Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 31 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 306

Subiect: Pozele mele (fifi)

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

pentru fete, ceva frumos, din green house [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

am editat postarea dinainte si am inlocuit poza strelitiei cu una mai reusita, zic eu...

special pt angeline, am reusit? [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

o să revin
    Ultima modificare făcută de fifi; 02.05.2009 la 07:47.

Data înscrierii
    28.04.2006
    Posturi
    2.254
    Putere Rep
    18

Implicit

fifi nici nu stii cata incantare ai adus inimiii si ochilor mei..Offf...Cand ma fac si eu mare o sa postez si eu poze....Pana atunci ma uit la ale tale.

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

..fifi, uite aici cite specii de orhidee sint in lume:
    <DIV>The genera is numbered at about 600, the number of species between 25 and 30 thousand and the hybrids number more than 100 thousand currently registered</DIV>

felicitari[img]smileys/smiley32.gif[/img]pentru pozele postate shi felicitari pentru noul tau aparat digital. ma bucur ca angeline a fost un bun mentor pentru tine. este bine ca ai exersat shi acum o sa postezi mai multe poze[img]smileys/smiley1.gif[/img]. iubesc foarte mult orhideele. cele postate de tine sint superbe[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley1.gif[/img]

..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

multumesc pt incurajari, fetelor...

pumitza tot ce mi-ai scris pe pm poti scrie si aici, mie acea floare de care zici tu, cea portocalie, m-a fascinat de mult timp si poate pe la voi s-o gasi pe toate drumurile dar tot e frumoasa... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

o sa vina primavara aia odata si-odata si-o sa va mai incant cu flori... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

fifi, remarca mea referitor la "acea floare portocalie" ( strelitzia), a fost tocmai acea de a sublinia acest lucru. poate nu m-am exprimat eu f. clar [img]smileys/smiley9.gif[/img]. este intr-adevar fascinanta shi foarte speciala[img]smileys/smiley1.gif[/img]

..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

Citat Postat în original de fifi

special pt angeline, am reusit? [img]smileys/smiley1.gif[/img]

pentru mine...esti o "floare deosebita"si un om minunat !

ai reusit [img]smileys/smiley4.gif[/img]...si tot ce ai reusit a fost meritul tau ! [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley20.gif[/img]

acum incearca dupa ce ai studiat obiecte sa fotogarfiezi cat mai mult structuri naturale in diferite ipostaze si lumini...copacul este un element de baza al vietii...fotografiaza-l pe tot parcursul anului in toate aceste perioade, evolutia vietii...iarna crengile dezbracate de frunze poti observa crengile, culoare, tonuri, structuri, texturi,ramuri, noduri, mai tarziu cum apar mugurii si frunzele...imortalizeaza special doar un anume copac din apropiere pe o perioada mai indelungata peste an...in iesirile tale nu uita niciodata aparatul acasa si culege de peste tot imagini, momente, sentimente...apoi treci la urmatoarea faza...inceteaza sa admiri doar ce au realizat altii si incepe cu mana ta sa redai o schita plapanda de copac, apoi repeta cu alta si alta...deseneaza impreuna cu fetita ta si vei descoperi ce minunat este...

succes, descopera inca un mod de a te exprima [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Pagina 3 din 31 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Pozele mele ( AndaF)
    De AndaF în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 117
    Ultimul post: 07.03.2009, 23:13
  2. Pentru Fifi
    De Suflet_solar în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 24.11.2008, 06:16
  3. fifi
    De sorin în forumul Avertismente
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 28.10.2008, 19:12
  4. Pozele Mele ( LORDUL)
    De lordul în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 01.10.2007, 06:28
  5. Pozele mele din vacanta (cristema)
    De în forumul Divertisment – jocuri, bancuri, muzica, poze postate de forumisti, etc.
    Răspunsuri: 70
    Ultimul post: 18.08.2007, 09:45

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •