Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 128

Subiect: TRAIASCA DOMNUL PRESEDINTE TRAIAN BASESCU

Guest

Implicit

DOMNULE BASESCU, ACUM ESTE MOMENTUL SA SCAPATI DE DOI DINTRE DUSMANII DUMNEAVOASTRA. IN PRIMUL RAND, SA SCAPATI DE SECURISTUL TARICEANU SI DE GUVERNUL LUI DE CRIMINALI COMUNISTI. SI IN AL DOILEA RAND, SA ORDONATI IMPUSCAREA JIGODIEI NAZISTE VADIM NEBUNUL DE LA PARTIDUL PROSTILOR PRM. PREA MULT V-A INSULTAT ACEASTA JAVRA COMUNISTA. TREBUIE SA VA RAZBUNATI PENTRU TOT CEEA CE V-A FACUT ACEST DEMENT PARANOIC. EU PROPUN SA DATI ORDIN UNUI OFITER AL SERVICIILOR SECRETE SA-I SPARGA CREERII IDIOTULUI VADIM CU 300 GLOANTE DE KALASHNIKOV TRASE DINTR-O CARABINA CU LUNETA SI AMORTIZOR DE SUNET (SILENCER). NIMENI NU TREBUIE SA STIE VREODATA CINE A FOST CEL CARE I-A FACUT BOLSHEVICULUI CRETIN VADIM PARRRRRRRRRRRR PARRRRRRRRRRRR PARRRRRRRRRRRR L-A PUS CU BURTA IN SUS SI L-A FACUT SA DOARMA SOMNUL DE VECI. DUPA IMPUSCAREA CRIMINALULUI BAGABONT VADIM TAMPITUL VA FI MULTA LINISTE SI VOIE BUNA IN ROMANIA. VA AVEM PE DUMNEAVOASTRA DOMNULE PRESEDINTE TRAIAN BASESCU, CARE IUBITI POPORUL ROMAN SI SUNTETI IUBIT DE POPOR. SA NE TRAITI INTRU MULTI ANI.

Data înscrierii
    15.10.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    124
    Putere Rep
    14

Implicit

esti prost !!!
    ai mai fost pe aici si ti-am spus acelasi lucru : esti prost
    acum ai venit sa imi demonstrezi ?
    nu uita : esti prost!!!!!!!!

Data înscrierii
    30.07.2006
    Locație
    Norway
    Posturi
    268
    Putere Rep
    14

Implicit

lasati fratilor omul in pacee... stie el ceva. nu este el suparat degeaba.. eh acum noi suntem destepti rau...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

eu
    nu judeca sa nu fi judecat... daca il superi pe teofil te si bate rau... ai grija[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    paula.

Guest

Implicit

STAI LINISTITA REGINAROXANA, PENTRU CA EU NU-I BAG IN SEAMA PE ACESTI IDIOTI. DAR SA STII CA EI SUNT CEI CARE AU VOTAT SI VOTEAZA INTOTDEAUNA CU PSD SAU PRM, CU TIGANUL ILIESCU SAU NEBUNUL VADIM. DIN CAUZA UNOR RETARDATI CA EI LI SE FACE ROMANILOR SILA SI PLEACA DIN TARA.ABIA ACUM DUPA 20 DE ANI DE LA REVOLUTIE SE INTREVEDE POSIBILITATEA UNOR SCHIMBARI ADEVARATE IN ROMANIA.

Data înscrierii
    09.03.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    505
    Putere Rep
    14

Implicit

calugare tata,eu de exemplu nici macar nu am fost la vot.Nu am considerat ca vreunul dintre ei este mai deosebit ca celalalt.Nici nu cred ca a facut mai mult nici acest marinar cu fata de strungar.Dupa parerea mea nu e cu nimic mai presus decat celalalt clovn comunist cu zambet clonat care in afara de faptul ca poate vorbi ore in sir despre nimic nu a facut nimic.Si totusi a fost a avut 3 mandate.Halal judecata
    Nu judecati oamenii dupa cei cu care se aduna.Nu uitati ca Iuda avea amici ireprosabili

Guest

Implicit

Lupta teribila . Gresela genetica si nenorocirea ca sa nascut in Romania , Vadim Corneliu Tudor , fost poet de curte , paranoic , personaj care minjeste intodeauna tot ce incerca sa fie frumos in Romania . Pacat de cultura sa vasta , cultura care are o crusta de gunoi pe desupra . Acopaniament reciproc intre acesta si Ion Iliescu , fondatorul unui partid demagogic , propagandist al suburbanilor , al hotiei , a populismului de mahala ,cu pomana electorala ( cirnatul si paharul de tuica ) au retinut si izolat Romania , mai mut de 10 ani . Saracimea satelor , respectiv copii lor ajunsi mari fete astazi , cauta sub orice forma sub un patriotism fals si ipocrit , sa vinda cea mai ramas din Romania . Un fost prim ministru trebuie sa spuna bunicii sale ,sa se mai spele si sa dea din multele fuste jos , sa -si invete neamul sa nu mai fure , caci sintem in mileniul trei. Nu vrem sa se depopuleze Romania . Vrem ca copii , fratii si surorile nostre sa se intorca acasa , unde sa poata trai decent ,intr-o tara nespus de frumosa ,cu darurile date de Dumnezeu .Traian Basescu cu defecte ca oriscare ,dar cel mai bun conducator pe care la avut Romania de la razboi incoace , se lupta cu sistemul mafiot incregat peste Romania . Trebuie sa-l sprijinim sub toate formele posibile .

APEX

Guest

Implicit

Domnule moderator Sorin , pe acest forum adresarea de jigniri directe nefondate si argumentate , trebuiesc sactionate ca atare . Dreptul la opine privind persoanelor publice ,respectiv criticarea acestora este altceva , permisibila ,deorece ne afecteaza direct viata si libertatea noastra , decat jignirea directa a unui cetatean , care nu este persoana publica . Solicit sa sanctinati la maxim , personajul EU ,de pe acest forum , personaj care probabil sa infruptat de anumite binefaceri , respectiv personaj care face parte din baietii "destepti "ai Romaniei . Prin adresarea cu cuvintul prostule , repetat , solicitam scoaterea lui de pe forum .

APEX

Guest

Implicit

Calugare sint de acord cu tine ,in ceea ce priveste critica politica . Solicit sa nu cazi in extreme .Cuvintele dure ca raspuns , nu sint permisibile in dialogul intrepersoanele forumului , chiar daca acestia te jignesc , pentru ca duc la excaladarea unui limbaj indecent ,intre membrii.Ai toate posibilitatile sa folosesti multe cuvinte subtile , prin care sa caracterizezi suburbanul , mitocania , incultura , opulenta , inconstiinta politicasi subtituirea unor personaje fara caracter , in patriotipentru a justifica jaful si hotia , tupeul , gradomania etc. ,personaje care sint depasite de realitate, personaje care datorita lor , multi oameni sufera in Romania si in afara ei .

APEX

Data înscrierii
    15.10.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    124
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de APEX

Domnule moderator Sorin , pe acest forum adresarea de jigniri directe nefondate si argumentate , trebuiesc sactionate ca atare . Dreptul la opine privind persoanelor publice ,respectiv criticarea acestora este altceva , permisibila ,deorece ne afecteaza direct viata si libertatea noastra , decat jignirea directa a unui cetatean , care nu este persoana publica . Solicit sa sanctinati la maxim , personajul EU ,de pe acest forum , personaj care probabil sa infruptat de anumite binefaceri , respectiv personaj care face parte din baietii "destepti "ai Romaniei . Prin adresarea cu cuvintul prostule , repetat , solicitam scoaterea lui de pe forum .

APEX
    eu spun sa iesi la aer putin sa te linistesti
    Calugarul este un tip foarte interesant pentru cei care studiaza psihiatria . Citestei posturile.
    iar tie iti repet : o gura de aer sa iti mai oxigenezi creierul ... daca ai asa ceva
    Am fost subtil ?

Data înscrierii
    15.10.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    124
    Putere Rep
    14

Implicit

ps : Sorin sterge te rog jignirile mele adresate majestatii sale Calugarul

Pagina 1 din 13 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Omagiu unui Presedinte
    De Pisoi în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 07.04.2008, 22:53

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •