], acum poate ne spui mai in detaliu si care a fost scopul acelui anunt in care spuneai ca vrei sa gasesti o prietena. mesajul tau initial spunea ca esti in cautarea unei prietene, dar aceasta

Guest

Implicit

Citat Postat în original de nicoletamihaela
    Sorin povestea este mediatizata in Romania peste tot...Adevarul este undeva la mijloc,si avea dreptate o buna si iubita prietena de-a mea,cand spunea ce spunea...Sa le indrepte Dumnezeu pasii catre adevar,si in primul rand sa se gandeasca la sufletul copilului...

Ai perfecta dreptate...Cand am plecat din SUa spre Romania in 9 Feb.2006, am plans in hohote si ma rugam sa-mi indrepte pasii pe drumul cel mai scurt spre GIULIA. Noapte am ajuns in Romania iar dimineata am plecat la mai multe Manastiri unde am plans si m-am rugat ca Bunul Dumnezeu sa scoata adevarul la suprafata si eu sa-mi striang fetita in brate. Lacrimile mele nu au fost in zadar. Pur si simplu nu stiam de unde s incep sa caut fata. Asa am inceput sa pun afise cu poza Giuliei ( la 4 ani...) si cu date personale si adrese de contact alaturide o suma foarte mare pe care o ofeream ca recompensa...celor care au vazut fetita, peste tot prin Bacau, Piatra Neamt ,Bicaz si Iasi, la fel prieteni de-ai mei au pus in Londra prin locuri frecventate de Romani...si asa, usor , usor, am ajuns sa-mi gasesc printesa si sa mi-o iau acasa.

PS: anul acesta sper ca sa pot lansa si cartea care am scriso special ptr Giulia: acolo vor fi date mai detailiat multe din cele intamplate in viata mea ( din1980- pana in 2006 )de cand am cunoscut acest OM IMPOSIBIL...si pana cosmarul a luat sfarsit. Tatiana.

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

avand recenzia cartii</span> pe forum chiar daca ai incercat sa ii faci o publicitate in avans</span> o parte din potentialii clienti i-ai scutit de cheltuieli si timp[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    ca orice intamplari povestite</span> intr-o carte sunt </span>adevaruri</span> </span></span>care niciodata nu vor fi date in vileag</span>...
    am o singura curiozitate ! pomeneai de o recompensa...de ce suma era vorba si daca s-a si bucurat cineva de ea ?

ps</span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de angeline
    avand recenzia cartii pe forum chiar daca ai incercat sa ii faci o publicitate in avans o parte din potentialii clienti i-ai scutit de cheltuieli si timp[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    ca orice intamplari povestite intr-o carte sunt adevaruri care niciodata nu vor fi date in vileag...am o singura curiozitate ! pomeneai de o recompensa...de ce suma era vorba si daca s-a si bucurat cineva de ea ?

HI ! " Hagi Tudosi " cred ca ti se potriveste perfect ( apropo de clone, poti sa-l folosesti ); Uite cum stau treburile, chiar daca am zis ca nu mai intru pe acest forum, nu am rezistat sa nu-ti dau replica! Suma a fost foarte mare, dar din nefericire pana la aceasta ora inca nu am aflat cine a fost persoana. Vrea sa fie anonima deoarece a fost amenintata de tigani ca va fi impuscata. Stiu doar ca este o femeie pensionara si pur si simplu din intamplare a descoperit ca ALEXANDRA era de fapt GIULIA... SPER CAT DE CURAND SA POT SA O GASESC SI SA-I MULTUMESC ASA CUM STIM NOI (EU SI GIULIA) . Incredibil dar femeia nu a vrut nici un dolar !!!!Mi-a spus doar sa fim fericite si niciodata sa nu ne mai despartim...Mai sunt si oameni adevarati...dar foarte rari de gasit.

Iar cat priveste cartea mea chiar nu ma intereseaza parerea ta.

- TE OFTICI ???

- HAI CA TE OFTICI.

editat de sorin: vedem bine si nu ne trebuie marimea aia imensa la text

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

supermamy wrote:</span>
    " - TE OFTICI ???"</font>

pe pariu ?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ps</span> (nu reprezint nici un post de radio sau televiziune !)[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de angeline
    supermamy wrote:
    " - TE OFTICI ???"

pe pariu ?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Zau ca nu dor ma gandesc ce o fi in sufletelul tau ???[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Eu, multumesc lui Dumnezeu a venit si ziua in care pot sa rad din nou in hohote....Doar atat cand se vorbeste despre...GIULIA, fetita mea, nu pot sa-mi controlez prea bine ..cuvintele.SINCER.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Hai sa lamurim impreuna
    De marian42 în forumul Sondaje/Polls
    Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 10.02.2010, 10:28
  2. in legatura cu Tatiana Barbu
    De florin în forumul Montreal si suburbii- Quebec- Romani, Comunitatea Romaneasca
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 10.04.2009, 21:31
  3. Situatia Economica USA
    De May09 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 278
    Ultimul post: 04.05.2008, 12:11
  4. Dr.Barbu Bogdan
    De în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 21.12.2006, 01:07
  5. Il caut pe Bogdan BARBU, medic
    De Miha Fritz în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 21.12.2006, 00:43

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •