Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 107

Subiect: discriminare pe forum

Guest

Implicit

forumul asta e format doar din maxim 10 persoane care au voie sa faca si sa zica cam orice ...in rest cei veniti mai de curand nu au nici o sansa si daca cumva zic ceva ce lor nu le convine iti inchid imediat topicul ca si cand nu mai conteaza decat parerea la astia cativa ..ceilalti forumisti sunt de umplutura....e un forum in care ei au voie sa te jigneasca ....dar daca tu raspunzi inapoi te avertizeaza imediat si eventual te elimina cat ai zice "peste"...ce zici pisoi..iti palce pestele sau tie iti palce doar de angeline?ei cred ca i-ai ierta multe pe forum ...indiferent de ce ar posta...

Am o impresie foarte proasta despre acest forum...si daca il treceti la off topic sau il stergeti de tot asta inseamna chiae 100 la 100 cenzura in exprimare....din moment ce nu aplicati aceasta regula si celor 10 membri de seama ...

Imi pare foarte rau dar in america cel mai bine te intelegi cu alti imigranti de alte natii si nicidecum cu roamanii plecati...

Multa bafta in continuare "mafiei"forumului care faceti legi pt altii ca sa le respecte dar voi faceti ce va taie capul...nu sorine?

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

[img]smileys/smiley3.gif[/img]..Sunt uimita...[img]smileys/smiley117.gif[/img]....Mie nu mi se pare..Ca exista si inadvertente intre membrii forumului,or exista.
    Totusi sunt niste reguli, pe care le-am citit cu totii si mie cel putin, mi se par OK...[img]smileys/smiley5.gif[/img]..
    PS...Dar vad ca ai numai aici o postare....?????????[img]smileys/smiley5.gif[/img]..Este doar o parere de-a ta?..Cum ajunsesi la o asemenea concluzie??[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

theresa, Bun Venit!

Ai mare dreptate in ceea ce spui tu in loc de Buna Ziua. Si cand spun ca ai mare dreptate nu fac referire la altii, ma rezum doar la cazul meu. Trebuie sa recunosc ca sunt unul dintre privilegiatii forumului. Nimeni nu-mi poate spune ceva, indiferent de ceea ce eu fac.

Sa ai parte de zile senine si de cat mai multe prietenii cu alte natii.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Guest

Implicit

Theresa, aici nu cred ca ai dreptate. Un forum nu este si nu poate fi democratic; moderatorul si administratorul au tot dreptul si chiar
    responsabilitatea sa mentina ordinea pe forum. Sunt de acord cu tine ca sunt unii dintre
    forumisti mai cu motz, un fel de "sacred cows," care primesc tratament preferential,
    dar cred ca motivul este altul decat iti inchipui tu. Ca in orice societate sau familie, si
    pe forumul nostru sunt unii membri mai dezavantajati, (ca sa nu spun altfel), si probabil
    ca moderatorii incearca sa echilibreze un pic balanta, lucru care pe tine te
    face sa crezi ca este discriminare[img]smileys/smiley2.gif[/img]</font></span></font>

</span></font>

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

M-am saturat sa fiu si eu 'umplutura' de forum. [img]smileys/smiley19.gif[/img]As vrea si eu sa intreb pe aceasta 'mafie' de pe forum, eu unde pot sa fac aplicatie sa fiu si eu unul dintre cei 10 privilegiati? [img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]Vreau si eu sa fiu garfield, 'membru de seama' [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oricum, mie imi place si de Angeline, si pestele, deci cred ca ma calific... iareventual, daca nu este loc, dati-l pe sauzimdebine afara, sa-mi faceti mie loc. [img]smileys/smiley36.gif[/img]

PS. Mugatu, lasa tu, sacred cows, si fa si tu applicatie la mafie [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Vlad Guest

Implicit

Si eu cred ca sunt unul dintre cei privilegiati de pe acest forum....dar vreau sa-ti dau un exemplu Theresa:

Pentru ce o sa-ti spun eu acum o sa iau avertisment...

Esti cam prostuza....si deci e normal ca nu te intelegi cu romanii plecati

...iar daca continui cu postari din astea "inteligente"o sa ajung sa fiu si "exmatriculat" de pe acest forum "mafiot"

P.S. Catre Corleone Pisoi si Sorin Capone....aveti grija ca a-ti fost descoperiti.Ascundeti armele urgent.

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de Vlad
    P.S. Catre Corleone Pisoi si Sorin Capone....aveti grija ca a-ti fost descoperiti.Ascundeti armele urgent.

They're not paying attention, they are both busy making moonshine (GNChicago wouldn't give them theformula for visinata)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    11.09.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    307
    Putere Rep
    14

Implicit

Theresa mama... sa inteleg k ai fost in America si te-ai inteles mai bine cu alti imigranti decat cu romanii. Foarte bine si foarte posibil. Insa daca tot nu-ti place acest forum, de ce mai scrii pe el? Si in al 2lea rand, cum au mai spus si altii, aceasta este prima ta postare. Sa inteleg k ti-ai schimbat nick-ul si acum iti reversi frustrarile?
    Nihil sin Deo!

Guest

Implicit

Hai sa deschidem pariurile: liviana67, casandra ioana (sau familia) intr-o noua infatisare?
    http://www.romanian-portal.com/forum...ts.asp?TID=928 6&amp;PN=1&amp;TPN=1
    http://www.romanian-portal.com/forum...ts.asp?TID=930 9&amp;PN=1&amp;TPN=1
    Pe Monopoly money ca mi-am cheltuit tot confederate money.
    </span>

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Eu nu am Monopoly money, accepti si Garfield money?

Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. De ce acest sub-forum?
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 12.08.2009, 04:37
  2. forum de vanzare
    De roooney7 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.02.2008, 04:59
  3. Ce este un forum?
    De GeaninaMN în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 27.02.2007, 06:59
  4. new forum
    De Gogule în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.07.2006, 01:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •