Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 7 din 7

Subiect: San Antonio

Data înscrierii
    17.10.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    306
    Putere Rep
    16

Implicit

Buna, eu si un prieten de al meu vrem sa ne mutam in jurul luni decembrie in San Antonio din Michigan. Dar nu stim in ce zona a San Antoniului sa ne mutam, noi am vrea sa ne mutam intr-o zona unde in apropiere este un community college si un college care sunt bune, un centru comercial unde iti poti face toate cumparaturile, un loc unde sa poti iesi seara pe afara si sa te distrezi.Adica noi am vrea sa ne mutam intr-o zona buna linistita si unde in apropiere sa fie tot ce iti trebuie pentru viata de zi cu zi.

Rog persoanele care stau in San Antonio si cele care au stat acolo, sa ne dea niste puncte de reper.

Data înscrierii
    21.08.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Te-as sfatui sa cauti in partea de Nord. Eu locuiesc in NE. Nu cauta in Sud.

Data înscrierii
    10.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    68
    Putere Rep
    15

Implicit

aici e beton.

http://maps.google.com/maps?tab=wl

zip 78249

chase hill blvd zip 78256 ai apartamente in o zona plina de studente

Data înscrierii
    08.09.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    8
    Putere Rep
    0

Implicit

Eu si sotul meu ne-am mutat in San Antonio in martie. Singurul lucru care il stiam e ca USAA are sediul principal aci, si ca probabil e o zona buna. Nu ne-am inselat, deocamdata stam cu chirie intre Friedricksburg si Hubner, e zona super. Langa noi e un shopping center, doua cinema-uri, freeway I 10, 1604 si 410 care te duc peste tot in oras, Costco, Sams Club si toate magazinele mari, LaCantera Mall, Six Flags - parc de distractii, universitate (UTSA) si medical center, toate la 5 minute distanta.

Guest

Implicit

Salut! Eu si sotul meu ne-am mutat in San Antonio de 3 luni si stam in zona North Central pe Blanco si e super.Suntem aproape de 1604, Walmart, Costco.Zonele unde sa va uitati sunt north central, NorthEast si North West dar daca vreti sa fiti aproape de universitate atunci probabil NorthWest.

Succes!

Data înscrierii
    24.10.2007
    Posturi
    5
    Putere Rep
    0

Implicit

ma bucur sa citesc atatea mesaje de la romanii din san atonio
    eu sunt singura aici.....cu viza de turist si innebunesc sincer.
    am hotarat sa vin aici ptr o femeie de care m-am indragostit si sincer in romania nu poti avea o viata gay....oamenii sunt mult prea "incuiati"
    am zis ca aici e lumea mea....am avut si noroc de a primi viza ..... dar uite...sunt aici.....fara job fara carnet de conducere....toata ziua in casa.INNEBUNESC.....[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]
    daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi sau macar sa iesim la o bere sa povestim sa ies din starea asta
    adresa mea de mail e papara_monica@yahoo.com
    scrieti-mi

Data înscrierii
    17.10.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    306
    Putere Rep
    16

Implicit

Multumesc pentru informati, am sa imi caut un apartament in partea de nord atunci[img]smileys/smiley1.gif[/img]. Craciun Fericit si La Multi Ani

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •