Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate 11 la 20 din 68

Subiect: Ajutati-ma, va rog!

Data înscrierii
    18.04.2006
    Locație
    Canada, Toronto
    Posturi
    4.438
    Putere Rep
    39

Implicit

hahahahaha, vlad nu ma fa sa rad ca ma doare burta [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]esti zapa rau bah, nu asa....

Data înscrierii
    29.10.2006
    Locație
    Canada
    Posturi
    35
    Putere Rep
    0

Implicit

Pentru Janine:

Si daca cumva mandrele tale s-au pierdut prin Canada?

Ce-o sa facem, ne ducem si noi sa cautam, nu numai baietii din Mi[img]smileys/smiley2.gif[/img]?

Pentru baietii din Michigan:

Canadieni voinici ne oferim voluntari pentru gasirea mandrelor. Unde sa aterizam?

Data înscrierii
    05.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    386
    Putere Rep
    15

Implicit

lumeee... si minunea continua ... vad ca gluma cu publicul larg ( omu` de rand ), a fost mult prea discreta pentru biata Janine ... mai , fetito , cu toata mila , ca respect nu prea pot sa am ( avand in vedere ca acesta din urma se impune, si nu se cerseste ) , iti spun , asa pe " limbutza " ta ca esti un pic cam " botanista " , ca sa supravietuiesti pe-aici ... acum vezi si tu ... !
    de inteles ca nu te asteptai sa iei viza ... in conditia in care te prezinti , da` ce sa te faci ... nenorocire mare ... ca o luasi ?! ce te facusi , fetica tatii ? luasi viza la America` ... si ce sa te faci tu acum mai , mama ... off, off , mai lele !

citat Parazitii : " bucura-te ! prostii au noroc in viata ! " ce-i drept acest citat , pe mine m-a intristat ... darprivim aici de perspective oaresce diferite ...

acum , partea de adevar ... Evrika ... University of Michigan exista ! si norocul tau ca au gasit-o altii inaintea ta ... eu zic sa mergi pe latura asta ... bineinteles , daca iti mai aduci aminte cum o cheama pe prietena ta ! un " norocos " click pe google. com , nu google.ro !... University of Michigan ,s-ar putea sa te " duca " la prietena ta !

ca sa-i facem pe bietii baieti Vlad , si respectiv , Kitsilano sa caute prin toate strip-cluburile din Michigan , s-ar putea sa fie cam peste mana, nu crezi ?! ... nush daca intelegi tu , dar poate suni un prieten sa te lamureasca ...

hmmm ... acu` ma ridic si eu cu o nelamurire ... daca oamenii ca tine au prieteni , poate de-asta oamenii ca mine n-au ?![img]smileys/smiley5.gif[/img]

n-o lua personal , fapturagingasa !
    nu-ti face griji, zau ! noroc ca ai noroc !... ca daca nici noroc
    n-aveai ...no comment...!!!

A.
    "Nu, nu sunt fericit/a si probabil n-am sa fiu niciodata . Asta-i adevarul ! Exista si oameni inapti de a gusta fericirea ... Incontestabil, eu fac parte din aceasta categorie ! "
    Cioran

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Beey, rugaciune americana (ca doar te-o fatat ma-ta americanCa in timp ce se ruga) nu fi tu asa soto ca sunt cam venita cu pluta sau ca am nevoie de mila ta de femeie desteapta (desi americanii

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de Kitsilano

Pentru Janine:

Si daca cumva mandrele tale s-au pierdut prin Canada? Ce-o sa facem, ne ducem si noi sa cautam, nu numai baietii din Mi[img]smileys/smiley2.gif[/img]?

Pentru baietii din Michigan:

Canadieni voinici ne oferim voluntari pentru gasirea mandrelor. Unde sa aterizam?

Multumesc de atentie, gasesc eu cumva fetele astea, ca doar de aia am prieteni[img]smileys/smiley2.gif[/img]; explica-i tu creaturii care se numeste "rugaciune" (s-o fi rugandsa aiba prieteni?) cum sa se poarte ca sa nu se mai simta singura (mai ales cand are o nevoie acuta[img]smileys/smiley36.gif[/img] si nu are baterii).

Ad augusta per angusta!

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Citat Postat în original de american_prayer
    cum sa-ti multumesc ca mi-ai amintit adevarata mea menire ?
    iti uiti asa usor menirea?

da , asta am vrut sa fac dintotdeauna ... asta vreau sa fac inca - vreau sa scriu ! am inceput demersurile necesare pentru asta ,

adica ai inceput sa cauti creioane si hartie multa? Hai ca iti aduc eu Charmine![img]smileys/smiley36.gif[/img]

aici, in State , unde ma aflu in cautarea noii mele vieti ...

Acum inteleg de ce esti asa disperata si ataci cand apare o prezenta feminina, viata ta e cam VIRTUALA (pe forumuri)[img]smileys/smiley5.gif[/img]

sper sa incep Script Writing / Acting and Writing curand ...

toate o data sau pe rand? Ca te crezi policalificata... incepe "acting" intr-un streap-joint[img]smileys/smiley2.gif[/img]si writing pe peretii budei cred ca deja stii[img]smileys/smiley36.gif[/img]

nu stiu daca e adevarat sau nu ca visul fiecarui imigrant e sa ajunga la Hollywood ...

nu e adevarat, iesi din camera sa vezi lumea reala!

eu nu-mi fac griji in privinta asta ... visul meu nu e ...dar imi doresc intr-adevar sa scriu !
    A.

esti confuzata rau! Iti faci griji ori ba? Ca talent la scris... copy-paste la Totusi iubirea, macar nu ai editat diacriticele...

Ai de invatat, Rugaciune trista!

Ad augusta per angusta!

Guest

Implicit

wow janine, dar tare suparata mai esti.

Cu ce ziceai ca se ocupa prietenele alea ale tale? Nu de alta dar s-ar putea sa ma intereseze si pe mine.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Data înscrierii
    30.11.2006
    Locație
    United Kingdom
    Posturi
    24
    Putere Rep
    0

Implicit

Nu-s suparata deloc, am raspuns nebunului dupa nebunia lui, cum scrie in Psalmi[img]smileys/smiley2.gif[/img]. Fetele astea... Aura e studenta si seara lucreaza la cantina din campus, Sonia lucreaza bookeeper la o firma de real estate, bineinteles ca au si o adresa de email dar erau adresele pe BBerry (corespondenta privata ramane asa[img]smileys/smiley36.gif[/img]) si ast' BBerry s-a pierdut. Asa ca... fac strigare, da' ma izbesc de acritura asta "americana"[img]smileys/smiley11.gif[/img]. E fraiera rau, i-am citit postarile, cam labila psihic. Ii dau max. 2 ani pana se cara 'napoi la ma-sa. Pariem?

Data înscrierii
    12.07.2006
    Locație
    United States
    Posturi
    501
    Putere Rep
    14

Implicit

[img]smileys/smiley1.gif[/img]Janine, numa` bine pe taram american! Tin pariul.

Guest

Implicit

JANINE...ESTI TARE! I-AI INCHIS GURA NU GLUMA....IEP!

YOU GO GIRL!

PS. ESTI FACUTA PTR SUA! DON'T WORRY!

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Va rog ajutati-ma!!!
    De Lavynya în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 05.04.2009, 11:52
  2. Va rog ajutati-ma
    De Codruta în forumul Vize de munca, afaceri in SUA/America-H1B, H2B,etc
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 24.04.2006, 23:17
  3. Ma ajutati?
    De 2anca în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 20.04.2006, 09:50

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi