Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 4 din 11 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul
Rezultate 31 la 40 din 107

Subiect: discriminare pe forum

Guest

Implicit

pai si ce vrei sa zici? ca in forumurile americaneexista cenzura? Si asta o spui cu zambetul pe buze, bineinteles. [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Citat Postat în original de garfield
    Eu nu am Monopoly money, accepti si Garfield money?
    Citat Postat în original de sorin
    la un astfel de pariu cred ca ar trebui inchise casele de pariuri.
    Si uite asa ati ratat ocazia sa avem ultimul site de online gambling din US of A. Imi facusem deja planuri de vacanta rezervandu-mi loc prin expedia.com pe tampoanele orientate spre fat(z)a ale marfarului cat si intr-un container transatlantic stivuit aproape de centrul de greutate al vaporului (vezi postarea din EvZ reprodusa de mine la:
    http://www.romanian-portal.com/forum...ts.asp?TID=929 1&PN=1&TPN=3)

Guest

Implicit

Sauzimdebine, ai si tu ochi si poti sa citesti...... vrei sa-ti le dau eu pe toate mura-n gura? Eu credeam ca tu ai info top secret, sti pana si cu cine se culca nevastamea si la ce restaurante ma duc sa nu ma duc eu[img]smileys/smiley75.gif[/img]...
    Si pe urma nu mai fi asa curios, sti ce se intampla cu cei care stiu prea multe[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Yea, Mugatu, wipe that grin off your face. [img]smileys/smiley7.gif[/img]How dare people censure their own forums? We should have the government tell them to cut it out, and let anyone post whatever they want.

Have you noticed, these hypocrite Americans, even censure the television programs. They actually have a list of words they won't let you use, and you can't show images they consider obscene. The nerve of them... censuring us good folks, who just want to freely express our innermost feelings while waving our willies... [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Guest

Implicit

Citat Postat în original de AdyC
    pai si ce vrei sa zici? ca in forumurile americaneexista cenzura? Si asta o spui cu zambetul pe buze, bineinteles. [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Trebuie sa fi tare naiv sau vrei doar sa ma ataci pe mine[img]smileys/smiley5.gif[/img]
    Desigur ca este cenzura, pt ca pe lumea asta sunt multi prosti si nebuni. Si apoi interesele, reputatia si privacy majoriti sunt mai importante decat sentimentele unui individ. Tie ti-ar place ca cineva sa posteze minciuni despre tine sau famila ta pe forum si nimeni sa nu zica nimic? Cred ca ai tipa sa fie cenzurat imediat ca te calomniaza si-ti pateaza reputia....nu crezi?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de sauzimdebine
    ...Pai bine Mugatu, de ce nu ne lasi si pe noi sa-i stim peprostii/prostul forumului?

Try looking in the mirror. [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Guest

Implicit

Ya Garfield, I totally lost my frigging mind...what was I thinking?????[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Guest

Implicit

Citat Postat în original de Mugatu
    Eu frecventez 3-4 alte forumuri, toate americane si am observat ca administratorii taie si spanzura dupa cum le place. La unul dintre ele, nici nu poti sa postezi direct pe forum; trimeti mesajul si moderatorul dupa ce-l citeste decide daca poate fi postat sau nu; daca te simti nedreptatit nici macar nu ai cui sa te plangi

Citat Postat în original de Mugatu
    Desigur ca este cenzura, pt ca pe lumea asta sunt multi prosti si nebuni. Si apoi interesele, reputatia si privacy majoriti sunt mai importante decat sentimentele unui individ.

din cele 2 texte ale tale se deduce din primulca adminii la forumurile americane citez "taie si spanzura dupa cum le place." Adica e subiectiva moderarea lor. Si la al doilea mesaj se deduce ca cenzura instituita de acestia este binevenita si o aprobi. De ce oare o schimbare de nuanta sa zicem. Oricum bine ca te-ai prins la ce am vrut sa zic...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Ady, de unde pana unde taiatul si spanzuratul este un lucru rau??? Parca nu era Vlad Tepes eroul nostru national?[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Daca eu mi-as cheltui timpul si banii sa am un forum, sa fii tu sigur ca nu ti-as permite tie sau la altii sa-si bati joc de el sau de altii memberi!

Si da, m-am prins ca nu pierzi nici o ocazie sa ma ataci.....asta da dovada de maturitate![img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Mugatu, inainte de a te simti atacat gandeste foarte bine daca nu cumva ai facut tu primul acea greseala.

Nu eu nu stiu cu cine, dar stiu, cu toate ca tu consideri ca "scoala mea filozofica", la care sa stii ca bietul Claudiu nu a studiat,nu face doi bani, dovada fiind textele tale, ca trebuie sa existe un sambure de adevar. Esti frustrat tot timpul, plin de tine si de realizarile tale intelectuale, materiale si spirituale,nu dai nici macar doi bani pe ceilalti de pe forum. Ai intotdeauna o foarte buna parere despre tine si ceea ce tu crezi ca este adevarul, neirosind nici un prilej in a ataca la modul general pe toti cei care vin pe aici si-si exprima gandurile. Daca cumva unul nu-timiauna in struna ... este imediat categorisit drept roman, ceea ce pentru tine nu reprezinta altceva decat ultima treapta a scarii valorice.Dupa cate vad la altii accepti pana si cenzura. Sa-mi fie cu iertare dar asa ceva nu era de asteptat de la un adevarat campion ca tine tocmai in tara cea mai democratica din lume. Cat despre motivul invocat, sa avem pardon dar suna ca nuca in perete.

Si pentru ca tot merit o pedeapsa si o sa o primesc, am sa agravez fapta si am sa-ti spun fara sa ma ascund, eu nu am nevoie de asa ceva, Mugatu si tu si prietenul de-ti miauna in struna, Garfield cel chipes si inteligent, nu sunteti decat doua biete hahalere.

Sa aveti parte de sanatate amandoi.

opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Pagina 4 din 11 PrimulPrimul ... 23456 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. De ce acest sub-forum?
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 12.08.2009, 04:37
  2. forum de vanzare
    De roooney7 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.02.2008, 04:59
  3. Ce este un forum?
    De GeaninaMN în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 27.02.2007, 06:59
  4. new forum
    De Gogule în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.07.2006, 01:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •