Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: ciau

Data înscrierii
    16.05.2007
    Locație
    Canada
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

sint noua pe forum si as dori sa ma mut in L.A. dak este cineve care poate sa imi spuna in ce rejune e mai bine ptr. o familie sa inchirieze ceva dar nu scump.apreciez ori ce raspuns!!!!MULTUMESC

Data înscrierii
    14.03.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    663
    Putere Rep
    15

Implicit

topicul trebuie mutat ..

probabil zona de Nord unde sunt majoritatea romanilor .. San Fernando Valley

si eu apreciez limba romana .. si cuvintele scrise corect [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.666
    Putere Rep
    10

Implicit

Acum..este mai dificil de spus unde sa te muti! Cred ca ar trebui sa inchiriati ceva intr-o zona, unde se gasesc si multe joburi! Intra aici:

http://losangeles.craigslist.org/

Trebuie sa ai grija foarte mare, ca sa nu te pacaleasca chiria foarte mika, si sa nimeresti intr-o zona, unde dimineata tu iesi din casa , si intra vecinul!!![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Dupa ce ati analizat optiunile, puneti intrebari ..dar sa fie mai concrete! Si incercati sa scrieti pe topicul de "Los Angeles"![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    04.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

bucuroasa sa ajut!!!

poti sa imi trimi-ti e-mail la crisbuysell@yahoo.com si pot sa iti dau toate informatiile necesare deoarece lucrez de mai bine de 10 ani in real estate business si cunosc toate zonele foarte bine.

astept sa vorbim

pe curind

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •