Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 14 din 14

Subiect: STEAUA S-A CALIFICAT!!!!!!!

Vlad Guest

Implicit

Steaua....echipa de fotbal???

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Vlad, voiam sa-ti spun ceva, dar mi-am amintit ca tu aideclarat ca esti paralel cu fotbalul [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    09.09.2004
    Locație
    Cote D’Ivoire
    Posturi
    797
    Putere Rep
    16

Implicit

M-as fi mirat eu sa nu apara si un '' Gica Contra " . Daca cineva vrea sa stie daca Steaua este echipa sau nu , sa dea timpul inapoi pana in 1986 .
    Cand prezentul va fi trecut visele vor fi realitate

Data înscrierii
    21.11.2004
    Posturi
    250
    Putere Rep
    15

Implicit

Idiot, idiot Becali dar banos. Am citit cinva declaratia unui milionar american " Nu ma intrbati cum am facut primul milion de dolari, intrebati-ma cum le-am facut pe celelalte ca va arat toate hirtiile"

Si vulpea cind nu ajunge la struguri spune "Acri sint strugurii aia" De ce va roade invidia fratilor de succesele altora? Nu toti putem fi oratori sau destepti de" rupem locul" Steaua a fost este si va ramine o echipa indiferent cine o conduce iar aducerea antrenorului italian a fost o alegere buna. Cu o organizare buna a jocului putem trece si de Villarreal. Succes Steaua!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte similare

1. STEAUA-RAPID
    De Ros_Albastru în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 15.09.2006, 21:36
  2. steaua - standard
    De Gogule în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 22.08.2006, 09:59
  3. Rapid - Steaua
    De Gogule în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 02.04.2006, 14:02
  4. Steaua 2 - 2 Dinamo
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 24.10.2005, 21:06
  5. Se califica Steaua azi?
    De sorin în forumul Pro Sport-Discutii despre Sport-Stiri,rezultate,pronosticuri
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 26.08.2005, 16:59

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •