Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate 61 la 68 din 68

Subiect: Ajutati-ma, va rog!

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    705
    Putere Rep
    10

Implicit

Bre, Imaginatio, tu o arzi binisor cu condeiul. Ii luasi piuitu' lu' Jenica...
    Incepator, incepator, da' te dadusi bine la ea... [img]smileys/smiley2.gif[/img]
    Vaz ca te inspira serios Nirvana...
    As mai combate cu tine niste chestii, cum e aia cu sociologia diasporei si cu sorbitul din pasiunea cercetarii, da n-am timp acusi ... ca lasai butoiul de zaibar deschis.

Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    30.07.2006
    Locație
    Norway
    Posturi
    268
    Putere Rep
    14

Implicit

ma nicule te-as cunoaste dar nu stiu de unde.... aaaaaaaaaaa cred ca te stiu[img]smileys/smiley2.gif[/img]
    paula.

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

.................................................. .......... .....................................

No comment!!!!!cei luminati pricipesc de ce[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Data înscrierii
    04.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    192
    Putere Rep
    14

Implicit

...Imaginatio, crezi ca "ziarista" nostra a intzeles chiar shi cu un ultim cuvint de incheiere ca tu vrei sa ramii un gentelman?

Jeanine ....sint convinsa ca Imaginatio alaturi de literatura universala shi psihologie aplicata l-a citit shi pe Miron Radu Paraschivescu. Ashi avea shi eu o curiozitate ( ca orce femeie), oare ce fel de ziar shi ce fel de aptitudini trebuie sa aibe angajatzii ?!. cred ca, criteriile decompetentza shi elocintza nu mai au nici-o valoare la unele publicatzii de ishi "permit" sa promoveze astfel de nonvalori care sa reprezinte VOX POPULI.Oare ce liceu agro-industrial ai terminat, caci de o facultate nu cred ca se pune vorba. Tu ai mers cu indrazneala obraznica pina acolo incitai minimalizat shipe Adminii acestui Forum pe care cu "gratzie" te produci. Shtii ceva, eu am avut o profesoarala cursul deLb. Romana de o cultura coplesh*toare, care a studiat in facultatea de litere cu N.Iorga shi altzi iluminatzi ai acelor zile, shi ea avea o vorba pentru cei neavenitzi ca tine. :

< 'geaba vii, geaba te duci, 'geaba rupi nishte opinci>

..cele mai neashteptate suprize le potzi avea numai de la cei pe care-i consideri prieteni!

Data înscrierii
    10.08.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    30
    Putere Rep
    0

Implicit

(S)Pumitzo, nu cred că mai contează ce vrea Janina
    Raiul este aici pe Pamint, si alegem in fiecare clipa sa fim fericiti sau nu. Fiecare din noi poate ajunge la Nirvana in aceasta viata.

Data înscrierii
    16.11.2006
    Locație
    Hungary, Budapest
    Posturi
    705
    Putere Rep
    10

Implicit

Imaginatio... nu e cam morbid exemplul cu nevasta moarta? Mai bine sa fie vie si iubareata...
    Sunt tare deştept!
    Dar nu deajuns, fiindcă de-aş fi atât de deştept pe cât mă cred, nu m-aş crede atât de deştept! ;)

Data înscrierii
    25.11.2006
    Posturi
    2.197
    Putere Rep
    27

Implicit

s-au linistit apele acum...dupa calm vine iar furtuna..eu ma asez cuminte-n barca mea[img]smileys/smiley36.gif[/img]si astept....si totusi,aceasta distinsa ZIARISTA,SCRIITOARE,are un inceput" promitator[img]smileys/smiley36.gif[/img]..."eu zic sa mai asteptam ca ziarele se tiparesc noaptea,nu se va lasa mult asteptat urmatorul articol[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    25.03.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    486
    Putere Rep
    14

Implicit

Toti Romanii de pe forum da-ti navala la tejghele, cumparati toate ziarele, sa stim unde a aparut articolul!![img]smileys/smiley36.gif[/img]
    I love the bitch in you! ;)

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Subiecte similare

1. Va rog ajutati-ma!!!
    De Lavynya în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 05.04.2009, 11:52
  2. Va rog ajutati-ma
    De Codruta în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 24.04.2006, 23:17
  3. Ma ajutati?
    De 2anca în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 20.04.2006, 09:50

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi