Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 41 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 402

Subiect: parerea ta conteaza

Guest

Implicit

<DIV>Ce zici de un website poll pentru rubrica FORUM ,"Care este motivul principal pentru care frecventati acet forum?" de exemplu 1. chat ,</DIV>
    <DIV>2.caut noi prieteni , 3.informatii utile , 4.filozofie etc.[img]smileys/smiley20.gif[/img].Sa vedem si noi care este procentajul . Da numai daca vrei si tu sa stii...[img]smileys/smiley2.gif[/img]</DIV>

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

<DIV>Hmm, idea cred ca e buna. Am sa incerc sa adaug asa ceva cand revin in States. Daca uit, te rog sa-mi amintesti [img]smileys/smiley1.gif[/img]</DIV>

Guest

Implicit

ok[img]smileys/smiley14.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Melina, poll-ul a fost adaugat. Multumim pentru sugestie[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guest

Implicit

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Data înscrierii
    26.10.2004
    Locație
    Romania
    Posturi
    25
    Putere Rep
    0

Implicit

ce zici de ceva asemanaror cu www.jippii.com ?pool, etc...

multa bafta

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Darkside,

Din pacate nu prea putem pune jocuri si alte chestii asemanatoare. In cel mai bun caz putem doar adauga linkuri catre astfel de siteuri.

Asteptam noi sugestii [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guest

Implicit

Sorin,

Am vazut citiva dintre forumisti care si-au extrimat dorinta sa posteze poze cu ei pe forum ,daca poti ar fi bine sa deschizi o rubrica separata intitulata poze ,pozele nu trebuie neaparat gazduite pe serverul tau(in caz ca nu ai spatiu destul) ci pot fi incarcate pe alt server (atita timp cit serverul respectiv accepta hotlinking) si linkate la tine[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Si te mai rog sa deschizi inca o rubrica intitulata jocuri unde putem sa deschidem diverse jocuri care se pot juca intre forumisti [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Melina, buna idee! [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Am adaugat forumuri pentru poze si jocuri. Acum baga si tu niste jocuri acolo [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    15.01.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    44
    Putere Rep
    0

Implicit

Scuze ca-mi bag si eu o "aripioara" aici, desi sunt tabula rasa in materie de site-uri [img]smileys/smiley4.gif[/img], dar asa, pentru uitucii care nu mai stiu pe ce forum au fost, sau care vor sa caute ceva, se poate face o &lt;cautare&gt; cumva? ...Desi poate ar fi mai bine sa-mi antrenez neuronii si sa ma uit pe unde circul, dar n-am fost prea tare veci la "orientare turistica". Si... multumescmult oricum!

Pagina 3 din 41 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. parerea ta conteaza [2]
    De sorin în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 405
    Ultimul post: 22.10.2011, 17:35
  2. B1/B2 aterizare.Conteaza unde pt I-94
    De ayrton4ever în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 14.06.2008, 08:02
  3. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 26.01.2006, 00:43
  4. divortata...conteaza?
    De alina_el în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 25.01.2006, 06:07
  5. cat de mult conteaza apartamentul?
    De florin_gl în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.01.2005, 01:14

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •