Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 128

Subiect: TRAIASCA DOMNUL PRESEDINTE TRAIAN BASESCU

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de eu
    ps : Sorin sterge te rog jignirile mele adresate majestatii sale Calugarul

Mon cher, nu te grabi ! Atata timp cat epitetul servit de
    tine e-n acceptia mai multor useri, nu cred ca-i vorba de-o jignire ci
    mai degraba, o caracterizare obiectiva ...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

APEX, asa cum in lunga-ti "Cronica de familie" ne
    infatisezi diferite tipuri patibulare de relicve comuniste, la fel,
    Clugarul, isi poate gasi oricand locul intr-o serie de exponate ale
    indivizilor ridicol-cretinoizi, nascuti de o tranzitie mult prea lunga
    si
    mositzi de o media propagandista a unei indobitociri natzionale... [img]smileys/smiley18.gif[/img]

Sal'tare !

Guest

Implicit

HAI ROMANI SA NE UNIM, PE VADIM SA-L CASAPIM ! ASTA TREBUIE SA NE FIE DEVIZA.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

eu, nu pot sa-ti sterg mesajul pentru ca pe baza acestuia voi avea o justificare pentru faptul ca te-am trecut pe lista de avertizati, pentru folosirea de cuvinte jignitoare la adresa unui forumist.

CALUGARUL, te-am avertizat si pe alt topic ca ai luat-o pe aratura exact ca nenea Teofil cu ceva timp in urma si iti sugerez sa o lasi mai moale. Te trec si pe tine la avertismente pentru cuvintele folosite pe acolo pe la Arizona. Va invit sa discutati politica civilizat, nu sa faceti politica de maidan.

IMPORTANT: Pe acest forum nu se admite instigarea la violenta, extremismul, xenofobia, hartuirea altor persoane, injuriile si limbajul deocheat. Alte postari asemanatoare unora dintre cele de mai sus, vor fi sterse fara avertisment si cel care le-a postat va fi sanctionat.

Guest

Implicit

Sunt in lumea acesta persoane fizice si persoane juridice . Intre acestea poti gasi urmatorele stereotipuri ; albi , negri , galbeni , combinatii , personaje , indivizi , bulangii , tovarasi , tipi , tugulani , smecheri , destepti , prosti , supradotati , cu tinuta , fara tinuta , eleganti , murdari , curati , gunoie , naivi , etc . Dar feresca Dumnezeu sa ai de aface cu entitati , care nui poti cataloga in nici o categorie , nicaieri . Acestia sint nimeni ,nicaeri. Cu acestia nu poti dialodga , primesti riposta ninteligibila si in afara contestului acestei lumi .Ei nu reprezinta pe nimeni . Sint o specie a raului , reprezinta raul sub toate formele malefice . Rugativa sa nu aveti de aface cu ei .

Eu , daca esti tu , pricepi fineturile . Pentru cei care au telecomanda , pot avea dreptul la optiune in ceea ce priveste topicurile . Daca te deranjeaza adevarul , ignoral mai departe . Fiecare are adevarul lui . Cel adevarat va iesi la lumina , cum de fapt iese si , omenirea evolueaza , mergind mai departe .

APEX

Data înscrierii
    30.01.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    988
    Putere Rep
    16

Implicit

acest calugar este aceeasi persoana cu TEOFIL?Ceea ce "produce" prea se aseamana.Si spunea cineva ca Teofil a aparut si a disparut....

Data înscrierii
    15.10.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    124
    Putere Rep
    14

Implicit

Citat Postat în original de APEX

Sunt in lumea acesta persoane fizice si persoane juridice . Intre acestea poti gasi urmatorele stereotipuri ; albi , negri , galbeni , combinatii , personaje , indivizi , bulangii , tovarasi , tipi , tugulani , smecheri , destepti , prosti , supradotati , cu tinuta , fara tinuta , eleganti , murdari , curati , gunoie , naivi , etc . Dar feresca Dumnezeu sa ai de aface cu entitati , care nui poti cataloga in nici o categorie , nicaieri . Acestia sint nimeni ,nicaeri. Cu acestia nu poti dialodga , primesti riposta ninteligibila si in afara contestului acestei lumi .Ei nu reprezinta pe nimeni . Sint o specie a raului , reprezinta raul sub toate formele malefice . Rugativa sa nu aveti de aface cu ei .

Eu , daca esti tu , pricepi fineturile . Pentru cei care au telecomanda , pot avea dreptul la optiune in ceea ce priveste topicurile . Daca te deranjeaza adevarul , ignoral mai departe . Fiecare are adevarul lui . Cel adevarat va iesi la lumina , cum de fapt iese si , omenirea evolueaza , mergind mai departe .

APEX

nu te supara ... parerea mea ... debitezi
    nu stiu care este problema ta , dar iti recomanda cu caldura putin aer
    Este foarte frumos in Romania .
    Daca crezi ca ma intereseaza ce scrie un user obscur ascund dupa un ip si care defuleaza pe un forum public de inseli .
    Calugarul aka teofil sau cum dreaq i se mai spune este doar un imbecil . Iar ceea ce spun eu nu este doar opinia mea . Pot afirma si sustine ca aceasta caracteristica pe care i-am atribuit-o eu este impartasita de mai multi.
    Iar despre "rautatea" cu care uni isi dau cu parerea despre "politichie" no comment . Majoritatea nu stiu ce forma de guvernare este in Romania sau istoria ei . Nu te acuz pe tine de asfel de lucruri , senatori si deputati sau alte "maimute imbibate de prostie " care isi fac veacul in conducerea tarii nu cunosc nici macar 10 art din Const.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de eu
    nu te supara ... parerea mea ... debitezi
    nu stiu care este problema ta , dar iti recomanda cu caldura putin aer
    Este foarte frumos in Romania .
    Daca crezi ca ma intereseaza ce scrie un user obscur ascund dupa un ip si care defuleaza pe un forum public de inseli .

Apex

Stimabile eu debitez ,dumneata ce debitezi ? Nu ma supar dar deranjezi fara argumente . In ceea ce priveste , " nu stiu care este problema ta ", acesta expresie este si a fost folosita de comunisti . Eu nu am avut o imixtiune in problemele dumitale private , sau nu stii ce reprezinta acesta ? Sintem pe un forum public si atata timp cat ma adresez decent celorlati , la o problema de interes comun , nu vad de ce ma-s duce la aer curat .

Obscur , aceiasi terminologie si sa zicem necunostere . Stii cine sant ? Ce drept ai sa ma faci obscur ? Dumneata esti faimos ? Da-ti faima pe fata , afisiazo unde vrei . Vad ca modestia este o calitate rara la unele persoane ,nu crezi asta ? La fel si tupeul ? Mai sint si altele ca nesimtirea , sau buna decenta pe care trebuie sa neo stapinim dacu unii din noi o avem si nu o putem controla .

Cu stima Apex , care sint un obscur . Ma simt ca sint ceva ,fata de altii , care nu sint nimic .

Guest

Implicit

Citat Postat în original de marian42
    APEX, asa cum in lunga-ti "Cronica de familie" ne infatisezi diferite tipuri patibulare de relicve comuniste, la fel, Clugarul, isi poate gasi oricand locul intr-o serie de exponate ale indivizilor ridicol-cretinoizi, nascuti de o tranzitie mult prea lunga si mositzi de o media propagandista a unei indobitociri natzionale... [img]smileys/smiley18.gif[/img]
    Sal'tare !

Mariane42 , cretinii nu trebuiesc tratati cu bita , ca vin apoi cu altceva mai mare si mai periculos . Acestora trebuie sa le elimini partile rele . Cel putin la acest tip de personaj observi ca are gura mare , relativ impresioneaza si apoi ditr-o data , se moaie . Multi au curaj cu gura , mai ales in spatele unei masti .

Periculosi sint cei cu mierea de sarpe in gura . Te pot musca pe la spate , respectiv in fata , improscindu-te cu miere- venin .Acestia au facut si ne-au facut rau cel mai mut . Sant pregatiti , inteligenti , au scoala diversiunii si manipularii . Unii dintre acestia au fost lunetistii personaje - nimeni - la revolutie care au tras . Trag si astazi dar au schimbat forma si tactica . Ion Iliescuare numai miere ajutatoare in gura , dar este doar " manipulare " invatata la Moscova . La cea folosit miciunile cu miere pe care le-a propus si explicat , mai mult de 10 ani ? Altii din spatele lui , sint extrem de periculosi ,la fel si din spatele lei Vadim si Voiculescu . Exista si la ceilati , dar periculozitatea si manifestarea difera .

APEX

Data înscrierii
    15.10.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    124
    Putere Rep
    14

Implicit

nu pot sterge mesajul de sus dar picase situl si mi-a aprut MINUNEA
    SORRY

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

L-am sters eu.

Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Omagiu unui Presedinte
    De Pisoi în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 39
    Ultimul post: 07.04.2008, 22:53

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •