Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: networking in LA

Data înscrierii
    07.04.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

Buna ziua,

Eu si familia mea ne mutam in LA county (din New York) vara aceasta. Nu cunoastem pe nimeni pe coasta de vest si din punct de vedere al prieteniilor/cunostintelor/networking, in general, o vom cam lua de la zero. Aveti ceva recomandari de restaurante romanesti, cafenele mai deosebite (nu neaparat romanesti), etc.? Sa va dau o idee despre varstele noastre, eu sunt de 30 de ani (si originar din Romania-Iasi), sotul meu este de 35 de ani (si originar din Anglia), iar baietelul nostru este de 7 luni.

Va multumesc anticipat,
    Andreea

</font></span></span></font>

Guest

Implicit

Unde anume in LA county? Sunt cateva restaurante romanesti in zona asta! Mult succes cu mutatul!

Data înscrierii
    07.04.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    2
    Putere Rep
    0

Implicit

chichi12,

Multumesc pentru reply si scuze ca raspund atat de tarziu. Inca nu stiu exact unde anume in LA county. Lucrurile se vor edifica in urmatoarea luna, si voi reveni atunci cu mai multe detalii.

Din nou, multumesc.

Andreea

Data înscrierii
    04.06.2007
    Locație
    United States
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

buna,

eu stau in san fernando valley, granada hills mai exact si daca intentionati sa veniti aici atunci pot sa va ajut cu cel mai bun sfat, eu lucrind in real estate de peste 10 ani, asa ca atunci cind va hotariti, anuntati-ma.

pe curind!

Subiecte similare

1. networking pentru bunici in Orange County
    De agrun în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 18.10.2007, 23:48

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •