Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate 31 la 40 din 40

Subiect: RETRAGEREA LUI VADIM

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    41

Implicit

aconi, departe de mine gandul sa te jignesc in vre-un fel[img]smileys/smiley9.gif[/img]...poate ai inteles gresit afirmatia mea[img]smileys/smiley6.gif[/img] ..."calugarul" incepuse promitator aici, dar a "apus" din alte motive[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...am sa-ti trimit pe pm "perle" de-ale lui depe alte meleaguri[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    30.01.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    988
    Putere Rep
    16

Implicit

Pisoi,si...totusi ce si mai ales cine intruchipeaza aceasta aparitie sinistra care a aparut pe topicul postat de mine?[img]smileys/smiley2.gif[/img]A fost un simplu paranoic care a aparut cum apar stafiile prin cacstelele mucegaite sau a fost trimis de cineva anume?Nebunii, de multe ori, doar fac pe nebunii.Cu ce misosuri de tamaie l-ai speriat asa pe bietul nevinovat?

Guest

Implicit

FRATI CRESTINI, IATA CA M-AM INTORS SI PE FORUMUL VOSTRU. SPER CA V-ATI CONVINS SINGURI CA BAGABONTUL CRIMINAL VADIM NEBUNUL ESTE UN DEMENT PERICULOS CARE TREBUIE EXECUTAT URGENT. CAND VADIM VA FI CU BURTA IN SUS DORMIND SOMNUL DE VECI, VA FI MULTA LINISTE SI VOIE BUNA IN ROMANIA. DACA DOMNUL PRESEDINTE BASESCU NU ORDONA RAPID EXECUTAREA JIGODIEI NAZISTE VADIM, EU VA PROPUN SA-L PRINDEM PE IDIOTUL VADIM SI SA-I TAIEM CAROTIDA. O SA FIE FOARTE BINE DACA FACEM ASA. IN PRIMUL RAND FIINDCA SCAPAM DE JAVRA COMUNISTA VADIM IMBECILUL. SI IN AL DOILEA RAND FIINDCA AM AUZIT CA NEVASTA-SA VREA SA-I FACA TAMPITULUI VADIM O POMANA MARE. MERGEM SI NOI LA POMANA SI MANCAM DIN COLIVA RAPOSATULUI VADIM COMUNISTUL DOBITOC. CE ZICETI DE ASTA, FRATILOR ?

Guest

Implicit

BINE TAIE CUTITU'
    CA L-AM ASCUTIT AMU'
    LA TOCILA DE MORAR
    SA-I TAI GATUL LUI FUNAR.

SI LUI VADIM. CE BA NEBUNULE VADIM CREDEAI CA SCAPI ? CUM NU TE PRIND EU O DATA SINGUR FARA LINGAII PEREMUISTI IN JURUL TAU, SA-TI TAI CAROTIDA SI SA TE LAS CU BURTA IN SUS, DORMIND SOMNUL DE VECI...

Guest

Implicit

IATA CA VA RASPUND SI LA INTREBAREA DESPRE MARKO BELA. EU NU STIUDESPRE MARKO BELA DECAT CA ESTE PRESEDINTELE UDMR. UNGURII INSA NU RECUNOSC DECAT UN SINGUR LIDER, PE LASZLO TOKES. UNGURII VOR AUTONOMIA TRANSILVANIEI SI BANATULUI PENTRU A SE UNI CU PATRIA-MAMA UNGARIA, SI IN PRINCIPIU AU DREPTATE, PENTRU CA ACESTE TERITORII AU FOST RUPTE DIN TRUPUL SFANT ALUNGARIEI MARI IN 1918. DAR MARKO BELA NU ESTE LIDERUL LOR. NICI UN UNGUR PE CARE-L STIU NU MI-A VORBIT VREODATADE MARKO BELA.

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.472
    Putere Rep
    10

Implicit

CALUGARUL, te rog s-o termini cu violenta si instigari de acest gen (mesajele de mai sus). Poti sa-ti manifesti nemultumirea si in mod civilizat. Alte postari de genulacesta vor fi sterse sau editate de moderatorii forumului.

Data înscrierii
    30.01.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    988
    Putere Rep
    16

Implicit

Asculta frate calugar teofil,Numai in principiu ungurii au dreptate?Si tu faci astazi apologia Ungariei Mari? Oare pe ce Planeta vietuiesti? Sau te-a apucat vreun delirium tremens?Ori cum, ai mult tupeu;te "admir" si te compatimesc.Mai ales ca pangaresti si notiuni religioase dandu-ti numele de calugar.Hai fii sincer si spune;nu spune cine esti(ca stiu)[img]smileys/smiley44.gif[/img]dar, spune: visezi noaptea Ungaria mare?Ori,cum...vise placute.Sau poate te multumesti cu un vis mai mic par exemple Diktatul de la Viena??.....vise "prea sfinte" parinte....fugi ca miroase a tamaie.Hai totusi...sa ne confesam. Care este Cartea vietii tale:Biblia, Coranul ,Talmudul etc. ca a mea este TRATATUL DE LA TRIANON din iunie 1920.Daca esti "cuminte" ti-l trimit.Salutare Vere si...fara revedere.

Guest

Implicit

NU-I CREDETI PE ACEI DERBEDEI CARE VORBESC DESPRE AUTONOMIA TRANSILVANIEI SI BANATULUI. SUNT NISTE EXCROCI TIGANICARE INCEARCA SA PACALEASCA SI PE ROMANI SI PE UNGURI. ADEVARUL ESTE CA UNGURII VOR SA REINTREGEASCA PATRIA-MAMA UNGARIA. NOI AM FACUT ROMANIA MARE. UNGURII DE CE NU AU VOIE SA FACA UNGARIA MARE ?

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Atenţie Călugăre! </span>

Guest

Implicit

Eu am devenit convins ca Vadim Tudor ar trebui sa se retraga imediat dupa ce dispare UDMR din Romania. Atita timp cit exista un UDMR, sau alte organizatii de teapa UDMR, trebuie sa existe si un Vadim Tudor - nu se poate sa ramina UDMR fara partener de dans pe exact aceeasi muzica din partea Romanilor. Nici unul din ei nu face de fapt nimic bun, nici UDMR, nici Vadim, dar daca exista UDMR, trebuie sa existe si un Vadim sa se coboare tot la fel de jos ca UDMR, ca asa e legea dansului - exista unpetec pentru fiecare! [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •