Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 41 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 402

Subiect: parerea ta conteaza

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Aveti o propunere de imbunatatire a acestui forum? Vreti sa spuneti ce credeti ca e bun sau rau pe acest forum? Vreti sa propuneti noi forumuri sau sub-forumuri pe anumite categorii de interes? Asteptam opiniile voastre aici. Nu faceti cum multi fac in ziua de

Guest

Implicit

eu propun un forum separat pentru loteria vizelor cu sfaturi, stiri, noutati si de ce nu...eventuale combinatii[img]smileys/smiley1.gif[/img]

eu stiu vreo citiva amici(e) care ar fi dispusi(e) sa stea la o masa a negocierilor [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

un forum pe teme de literatura si cultura banuiesc ca ar fi util.

Guest

Implicit

cred ca ar mai merge si sa se adauge forumuri separate pentru comunitatile din marile orase unde sa se discute evenimente locale, sa se organizeze seri de film, sa se anunte intre ei cei care au chef sa mearga la o bere si un mic, etc. propun deci pentru inceput infiintarea unui forum pentru chicago [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

yankee si white_bear,

Am tinut cont de propunerile voastre si am adaugat noile forumuri. Astept comentariile voastre si ale oricui, in cazul in care credeti ca mai trebuie adaugat/modificat ceva.

Data înscrierii
    26.02.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Sorin, se poate sa fie un thread si pentru Houston Tx?[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Stere, sigur ca se poate. Am creat un nou forum pentru Houston - Texas. Acum sa te vad cit de activ vei fi pe acel forum [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

Salutari!

Cred ca ar fi mai bine sa se inceapa cu ultimul posting pe prima pagina ,sus..

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.509
    Putere Rep
    10

Implicit

Melina,
    In primul rand bine ai venit pe forumul nostru! [img]smileys/smiley31.gif[/img]
    In legatura cu intrebarea ta pot sa-ti raspund ca in afara topicurilor importante din partea de sus a paginii si unde pot posta doar moderatorii, la cele normale (Forum Topics) intotdeauna cel mai nou mesaj (ultimul postat) apare primul pe lista in cadrul forumului respectiv. Daca nu am inteles bine ceea ce ai vrut sa spui, te rog fii mai explicita. Practic daca postezi un topic nou, sau dai reply la unul mai vechi (indiferent al catelea este acesta pe lista), acesta va fi intotdeauna primul pe lista pana posteaza altcineva unul mai nou.

Guest

Implicit

Multumesc !

Nu ma refeream la ordinea topicelor ci la ordinea mesajelor cum ar fi acuma al meu de exemplu sa fi aparut sus pe pagina 1 adica sa apara in ordine inversa ...

Dar nu conteaza, ai facut treaba buna cu pagina asta sper sa devina mai populara in timp! [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Pagina 1 din 41 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. parerea ta conteaza [2]
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 405
    Ultimul post: 22.10.2011, 17:35
  2. B1/B2 aterizare.Conteaza unde pt I-94
    De ayrton4ever în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 14.06.2008, 08:02
  3. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.01.2006, 00:43
  4. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.01.2006, 06:07
  5. cat de mult conteaza apartamentul?
    De florin_gl în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.01.2005, 01:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •