Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 107

Subiect: discriminare pe forum

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

transit, la un astfel de pariu cred ca ar trebui inchise casele de pariuri.

theresa, citeste aici regulile forumului si indiferent sub ce nume ai fost inainte (asta ramane intre noi, pentru ca stiu si nu spun la nimeni) in caz ca vrei sa spui la ceilalti forumisti, sau sub ce nume vei mai aparea pe forum, tin sa te anunt ca acest regulament trebuie respectat. accesul pe forum este un privilegiu pentru orice forumist si nu o obligatie pentru proprietarii acestuia de a permite mahalagismele si certurile. nimeni nu este adus aici cu arcanul si cine se simte bine luandu-se de par cu alti forumisti poate merge pe alte forumuri.

Garfield, esti pe lista de asteptare pentru a intra in top 10

Mugatu, spune care-s aia si le arat eu lor. Iti voi demonstra ca toata lumea e tratata in mod egal.

Vlad, ai mustrare scrisa cu avertisment si vei fi afisat la gazeta de perete. La urmatoarea ocazie, primesti procente.

Data înscrierii
    21.04.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    70
    Putere Rep
    13

Implicit

Eu sunt nou nouta pe forum.Am ras de multe ori cand vedeam cata patima si inversunare ,imi imaginam protagonistii fata in fata.Am fost trista cand am vazut prostia facandu_si de cap,dar nu m_am simtit in plus sau marginalizata,eventual indrumata.Complexele de inferioritate nu au ce sa caute pe forum.Sincer eu ma simt foarte bine pe acest forum si cand am avut nevoie de o vorba buna,am primit_o.
    < =><!--
    bmi_SafeAdd&#079;nload(bmi_load,"bmi_orig_img",0);//-->
    </>

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de theresa

forumul asta e format doar din maxim 10 persoane
    care au voie sa faca si sa zica cam orice ...in rest cei veniti mai de
    curand nu au nici o sansa
    Cum naiba ai ajuns la concluzia asta, chiar 'nainte
    sa strangi un minim de postari ?!!! Nu pot pricepe !!! Cu cine ai
    intrat tu in polemica, ca sa poti afirma asa ceva ?!!! Care-s
    privilegiatii ? Numeste-i ! Arata-mi CALEA, ADEVARUL si VIATZA....

Data înscrierii
    09.04.2004
    Locație
    Long Island, NY
    Posturi
    1.582
    Putere Rep
    17

Implicit

Citat Postat în original de sorin
    Garfield, esti pe lista de asteptare pentru a intra in top 10

Multumesc Sorin. Daca ma pui si in varful listei, iti dau un castron de lasagna. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Pana atunci, in loc de 'membru de seama' trebuie sa ma multumesc doar cutitlul de'cel mai sexy' membru de pe forum [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    The most active thing about me is my imagination!

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

[img]smileys/smiley41.gif[/img],tradare, tradare, tradare...de trei ori tradare, pai se poate asha ceva , sa avem Cosa Nostra aici pe forum shi noi sa nu shtim nimic[img]smileys/smiley2.gif[/img].

"corleone" shi "capone" pot sa fac si eu cerere cu dop sa ma integratzi printre primii aia zece meshteri mari "calfe si zidari"?[img]smileys/smiley62.gif[/img]

theresa, eu shtiu citeva maxime care ti se potrivesc de minune:

1. a-tzi da cu dreptu'n stingul

2. a ieshi ca sharpele la soare

3. a te lua ca riia de om sanatos

4. aaaaa..shtiu mai multe dar nu vreau sa ocup spatziul virtual al "mafiotzilor"

sau poate ai vr'o durere ceva pe undeva, spune-ne si poate gasim un doctor pentru tine[img]smileys/smiley92.gif[/img]

p.s. meshtere garfield ai de'o suta?[img]smileys/smiley2.gif[/img] ca votez pe Monopoly-ul tau[img]smileys/smiley16.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img]
    ..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de marian42
    Cum naiba ai ajuns la concluzia asta........

shhhhh, eu cred ca....tiptil shi din nebagare de seama[img]smileys/smiley94.gif[/img]. Unii nu shtie ce face[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sorine,pisoiule, sorry[img]smileys/smiley19.gif[/img], sper sa nu fiu off-topic shi sa nu ma mai "premiatzi" shi pe mine[img]smileys/smiley24.gif[/img]
    ..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    03.09.2005
    Locație
    La La Land
    Posturi
    2.666
    Putere Rep
    10

Implicit

Chiar asa..."tradare, tradare..dar sa stiu si eu!"[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Vreau si eu in "Top ten"[img]smileys/smiley19.gif[/img]....!

Smile…It confuses people..!!

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.303
    Putere Rep
    40

Implicit

Citat Postat în original de marian42
    Citat Postat în original de theresa

forumul asta e format doar din maxim 10 persoane care au voie sa faca si sa zica cam orice ...in rest cei veniti mai de curand nu au nici o sansa

Cum naiba ai ajuns la concluzia asta, chiar 'nainte sa strangi un minim de postari ?!!! Nu pot pricepe !!! Cu cine ai intrat tu in polemica, ca sa poti afirma asa ceva ?!!! Care-s privilegiatii ? Numeste-i ! Arata-mi CALEA, ADEVARUL si VIATZA....

Si tu esti unul care-ti cam faci de cap,faci parte din "familie"...Uiti ca le-ai dat la toti shomoiogul in mana..

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Lasa Paule, nu fii trist. Tu esti unul dintre privilegiatii mei, chiar dacă spui că nu este bună carnea de lebădă... si asta

Data înscrierii
    12.11.2006
    Locație
    Daesalam,Tansania
    Posturi
    5.303
    Putere Rep
    40

Implicit

Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. De ce acest sub-forum?
    De sorin în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 12.08.2009, 04:37
  2. forum de vanzare
    De roooney7 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.02.2008, 04:59
  3. Ce este un forum?
    De GeaninaMN în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 27.02.2007, 06:59
  4. new forum
    De Gogule în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 25.07.2006, 01:36

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •