Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate 21 la 26 din 26

Subiect: Pentru copilul lui Rossa

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.089
    Putere Rep
    35

Implicit

angeline , ca semn de apreciere tin sa i-ti multumesc pentru gestul taudeosebit de omenieprin care ai dus la bun sfarsit aceasta actiune...in numele meu si al celortalti forumistii... CRACIUN FERICIT !!!

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.505
    Putere Rep
    10

Implicit

Felicitari angeline pentru ducerea la sfarsit a acestei actiuni inainte de Craciun!

Guest

Implicit

Multumim tuturor celor care ne-au fost alaturi si ne-au ajutat material, dar in special multumesc pentru faptul ca ati deschis pentru mine o noua pagina de viata , pe care nu credeam ca o sa o am.

Sunt impresionata de modul cum sotul meu a stiut sa-si aleaga prietenii , de solidaritatea lor, de modul cum au stiut si stiu sa-si uneasca fortele la bine si la rau.

Pentru toti prietenii sotului meu, din partea mea si din partea copilului meu Angelo, dorim prietenilor sanatate, fericire implinirea tuturor dorintelor si un sincer LA MULTI ANI!

Guest

Implicit

de la rossa. E impresionant mesajul tau. Noi chiar l-am iubit pe rossa. E prea mult daca ti-am cere ca din cand in cand sa mai postezi si tu pe aici? Ne-ar mai trece de dorul sau. Multumesc.

Data înscrierii
    27.01.2006
    Posturi
    3.522
    Putere Rep
    29

Implicit

Mulţumim doamnă pentru urări. Rossa chiar a fost pentru noi un bun
    prieten. Dumnezeu, alături de el, să vă poarte de grijă d-voastră şi
    lui Angelo. Putere şi să mergeţi

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

de la rossa, este o placere sa te avem printre noi pe acest Forum, chiar daca am fi dorit sa fie o cu totul alta conjunctura...sper, si cred ca sint in asentimentul tuturor forumistilor,sa nu fie singura ta aparitie aici...intr-adevar ne-am format aici o familie virtuala (de prieteni), la care, oricine care are inima deschisa , asa cum a fost prietenul nostru "ROSSA",areoportunitatea sa se alature noua

...personal, si din partea administratiei iti multumimpentru puterea sufletesca sa vrei sa "ne cunosti" ...pe noi, acesti prieteni nevazuti/virtuali ai sotului tau, care au incercatmodestsa-si arate intr-un fel compasiunea si regretul pentru pierderea absurda suferita de tine si Angelo...si in acelasi timp si pentru noi

...memoriile noastreraman aici, ...dar in acelasi timp si in sufletele ceror apropiati si ale celor care l-au cunoscut personal ...sau virtual.

...consider ca este bine sa inchid acest topic pentru noi postari, dar poate fi activat numai la cererea ta. ....oricand esti bine venita cu comentarii si/sau deschiderea altor topice[img]smileys/smiley4.gif[/img]

...inchei prin a spune ...."sincere condoleante", "Dumnezeu sa-l ierte" si tot ce este mai bine pentru voi.

pisoi

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Subiecte similare

1. copilul meu, copilul tau, copiii nostri
    De browneyes în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 79
    Ultimul post: 02.06.2008, 16:34
  2. Copilul meu este in Canada...
    De flordance în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 29.02.2008, 23:39
  3. Imi caut Copilul
    De flordance în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 30.12.2007, 09:49
  4. Remember ROSSA
    De lebada în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 04.11.2007, 00:52
  5. ULTIMUL MESAJ a lui rossa !
    De angeline în forumul Arhiva de subiecte
    Răspunsuri: 67
    Ultimul post: 03.12.2006, 14:03

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi