Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 1 din 39 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 388

Subiect: Zile bune, zile NEbune :)

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Mie una, astazi toatemi-au mers pe dos inca de dimineata!!! Cineva in situatie asemnatoare?! Asta ca sa nu traiesc cu impresia ca numai mie mi se intimpla sa am o zi proasta! Rog, confirmati!!![img]smileys/smiley1.gif[/img]

"Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Data înscrierii
    07.05.2005
    Posturi
    5.449
    Putere Rep
    29

Implicit

mie astazi totul mi-a mers OK dar in general, este aproape perfect cu exceptia zilelor cand nu-mi merge super, adica mai putin bine dar banuiesc ca asta nu inseamna ca pe dos [img]smileys/smiley36.gif[/img]...deci confirm da, astazi mi-a mers bine [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]...mai sunt si exceptii dar nu azi [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

maine pot fi cateva variante: o zi mai putin buna sau una chiar foarte buna, una perfecta sau chiar speciala dar nu excluzand si varianta unei zile obisnuite [img]smileys/smiley4.gif[/img]

ps daca ziua a fostasa cum a fost, atunci sa aio seara minunata ! [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    Timpul este de-o generozitate misterioasa.

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Fac si eu haz de necaz!![img]smileys/smiley1.gif[/img]Uite,rectific!! Toate imi merg super astazi...cu citeva exceptii (LOL).

angeline, merci de confirmare![img]smileys/smiley17.gif[/img]

"Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Guest

Implicit

Azi a fost totul ok pana cand am ajuns acasa si am avut proasta inspratie sa ascult ceva nou care m-a pus cu totul la pamant.Acum incerc sa-mi revin dar inca nu am gasit remediul ci doar topicul tau,Sonia,si imi e putin mai bine cand am citit ca nu sunt singura in starea asta.

Nu toate lucrurile care incep prost, se termina prost

Guest

Implicit

SI mie mi-a mers rau. Mi-au spus 3 femei ca ma iubesc. [img]smileys/smiley19.gif[/img]Nu toate in acelasi timp, evident.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

cristema[img]smileys/smiley31.gif[/img]

Guest

Implicit

[img]smileys/smiley31.gif[/img].Sonia

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

[img]smileys/smiley31.gif[/img][img]smileys/smiley31.gif[/img]...si eu pe voi[img]smileys/smiley4.gif[/img]...eu azi n-am avut norocul/ghinionul lui AdyC[img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]
    Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Hei, cris! Cum ai spus tu mai sus, nu toate lucrurile care incep prost, sfirsesc la fel! Cheer up, girl!!![img]smileys/smiley17.gif[/img]

PS Ce-ai ascultat tu de te-a deprimat in halul asta!?

PPS La mine toate "necazurile" sint leagate de servici

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Pisoi[img]smileys/smiley27.gif[/img] una![img]smileys/smiley36.gif[/img]

AdyC, hmmmm 3 femei!!Sper ca le crezi pe toate, mai ales daca iti sint rude

Pagina 1 din 39 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Zile bune, zile NEbune :) [2]
    De Pisoi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 84
    Ultimul post: 18.08.2012, 04:37
  2. Zile bune, zile NEbune :) (2)
    De Rebela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 18.06.2009, 04:36
  3. mai am 2 zile si va rog sa ma ajutati acu
    De kata_tel în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.10.2007, 23:47
  4. 3 zile,fericite...
    De nicoletamihaela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 09.09.2007, 07:52
  5. mai am cateva zile
    De Raul în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 02.12.2006, 21:49

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •