Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 5 din 23 PrimulPrimul ... 3456715 ... UltimulUltimul
Rezultate 41 la 50 din 224

Subiect: Cum facem fata stresului

Data înscrierii
    24.02.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    83
    Putere Rep
    15

Implicit

Citat Postat în original de Ana Tofan
    Nu cred ca sunt o dulce. Si ce-i cu ironia asta?
    Ana are mere. Da' n-are flere. Pai nu esti tu din mahalaua de pe 7 coline? Sau 8? Pai aici colega e cam multa ironie, poate chiar prostie, ca pe bisturiul lui Hipocrat, de ce gangrena mea au votat moldovenii in turma cu PSD? Asta nu e ironie, monser, e prostie 100%. Si se mai plang iesenii ca sunt stresati...Da ei nu au stresat o tara intreaga de alegeri, ca au vrut sa scufunde scovearga lui Basescu.

Hai sa traiesti bine.

Data înscrierii
    09.09.2004
    Locație
    Cote D’Ivoire
    Posturi
    797
    Putere Rep
    16

Implicit

Bai miky-mouse esti asa de previzibil , in loc sa gaseste ceva interesant , te-ai lansat in limbaje suburbane. Ai venit de putin timp pe forum si deja ai inceput sa arunci cu cacao in stanga si-n dreapta . Medic ziceai ca esti ?? Ti-au dat drumul de curand ?? Am vazut ca te-ai lansat pe toate topicurile pe unde am scris eu , ma asteptam la asa cevadar eu zic sa recitesti mesajul inainte de a-l posta , scrii ca dracu . Ori ai emotii , ori esti un tip uituc care vrea sa scrie repede sa nu piarda firul !
    Cand prezentul va fi trecut visele vor fi realitate

Data înscrierii
    09.02.2005
    Posturi
    720
    Putere Rep
    15

Implicit

Prea te crezi tu smecher,si ce treaba am eu cu moldovenii care l-au votat pe Basescu. Nu ii baga pe toti in aceeasi oala. Crezi ca daca esti medic, dreptul sa improsti cu noroi in jur. Se vede treaba ca esti un om fara pic de educatie. Da tot te prind eu cu mata -n sac. Daca atat te duce mintea sa iti bati joc de toti, n-am ce face.Insa cred ca iti lipseste o doaga.Ai uitat ca si tu provii de la Iasi.

Ai vorbit si tu ca sa nu taci. Cred ca esti sapat de la vreun spital de nebuni.

Data înscrierii
    16.09.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    96
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de Frankenstein
    Pai uite eu am inceput sa scriu poezii ca sa inlatur stresul ,dupa ce mi-au inchis rubrica cu masturbatul undese formaseun fel de club al stresatilor veseli ,cred ca sagasit cineva sa se plinga, nu vad unde am grasit?!

Franky tu esti mina lunga a lui S..., ptiu, ptiu, ptiu am scuipat in sin de trei ori ca m-ai speriat. Tre' sa fiu cuminte.

In viata poti sa vezi jumatatea goala a paharului, sau jumatatea plina. Control absolut nu poti sa ai asupra destinului tau, eu zic ca important este sa ai bunavointa si un pic de noroc.

Privit de sus siin vitezafiecare pare o ginganie mica.

Rubrica cu pricina nu am creat-o eu, so sa ii fie ... usoara. Aluzia oricum nu se potrivea. Umorul insa nu ma deranjeaza.

[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Data înscrierii
    16.09.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    96
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de miky05
    ca au vrut sa scufunde scovearga lui Basescu[img]smileys/smiley7.gif[/img].

Scovearga ? Te rog sa ne dai si traducerea.

Data înscrierii
    24.02.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    83
    Putere Rep
    15

Implicit

To Anna and Rossa - Dears, luati-o mai usor ca vi se usuca frunza. Si sincer, chiar trebuie sa fiu cheie de biserica sa scriu pe acest site?Ceea ce scriu nu are nici o legatura cu meseria mea, lorzilor.Daca nu va place umorul romanesc de tranzitie,puteti sa renuntati la cetatania romaneasca, cae gratis.Atunci cand lucrezi cate 12-14 ore pe zi si vezi tot felul de grozavii, tre' sa incecri cumva sa te relaxezi.Hai ca va las, mi yankeilor.

Data înscrierii
    09.02.2005
    Posturi
    720
    Putere Rep
    15

Implicit

In caz ca nu ti-ai dat seama si eu sunt din Romania,iar jignirea nu se iarta.

In rest ,sa auzim numai de bine.

Data înscrierii
    03.11.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    140
    Putere Rep
    15

Implicit

Citat Postat în original de Billy
    Franky tu esti mina lunga a lui S..., ptiu, ptiu, ptiu am scuipat in sin de trei ori ca m-ai speriat. Tre' sa fiu cuminte.

In viata poti sa vezi jumatatea goala a paharului, sau jumatatea plina. Control absolut nu poti sa ai asupra destinului tau, eu zic ca important este sa ai bunavointa si un pic de noroc.

Stiam eu ca sperii lumea ,dar nici chiar asa de repede

E cum zici tu Billy,bunavointa si rabdare sa sti ca am ,numai ca vezi tu eu fac parte din cei lipsiti de noroc

Guest

Implicit

Miky05 wrote: "Eu am o oferta de cazare in Lilburn si una in Atlanta pe care trebuie sa le confirm. Ajung in state saptamana viitoare pe joi la pranz. Am sa incerc sa iau legatura cu biserica romaneasca din Lilburn."

Hey Miky05, unde esti copile??? m-am uitat dupa tine in Lilburn si nu te-am vazut.....ti-sa rupt roata la trotineta????

P.S. 05 este cumva varsta ta? asta ar explica multe!!!

Data înscrierii
    16.09.2004
    Locație
    United States
    Posturi
    96
    Putere Rep
    16

Implicit

Citat Postat în original de Frankenstein
    tu eu fac parte din cei lipsiti de noroc

Atunci ar trebui sa zici: Pleaca ghinion pe pustii, sau dispari piaza rea

Pagina 5 din 23 PrimulPrimul ... 3456715 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. cum sa facem?
    De mos nickulash în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 09.11.2009, 12:34
  2. Ce sa facem?
    De Ditzah în forumul Vize imigrare, vizitator-Canada-Ontario-Alte regiuni
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 12.11.2007, 11:29
  3. ce ne facem cu celulita?
    De Kitsilano în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 23.11.2006, 05:57
  4. Cum facem?
    De costyn în forumul Loteria Vizelor SUA/Diversity Visa DV-2017, DV-2018, DV-2019 si discutii rezidenta permanenta
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 30.06.2006, 12:15
  5. Ce facem duminica?
    De danielle în forumul Comunitatea romaneasca din West
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 13.01.2005, 13:02

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •