Follow RomanianPortal on Twitter       
Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate 21 la 30 din 388

Subiect: Zile bune, zile NEbune :)

Guest

Implicit

Si daca e putin noroc un lucru inceput bine se termina tot bine.Noroc ca mai exista prieteni.Am primit un banc si am uitat de Trans.....

L-am postat si la Bancuri...poate fi un remediu si ptr altii

Guest

Implicit

Citat Postat în original de Sonia329

AdyC, hmmmm 3 femei!!Sper ca le crezi pe toate, mai ales daca iti sint rude

Da mai 3 si toate faine asa pe gustul meu. Problema e cand or afla una de alta... dar pana atunci ma bucur de iubirea fiecareia ..pe rand evident.

Guest

Implicit

Citat Postat în original de angeline

AdyC care era varianta fericita pentru tine ?! Una si buna sau toate odata ? [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Varianta fericita e trei si bune dar pe rand. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Cind or afla una de alta, or sa te castreze [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Nu ti-ar strica
    "Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Guest

Implicit

Cind or afla una de alta, or sa te castreze [img]smileys/smiley36.gif[/img]. Nu ti-ar strica

zici tu. N-ar fi pacat de frumusheata de barbat sa...? [img]smileys/smiley19.gif[/img]

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Nu! N-ar fi pacat! [img]smileys/smiley1.gif[/img]
    "Nu spera când vezi miseii * La izbânda facând punte, * Te-or întrece nataraii, * De ai fi cu stea în frunte; * Teama n-ai, cata-vor iarasi * Intre dânsii sa se plece, * Nu te prinde lor tovaras: * Ce e val, ca valul trece." Eminescu-Glossa

Guest

Implicit

Nu! N-ar fi pacat! [img]smileys/smiley1.gif[/img]

da kiar ai zvut o zi proasta azi... daca te-ai legat pana si de anumite parti ale corpului meu...[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

Ha ha haaaaaaaaaaaa!!

Ei, nici chiar asa[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Tu ai spus de 3 femei care te iubesc (sic), apoi ai intrebat ce-o sa se intimple cind or afla una de alta, dupa care eu mi-am dat cu parerea ce-ar putea sa se intimple si in final iar ai intrebat daca nu cumva ar fi pacat de asa "frumusheata de barbat".Euti-am raspuns :"nu. n-ar fi"! N-am insinuat nimic din care sa deduci ca eu as recurge la asemenea metode.Prin urmare, partile anatomice la care te referi, nu stau in atentia mea momentan!!! [img]smileys/smiley17.gif[/img]

Data înscrierii
    26.08.2005
    Locație
    United States
    Posturi
    8.351
    Putere Rep
    42

Implicit

Ha ha haaaaaaaaaaaa!!

...se pare ca pana la urma ziua nu ti-a fost chiar asa de proasta[img]smileys/smiley2.gif[/img]

...credit maxim lui AdyC[img]smileys/smiley32.gif[/img]...dar si lui sorin, chiar daca nu a participat la discutie[img]smileys/smiley36.gif[/img]

p.s. maine vezi sa nu-ti uiti ceasul[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Îngerii exista, dar cum nu toti au aripi, uneori îi numim PRIETENI!

Data înscrierii
    01.06.2006
    Locație
    "The Spirit of America"
    Posturi
    2.964
    Putere Rep
    27

Implicit

[img]smileys/smiley36.gif[/img]Adevarat! As putea spune ca forumul lui Sorin tine loc de sedinta de terapie

AdyC, da..e nostim foc cufetelelui cu tot!! Hi hi hi!!

Pisoi, dealtfel si tie si la cristema vadau credit pentru [img]smileys/smiley31.gif[/img]oferite

PS Chiar vroiam sa-l intreb pe Sorin de ce n-a participat la discutie. O fi avut o zi superba Nu s-a incaierat nimeni pe aici!! LOL

Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte similare

1. Zile bune, zile NEbune :) [2]
    De Pisoi în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 84
    Ultimul post: 18.08.2012, 05:37
  2. Zile bune, zile NEbune :) (2)
    De Rebela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 18.06.2009, 05:36
  3. mai am 2 zile si va rog sa ma ajutati acu
    De kata_tel în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 10.10.2007, 00:47
  4. 3 zile,fericite...
    De nicoletamihaela în forumul Discutii Generale-de toate pentru toti, diverse
    Răspunsuri: 12
    Ultimul post: 09.09.2007, 08:52
  5. mai am cateva zile
    De Raul în forumul Vize imigrare, vize vizitator-Statele Unite/SUA/America
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 02.12.2006, 22:49

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •