Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 68

Subiect: Ajutati-ma, va rog!

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Anais
    [img]smileys/smiley1.gif[/img]Janine, numa` bine pe taram american! Tin pariul.

Ana, iubire! tu ai mai pierdut un pariu cu mine (fir de aur[img]smileys/smiley2.gif[/img]), am avut lansarea cartii in septembrie la Carturaresti! Acum ma recunosti?[img]smileys/smiley103.gif[/img]
    Ad augusta per angusta!

Data înscrierii
    12.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    501
    Putere Rep
    14

Implicit

Janine , oricat de mult mi-as dori sa te cunosc [img]smileys/smiley1.gif[/img], nu-s eu Ana ta!

Da` sunt interesata de cartea de care zici. Ia povesteste, te rog. ) pana dau colegele tale semne de viata)

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de HAPPY BUTTERFLY

JANINE...ESTI TARE! I-AI INCHIS GURA NU GLUMA....IEP!

YOU GO GIRL!

PS. ESTI FACUTA PTR SUA! DON'T WORRY!

Fluturas Vesel, nu era intentia mea sa o fac KO pe RugaciuneTrista, ca e destul de necajita si asa (daca ii citesti postarile), i-am raspuns numai in stilul in care merita. Am sa supravietuiesc eu cumva si in.. sua. Multumesc de incuraajre!
    Ad augusta per angusta!

Guest

Implicit

Citat Postat în original de janine
    IN februarie aterizez... si nu stiu unde[img]smileys/smiley19.gif[/img].

deja ti-ai dat cu stingul in dreptul din prima printr-o exprimare de genul "ajutati-ma sa gasesc acul in carul cu fin, da' nu prea stiu nici pe ce continent e carul". [img]smileys/smiley36.gif[/img]or fi multi sherlock holmes pe aici, dar pina si ei au nevoie de o urma mica. oricum, ai reusit sa intri din prima in centrul atentiei si probabil asta a fost scopul cetos al mesajului initial[img]smileys/smiley2.gif[/img]

cit despre restul de mesaje, ce sa mai spun? e normal ca mahalagismele sa fie mai simplu de exprimat decat fineturile lingvistice. s-ar parea ca tu si american_prayer v-ati gasit reciproc nasul (care se citeste cu "sh", ca sa nu avem surprize la interpretare)[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de yankee
    deja ti-ai dat cu stingul in dreptul ....

"deja" te repeti pe ziua de astazi, maestre. Asta e singura expriesie pe care o stii, mai Agno?[img]smileys/smiley2.gif[/img] Te vrei critic literar dar... nu esti nimca. Am mai vazut jmecheri de-alde tine, doi la cent[img]smileys/smiley18.gif[/img], maret pe forumuri, fraier in realitate. Aici sunt de acord cu toate fetele care ti-au spus asta deja [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    Ad augusta per angusta!

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Citat Postat în original de janine

, am avut lansarea cartii in septembrie la Carturaresti! Acum ma recunosti?[img]smileys/smiley103.gif[/img]
    Despre ce "lansare de carte" balmajesti tu p-aci, copila neichii, ca de
    ma iau dupa stil si exprimare, nici macar o culegere de bancuri nu te
    vad publicand ... Bashca, te dai walkirie in Hyde Park si-ti reuseste
    doar partea ridicola a scenetei. N-ai vrea tu sa iesi un pic, sa bati
    din nou la usa, sa dai frumos ziua buna si sa abordezi un alt ton, alt
    personaj ?

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de marian42
    despre ce "lansare de carte" balmajesti tu p-aci, copila neichii, ca de ma iau dupa stil si exprimare, nici macar o culegere de bancuri nu te vad publicand ... Bashca, te dai walkirie in Hyde Park si-ti reuseste doar partea ridicola a scenetei. N-ai vrea tu sa iesi un pic, sa bati din nou la usa, sa dai frumos ziua buna si sa abordezi un alt ton, alt personaj ?

tataia, talica crezi ca io am batut la usa asta de-o sceneta, de bucuria... criticilor literari? Imi cer scuze gazdelor ca nu mi-am publicat rezumeul, da' nu credeam ca dau peste ghenralu' de la cadre[img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Ad augusta per angusta!

Data înscrierii
    28.05.2005
    Locație
    Republica Nerva Traian, colt cu Anastasie Panu
    Posturi
    2.835
    Putere Rep
    32

Implicit

Fatuco , daca doar atat iti reusi indelunga scremere a gandirii, mai
    incearca cu niscaiva ulei de ricin, cand si cand, da rezultat.[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

janine, nu cred ca mai era cazul sa-ti publici "rezumeul"[img]smileys/smiley2.gif[/img]...dupa numai cateva postari ai facut ceva impresie p-aici[img]smileys/smiley18.gif[/img]

...iti apreciem simtul umorului iar daca-ti place acest forum, asa cum te-a sfatuit si "tataia" te sfatuiesc si eu sa bati din nou la "usa noastra" pe un alt ton[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Pisoi
    janine, nu cred ca mai era cazul sa-ti publici "rezumeul"[img]smileys/smiley2.gif[/img]...dupa numai cateva postari ai facut ceva impresie p-aici[img]smileys/smiley18.gif[/img]

...iti apreciem simtul umorului iar daca-ti place acest forum, asa cum te-a sfatuit si "tataia" te sfatuiesc si eu sa bati din nou la "usa noastra" pe un alt ton[img]smileys/smiley2.gif[/img]

e ca si cum nu am fost. pa. nu e nevoie sa folosesti metoda romaneasca "delete message" or "banned" ca ma tin de cuvant. Da' sorin chiar vinde cartele telefonice? asa zice lumea, ca de aia mi-a sters postarea[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ad augusta per angusta!

Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Va rog ajutati-ma!!!
    De Lavynya în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 05.04.2009, 11:52
  2. Va rog ajutati-ma
    De Codruta în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 24.04.2006, 23:17
  3. Ma ajutati?
    De 2anca în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 20.04.2006, 09:50

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi