Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: Afaceri

Data înscrierii
    14.02.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

Caut un investitor-asociat pentru a deschide un restaurant,un bar,o terasa. Detin locatia in zona ultracentrala.Este o casa cu:subsol,parter,etaj si pod mansardabil.Mai este un spatiu de 100m2.Terenul este de 520m2.Astept propuneri. Sunt dispus si la o alta idee de afaceri.Ex.-reprezentanta-depozit,etc. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...cred ca ar fi de preferat sa specifici unde se afla locatia (tara, orasul)unde vrei sa deschizi afacerea.

...vad ca locatia ta este in RO iar anuntul tau este la Forumul COMUNITATI ROMANESTI... Houston,Dallas,... cred ca topicul tau s-ar incadra mai bine la Forumul Afaceri SUA-Canada-Romania unde vei avea mai multe sanse de raspuns favorabil.

...spune-mi si iti mut eu topicul acolo[img]smileys/smiley4.gif[/img]

succes

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Subiecte similare

1. afaceri
    De Alyfant în forumul Imigrare in Australia si Noua Zeelanda / New Zealand
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 06.06.2010, 04:42
  2. afaceri
    De reluc în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 27.02.2009, 01:19
  3. Afaceri
    De CAMELYA în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 02.04.2008, 05:42
  4. afaceri
    De dori_and în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 04.04.2006, 12:09
  5. afaceri
    De dyxy30 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 18.01.2006, 07:57

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •