Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 53

Subiect: Reversul nerusinarii

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    703
    Putere Rep
    10

Implicit

Lebaduta, iata ce ma-nvata Paunita ta, bruneta de mi-o trimesasi, susurand in urechea mea dreapta: "[i]Min
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    06.01.2007
    Locație
    Romania
    Posturi
    33
    Putere Rep
    0

Implicit

S-o tunda ? [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

Citat Postat în original de Nicksson
    ...Acu' e cu pivnicerul in beci, il invata ungureste ...

...eram convins ca butoiul asta e de la tine din beci[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...sa fi nimerit in alta parte?[img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley80.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Guest

Implicit

Nicule caci aista , ai nume , amu Romanesc . No , ma vere , no fa si tu o pocinoaga , ca scapai nescarmanat , ca poate toti o meritam . Melinuta noasta , ai fata faina , si apoi io zic ca no , barbatu fiindu tu , esti nitel de vina . No , uitate tu la ochi ei si zii ca nu-i frumoasa . Apoi si , cand ai manioasa ai si mai frumoasa . Intinde mina , pan vorba ta oltenesca si chiamo la un pahar de zaibar , ca no fi bai . Apoi tucativa in vazul lumii , sa dati dovada de intelepciune .

Eu va iubesc pe amnindoi. Florin Persic , ma tuguloane o zis vorba .

APEX

Guest

Implicit

Si amu te mai rogu fain ceva . Rogute da Sorin sa schimbe numele al de sus de atarna , din Nerusinare in Impacare co no fi bai , si o fi invatatura de mite , la tata lumea zburlita de acii .

Cu semnatura Apex

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    703
    Putere Rep
    10

Implicit

Draga Apex, om bun de pus la rana! O fi ea frumoasa, de zici asa, da' vezi tu ca nu-i de-ajuns... Cala olteni frumusetea fara minte si simtire nu are pretuire!
    Poate de m-oi imbata cu busuioaca, si pa-ntuneric... cine stie... dar altminteri ba!
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Maestre, uite,

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    703
    Putere Rep
    10

Implicit

Apex, pentru cei ca tine p
    Sunt tare deştept!

Guest

Implicit

Cu forta , nimeni no facut nimica . Da...apoi da o damigeana pa gat si ocupate de frumoasa de sus , ca si ea ai fumee , da numa in poza . Aistea de pe forum sant niscai vii si , niciodata nu stii de unde sare porumbita . Eu zisum sa mai odihnesti nitel gindirea si , sa dai o razgindire . Amu , no , io nu mai insist . Fie voia ta si, a domnului .

APEX

Guest

Implicit

No , fratele meu , eu chindii pa una de zisi ca-i rupta din stiele . In ochi ei cand dau scaldare , vad Pacificul al mare , vad ce neam de -amu nu vazu . Vad valuri mari , soareros cat roata de car , vad iubire vesnica , no ai bai ca ti-o fur ? No noroc sa avem . Hmmm .. da bun ai ast vin frate .

APEX

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Reversul medaliei
    De în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 11.08.2007, 07:53

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii