Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: STEAUA S-A CALIFICAT!!!!!!!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

A batut azi pe <st1:country-regi&#111;n><st1:place>Valencia</st1:place></st1:country-regi&#111;n> si merge mai departe in UEFA [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img]

BRAAAAVVOOO STEAUA!!!!!

Guest

Implicit

<div style="text-align: center; font-family: times new roman,times,serif; font-weight: bold; color: rgb(204, 0, 0);">Romania Steaua,</span>

</span></font>Europa Steaua,</span>

Oriunde Steaua,

Campioana din Ghencea!</span></font>
    </div>

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Au ce au astia de la Steaua de bat la spanioli ca la fasole la penalty-uri [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Barcelona.....Valencia....who's next? [img]smileys/smiley16.gif[/img]Iata ce se poate intampla cand Jiji pune banu' la bataie [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

Bravo Steaua!
    opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Guest

Implicit

Cum adiq pe cine o sa mai bata?[img]smileys/smiley36.gif[/img] ... Pe Villarreal![img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.508
    Putere Rep
    10

Implicit

Daca mai vin aia sa joace [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    21.06.2004
    Posturi
    348
    Putere Rep
    16

Implicit

Bravo Steaua...[img]smileys/smiley32.gif[/img]
    ...bafta cu Villareal [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Data înscrierii
    09.09.2004
    Locație
    Cote D’Ivoire
    Posturi
    797
    Putere Rep
    16

Implicit

Trebuie sa recunoastem ca in cea de-a doua repriza a prelungirilor au picat din punct de vedere fizic . Dorinel Munteanu jucatorul cu cea mai mare experienta , a ratat , atunci mi s-au muiat picioarele . Au avut totusi noroc cu carul . Eu unul nu tin cu Steaua ( pe idiotul ala de Becali nu pot sa-l sufar ) , dar m-am bucurat enorm pentru echipa . Dupa tambalaul cu Neaga am crezut ca nu mai exista nici o sansa dar uite ca minunea s-a produs . Ar fi bine ca in meciul viitor sa fie mult mai atenti la meciul din deplasare iardaca vorface acest lucru sigur vor trece si de Villareal . Multa bafta !
    Cand prezentul va fi trecut visele vor fi realitate

Guest

Implicit

bravo steaua!!

rossa, in cupele europene trebuie sa uitam ca sintem stelisti, dinamovisti, rapidisti, etc.....atunci sintem ROMANI [img]smileys/smiley2.gif[/img]din pacate sint multi care si-ar fi dorit ca steaua sa nu se califice...bineinteles, din taberele rivale.

Data înscrierii
    31.05.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    2.102
    Putere Rep
    24

Implicit

opinia mea este doar referitoare la ceea ce ai spus - nu aduce in discutie daca esti sau nu cracanat - nici nu-ti judeca spusele in functie de culoarea ochilor sau a parului.
    in rest sauzimdebine

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte similare

1. STEAUA-RAPID
    De Ros_Albastru în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 15.09.2006, 21:36
  2. steaua - standard
    De Gogule în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 22.08.2006, 09:59
  3. Rapid - Steaua
    De Gogule în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 02.04.2006, 14:02
  4. Steaua 2 - 2 Dinamo
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 24.10.2005, 21:06
  5. Se califica Steaua azi?
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 26.08.2005, 16:59

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •