Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 107

Subiect: discriminare pe forum

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Paule, ca sa nu fac discriminare pe forum ma alatur fetelor si vom cauta centura de castitate

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

lebada, paulantoniu, gata, treceti inapoi la topic (mai aveti voi niste topice deschise unde puteti continua), ca nu vreau sa transform "top 10" in "top 12" [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Vezi Sorine...chiar c

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.304
    Putere Rep
    40

Implicit

Sorine am inteles ...,am sa fiu baiat cuminte..!

Guest

Implicit

Citat Postat în original de theresa

..ceilalti forumisti sunt de umplutura....
    Mie imi place umplutura chiar mai mult decit motul ,dar numai cu conditia sa fie proaspata[img]smileys/smiley36.gif[/img].

Citat Postat în original de theresa

Am o impresie foarte proasta despre acest forum...
    Cind spui asta generalizezi si nu este corect ,fiecare are dreptul sa discute si sa se asocieze cu cine ii place .Ce te intereseaza de mot? lasa motul in pace ca mai avem nevoie de el [img]smileys/smiley36.gif[/img]

P.s. Pe ce loc in top mai sint eu sorine/pisoi ??[img]smileys/smiley2.gif[/img]ca nu vreau sa umblu topless sa ma vada lumea[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

[QUOTE=lebada]Vezi ...Si apoi, ce sa

Guest

Implicit

Citat Postat în original de sorin

Mugatu, spune care-s aia si le arat eu lor. Iti voi demonstra ca toata lumea e tratata in mod egal.

Sorin, chiar tu nu sti despre cine e vorba?[img]smileys/smiley2.gif[/img] Si apoi eu nu am pretins ca toti trebuie sa fin tratati egali.....

Daca prostului ii spui numai fi prost ca rade lumnea de tine si el se conformeaza, noi atunci pe seama cui ne mai dsitram???[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Mugatu, sincer nu stiu la cine te referi, dar poti sa-mi trimiti un PM daca e cazul. Asa cum am spus-o de nenumarate ori, nimeni nu e perfect [img]smileys/smiley9.gif[/img], iar daca vreodata iau decizii care nu-s cele mai bune in opinia unora, asta se datoreaza si faptului ca fiecare vede problema in felul sau. Uita-te si pe sub-forumul de

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Din cate se vad pe acest forum unii sunt in posesia unor informatii "top secret". Pai bine Mugatu, de ce nu ne lasi si pe noi sa-i stim peprostii/prostul forumului? Da cateve nume ca sa stim ce mesaje sa urmarim, doar asa, sa vedem si noi cum te distrezi tu si de ce pe seama unuia/unora dezavantajati de soarta.
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Guest

Implicit

Sorin, nu am nici o problema cu masurile arbitrare laute pe forum, cineva trebuie sa fie arbitru pana la urma, nu?
    Totusi am observat ca unii sunt mai rasfatati decat altii si li se trece cu vedere absurditatile mai usor decat la altii; dar asta nu ma deranjeza, dinpotriva, ma amuza[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Eu frecventez 3-4 alte forumuri, toate americane si am observat ca administratorii taie si spanzura dupa cum le place. La unul dintre ele, nici nu poti sa postezi direct pe forum; trimeti mesajul si moderatorul dupa ce-l citeste decide daca poate fi postat sau nu; daca te simti nedreptatit nici macar nu ai cui sa te plangi [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. De ce acest sub-forum?
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 12.08.2009, 04:37
  2. forum de vanzare
    De roooney7 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.02.2008, 04:59
  3. Ce este un forum?
    De GeaninaMN în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 27.02.2007, 06:59
  4. new forum
    De Gogule în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.07.2006, 01:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •