Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate 101 la 107 din 107

Subiect: discriminare pe forum

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de modest demn Vezi post
    Intrebarea mea este alta: Unde gasesc timpul sa faca toate astea zi de zi, pe toate topicurile? ...
    ...la serviciu!
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    25.10.2011
    Posturi
    103
    Putere Rep
    8

Implicit

Citat Postat în original de encore Vezi post
    Bai fraiere, ne plateste Securitatea, bah .... Si cu anti-romanii, si aia ne plateste, rusii si iranienii sa dezvolte bomba atomica si sa traga cu ea in Mishu sa i-o infiga direct in strimtoarea Hurmuz!
    Citat Postat în original de Pisoi Vezi post
    ...la serviciu!
    E foarte interesant! Cind cresc mare, pot sa am si eu o slujba ca voi, sa ma joc pe internet toata ziua si sa vorbesc bascalie sa descurajez lumea serioasa care intra pe forum cautind ajutor? Cred ca deja ma calific pentru slujba, doar m-ati facut fraier!

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

așa-i dacă sărăntocii ăia din famelea regală nu te plătesc destul, tre' să-ți cați alt sluj
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    25.10.2011
    Posturi
    103
    Putere Rep
    8

Implicit Tot ce am postat sunt doar opiniile mele personale!

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    așa-i dacă sărăntocii ăia din famelea regală nu te plătesc destul, tre' să-ți cați alt sluj
    aramis, nu ma plateste nimeni sa am opinie personala. Tot ce am postat sunt opiniile mele personale la care am dreptul democratic.
    Spre deosebire de unii din voi care se lauda ca au interese si sunt platiti sa descurajeze romanii pe forum!

Dar ai dreptate ca am nevoie sa imi caut alta ocupatie decit cea curenta. Ocupatia mea curenta care mi-ati dat-o voi a fost sa zic ca toti care descurajati romanii pe forum din grija ca nu se vede inconstienta voastra, puteti sta linistiti, se vede.

Data înscrierii
    13.05.2007
    Locație
    dairyland
    Posturi
    4.394
    Putere Rep
    35

Implicit

aiurea-n tufiș. pentru cât pupi în dos familia regală, greu de crezut că o faci doar din dorința ta de mai bine (pentru poporul român). mai ales când habar nu ai despre ce vorbești, da' bați apa-n piuă cu casa regală-n sus, casa regală-n jos, demnitate, onoare, cinste, bla-bla-bla.

unde mai pui că - după ce că nu ști să citești printre rânduri - ești și ipocrit...

PS: în privința inconștienței, atunci când tot schelălăi ca să înlocuiești niște corupți, hoți și mincinoși cu alții la fel de corupți, hoți și mincinoși (da, de casa regală e vorba, ce, nu-ţi vine a crede?) cum se numește?
    Ultima modificare făcută de aramis_13; 27.01.2012 la 10:36.
    plecat de-acasă.

Data înscrierii
    25.10.2011
    Posturi
    103
    Putere Rep
    8

Question Facem un targ?

Citat Postat în original de aramis_13 Vezi post
    aiurea-n tufiș. pentru cât pupi în dos familia regală, greu de crezut că o faci doar din dorința ta de mai bine (pentru poporul român). mai ales când habar nu ai despre ce vorbești, da' bați apa-n piuă cu casa regală-n sus, casa regală-n jos, demnitate, onoare, cinste, bla-bla-bla.

unde mai pui că - după ce că nu ști să citești printre rânduri - ești și ipocrit...

PS: în privința inconștienței, atunci când tot schelălăi ca să înlocuiești niște corupți, hoți și mincinoși cu alții la fel de corupți, hoți și mincinoși (da, de casa regală e vorba, ce, nu-ţi vine a crede?) cum se numește?
    Deh mai aramis, nu suntem toti la fel de destepti si omenosi ca tine, acum fii si tu mai ingaduitor daca tot esti mai destept si mai omenos decit mine si decit regii si clasa politica.
    Daca zic ca plec de pe forum dupa ce termin de exprimat opiniile mele personale si obiective, ma lasi sa-mi exprim opiniile in pace?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de modest demn Vezi post
    Deh mai aramis, nu suntem toti la fel de destepti si omenosi ca tine, acum fii si tu mai ingaduitor daca tot esti mai destept si mai omenos decit mine si decit regii si clasa politica.
    Daca zic ca plec de pe forum dupa ce termin de exprimat opiniile mele personale si obiective, ma lasi sa-mi exprim opiniile in pace?
    ...de ce sa pleci? ...cinte te da afara sau cine te goneste?

modest
    ule, trebuie sa ai si putina demnitate! ...stai putin si judeca logic! TU iti expui aici (sau oriunde) o opinie, o parere personala, o dorinta ori orice altceva, dar in acelasi timp altii cred diametral opus in opinia, parerea, ideea pe care tu incerci sa o promovezi ...faptul ca convingerile tale nu corespund cu ale altora nu inseamna ca trebuie sa capitulezi sau sa rabufnesti daca nu-ti convine ce spun altii, ...in alte cuvinte cine nu e de acord cu tine te persecuta/discrimineaza, si trebuie sa-l tratezi cu dispret sau sa-i aplici cateva vorbe dure sau daca nu tzine ...trebuie
    sa-ti iei jucariile si sa pleci.

...stai si reflecteaza putin ...si cine stie poate o sa-mi dai dreptate
    .
    p.s. ...si aici in US sunt pareri pro si contra asupra guvernarii dar asta nu inseamna ca trebuie sa ma „iau in bete” cu vecinul doar pentru simplul fapt ca avem opinii diferite.
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Subiecte similare

1. De ce acest sub-forum?
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 12.08.2009, 04:37
  2. forum de vanzare
    De roooney7 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.02.2008, 04:59
  3. Ce este un forum?
    De GeaninaMN în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 27.02.2007, 06:59
  4. new forum
    De Gogule în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.07.2006, 01:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •