Follow RomanianPortal on Twitter       
Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Multumiri...pt. Admin

Guest

Implicit

ITI MULTUMIM CA EXISTI tie SORIN ....</font>Faptul ca existi</span> tu, de exemplu, ne mai da o speranta de a visa/ spera/iubi/ajuta.....cu propiile noastre setimente /dragoste patemile noastre si adversatile noastre sa aibe loc si sa supravietuieasca, ne dai sansa de a exista si Noi</span> virtual, fara tine nu am exista nici Noi</span> .....................
    Iti Multumim</span> pentru toate sacrificiile facute de tine pentru acest Forum</span> pt. noi Romanii</span> din toata lumea ....pentru rabdarea ta ,intelegerea ta fata de Noi </span>forumistii....................

Eu personal vreau sa-ti multumesc ca mi-ai dat sansa de a fi alaturi de acest forum si forumisti (imi cer scuze pt.cele intamplate(in general) in aceste zile promit ca nu o sa se mai intample)am cunoscut in ultimele 2 zile oameni minunati pe aici datorita tie Sorin si chiar mi-am gasit prieteni cu suflet de aur....sa-ti dea Dumnezeu tot cei mai bun pe lume tie si familiei tale.</span>Tamara</span>

Ps: aici

</span>
    </font>

Guest

Implicit

Eu am gasit o multime de forumuri pe calculator, dar sincer va spun asta mi s-a parat a fi cel mai complex. Comunicarea dintre colegi, chiar daca uneori mai aprinsa, ma antreneaza si ma provoaca. Sorin, alaturi de Tamara si eu

Guest

Implicit

Sorinel,si eu vreau sa ti spun :Multumesc!ma alatur fetelor,si la randul meu am cunoscut oameni care pana acum mi au intains o mana de ajutor,un cuvant bun,si am si ras impreuna...ca sa "pastram" acest forum depinde doar de noi,tu ai dat primul pas...acum noi te vom ajuta sa tii volanul drept[img]smileys/smiley9.gif[/img][img]smileys/smiley9.gif[/img]...

Data înscrierii
    18.02.2006
    Locație
    Romania
    Posturi
    3.089
    Putere Rep
    35

Implicit

[img]smileys/smiley32.gif[/img] tamara ,naty ,opium_female aveti admiratia multora pentru vorbele frumoase si aprecierea la adresa adminului si celor care se ocupa de romanianportal forum si fac sa mearga treaba bine; noi forumistii stam la schimb de idei,aflam informatii utile de multe ori in toate domeniile de interes....[img]smileys/smiley1.gif[/img]

...acest portal este sustinut dupa cum se stie din fondul personal al lui Sorin ,gest ce trebuie apreciat in mod deosebit,iar dupa cum se observa donatii sau sustinere financiara nu prea a primit acest portal ....

"Numai cu inima poti vedea ceea ce este invizibil pentru ochi"
    Antoine de Saint-Exupery

Data înscrierii
    09.12.2003
    Locație
    Chicago & Constanta
    Posturi
    13.503
    Putere Rep
    10

Implicit

In primul rand, consider astfel de cuvinte ca fiind doar aprecieri si nu laude. [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Suntem si noi oameni, putem fi oricand obiectivi sau subiectivi, deci nu putem fi perfecti, asa ca am facut, facem si vom mai face si greseli
    In al doilea rand, aceste aprecieri nu mi se datoreaza mie ci echipei complete (admin, moderatori, webmaster) care administreaza acest forum si in foarte masura voua, forumistilor, care sunteti

Subiecte similare

1. Admin, pareri, discutii, clarificari...
    De Pisoi în forumul Sugestii, critici, pareri - parerea ta conteaza / Feedback
    Răspunsuri: 99
    Ultimul post: 19.07.2008, 14:28
  2. pentru sorin admin
    De hantirea în forumul Cautare persoane - Anunturi, intrebari, raspunsuri, sfaturi
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 09.05.2008, 20:28
  3. Multumiri gazdei forumului "domnul Sorin"
    De arhang3l în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 02.05.2007, 03:48
  4. Admin- va rog modificati!
    De în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Canada-Montreal-Quebec
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 23.09.2006, 01:47

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi