Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 53

Subiect: Reversul nerusinarii

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    714
    Putere Rep
    10

Implicit

Ah, Lebaduta, ce pacat ca pe forum nu se poate fluiera! Buunaa, bunaa rau! Imi iesira ochii ca la melc mie, apai vecinilor! Cum trimisasi tu Porumbita asta, cum venira 7 Salvari, de se goli toata strada! Toti vecinii picara de oftica, precum mustele! Da' ramasara si aia cu Salvarile atarnatide gardul conacului, cu ochii zgaiti, si-i lasara pe vecini cu furtunu'-n nas, pe targa...
    Alo, hai, gata cu uitatu', ca dupa aia va vine pofta sa puneti si botu' ! Bre, paznice, unde esti, nu mai casca gura, ia da drumu' la caini! Ete la ei, ce le sticlea ochii, astora cu Salvarile...
    Asa, acum ca ramasaram intre noi, legati cainii iarvecinelor deschideti-le portile sa intre! Nu-ti face probleme Porumbito, tu esti prima pe lista!
    Ah, flacai, de nu ao fi oltean nu cred ca ao putea face fa?a... [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Sa cante muzica in continuare!...
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    714
    Putere Rep
    10

Implicit

Citat Postat în original de APEX
    No , fratele meu... no ai bai ca ti-o fur ? No noroc sa avem . Hmmm .. da bun ai ast vin frate .

Asa vezi, fratioare, fii binevenit! Infrupta-te pe saturate din vin si din iubire! Esti oaspete, te cinstesc cum se cuvine! Vezi ca mai venira de atunci prospaturi, numai la vecinute daca te gandesti, apai porumbitele, Paunitele si alte invitate de soi!
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    714
    Putere Rep
    10

Implicit

Cumetre Pisoi, ma cobor
    Sunt tare deştept!

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

fiti atenti ! Nick asta oltean rau de tot si neaos, nu glumira...trimisera limuzina si am intarziat oleac, mi s-o facut rusine ca si ajutor de gazda si nu am venit singura [img]smileys/smiley2.gif[/img]

lebaduto am primit trandafirul, multam fain si ii si gasii rostul [img]smileys/smiley36.gif[/img]

no, fiti amu atenti si daca nu vo placea....mai discutam dupa aia [img]smileys/smiley2.gif[/img]

din partea casei

tot din partea casei

no....amu sa va aud daca stiti fluiera si juca ! [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Hei fratilor,serbati fara mine?Pai voi nu stiti ca se ajunge greu de aci,pana acolo?Ca venira zapezile...[img]smileys/smiley4.gif[/img]..Cine va face sarmalele?...Ramaneti fara bucatar[img]smileys/smiley36.gif[/img]..

Guest

Implicit

de sarmale se ocupa gazda... dar cine e cu striptease-ul? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

nico, nici o grije[img]smileys/smiley2.gif[/img]...sunt sigur ca nick o sa trimita avionul si limuzina si pt tine[img]smileys/smiley4.gif[/img]...lasa sarmalele ca nu de mancare se duce lipsa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

Dar de ce Pisoi?...De codane?...[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img]..Atunci sa vin cu tuica?

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

...nuuuu! ...de companie[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...tuica e mereu binevenita[img]smileys/smiley32.gif[/img]...n-am mai baut o tuica din clasa-ntai[img]smileys/smiley19.gif[/img]...tuica measta bine-mesi la o "banca" in Chicago si nu poate fi transferata[img]smileys/smiley80.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

Am eu una de 8 ani si zace in bar....O aduc...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Reversul medaliei
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 11.08.2007, 08:53

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •