Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 3 din 3

Subiect: Colaboratori

Data înscrierii
    29.01.2005
    Locație
    Rwanda
    Posturi
    1
    Putere Rep
    0

Implicit

<DIV class=postcolor style="PADDING-RIGHT: 4px; PADDING-LEFT: 4px; PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px">Salut tuturor!
    Am cateva programe facute de mine, care au fost vandute la mai multe firme din Oradea.
    Caut colaboratori care sa vanda programele mele si in alte judete sau tari.
    Pentru inceput am merge cu un procent de 30% din bani primiti pe program, ceea ce cred ca este o oferta buna .
    Am program pentru InternetCafeuri, Cabinete stomatologice, etc, toate au versiune demo, pot fi downloadate de pe situl meu www.easysoft.ro

Atentie, NU vand codul sursa!
    Daca ii cineva interesat, poate gasi datele mele de contact pe site www.easysoft.ro

Sper ca adminul sa nu stearga linkurile .</DIV>

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.531
    Putere Rep
    10

Implicit

Stai linistit ca nu-ti sterge linkurile nici un admin. De ce ti le-ar sterge, atata timp cat acest forum se cheama "Afaceri..." [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Bine ai venit pe forum si bafta in afaceri! [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    16.02.2005
    Locație
    Romania
    Posturi
    6
    Putere Rep
    0

Implicit

Incearca sa te inscrii pe un portal specializat din Romania. Eu asa am facut si am prins 2 contracte. De exemplu www.trade-romania.biz . Eu aici mi-am inscris firma si pare ok. E platit ce e drept dar se justifica. Bafta. Apropo, eu produc suporturi din fier pentru lumanarele ( cu inimioare, soare, etc) - cunosti pe cineva interesat?

Subiecte similare

1. Caut colaboratori din SUA
    De florin.florin31 în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 06.03.2008, 02:58
  2. Cautam Colaboratori
    De bogdan914 în forumul Afaceri /Anunturi de Publicitate - SUA, Canada, Uniunea Europeana, Australia, Noua Zeelanda, Romania
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 19.12.2007, 11:20
  3. Cautam URGENT colaboratori/coordonatori,
    De în forumul Nou veniti in America/SUA/Statele Unite-Ghidul incepatorului
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 14.12.2006, 09:37

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •